Gość: guest IP: *.* 11.01.02, 11:38 witam!czy mialycie w ciazy wysoka goraczke i biegunke, czym to grozi i co to moze byc, jestem w 24 tyg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj