emma_euro_emma
26.04.05, 23:37
Czy podczas brania Fenoterolu można urodzić? Czy te tabletki działają jakoś tak, że całkowicie uniemożliwiają urodzenie dziecka podczas jego stosowania? I jeszcze jedno: na ulotce jest napisane, że nie można jednocześnie stosować preparatów zawierających wapń i witaminę D; czy to znaczy, że witamin też nie można (np. Feminatal, Prenatal)?