swilczek1
15.09.05, 14:31
czesc to znowu ja z innym pytaniem.wybranie imienia dla dzidziusia jest
bardzo relaksujace, ale jak sobie tylko pomysle o porodzie to mi sie robi
slaba, i mam problemy oddychac.( jestem straszna panikara)Powiedzcie mi
dziewczyny jak to jest, czy to bardzo boli,co robia przed porodem, jak jest w
trakcie porodu i po porodzie, tak sie boje. Jak bym wiedziala wszystko co
mnie czeka, to moze bym sie psychicznie nastawila do tego.
Z gory Dzieki