mamazelki
08.02.07, 10:03
Witam
Mam mały problem,od dawna chciałam zmienić pracę,tymbardziej,że pracowałam na
umowę zlecenie i teraz dostałam świetną propozycję w swoim fachu,w dodatku z
umową o pracę.Tylko że jestem w ciąży,kończę 3 mc i nie wiem,jak to
załatwić.Nie ma się co oszukiwać,że jeżeli powiem,że jestem w ciąży,to mnie
nie przyjmą,a z drugiej strony naprawdę zależy mi na tej pracy i widzę swoją
przyszłość w tej dziedzinie.Znowu jeśli wyskoczę z tą nowiną za miesiąc czy
dwa,to może być jeszcze gorzej .Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji?Z
góry dziękuję.