rivia
09.01.06, 09:18
prosze poradzcie mi cos bo juz nie daje rady.Mam od wczoraj tak okropne bóle
głowy wczoraj wziełam apap ale nie pomógł dzis od rana afera-tak boli ze nie
byłam w stanie isc do pracy wziełam dzien wolnego.W ciagu kilku minut
cisnienie skacze mi 135/85 do 102/58 i tak non stop tylko chwilowo z
wskazaniem na niskie.Boli mnie okolica skroniowa i ciemieniowa i oczy-chyba mi
pękną.nie wiem czy mam temp.-dwa dni temu jak na zlosc stłukłam
termometr-tylko błagam nie radzcie mi kawy-po kawie mi sie cisnienie podnosiło
ale od miesiąca wymiotuje na sam zapach.Przepraszam za błedy w pisowni.Prosze
o pomoc.