maminkazu
18.04.05, 14:01
Dziewczyny błagam napiszcie jak to jest.Ostatnią miesiączkę miałam 8 marca
dziś byłam u gina i powiedział ze to ok 6 tydzień ciąży i kazał zrobić
usg.Zrobiłam i lekarz który je robił powiedział ze coś jest nie tak bo
pęcherzyk jest malutki jak w 3 tyg ciży 8,5 mm.Więc albo jest pomyłka w
obliczenich albo ciża się nie rozwija.Zupełnie wykluczam pomyłkę w
obliczeniach.Mam zgłosić się za 10 dni na kontrolę.Ale co tu robić przez 10 dni???
napiszcie proszę ile miały wasze pęcherzyki w 6 tyg ciąży bardzo was proszę
wolę sie przygotować psychicznie na następną wizytę.