IP: *.* 11.01.02, 11:38
witam!czy mialycie w ciazy wysoka goraczke i biegunke, czym to grozi i co to moze byc, jestem w 24 tyg
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka