Dodaj do ulubionych

Boję się.....

14.02.07, 10:30
W sobotę minie 2 tyg. jak dowiedziałam się,że jestem w ciąży. Rano były 2
tłuste krechy, 3 dni później zrobiłam kolejny test targana wątpliwościam ( w
zasadzie nie wiadomo jakimi).Test robiłam wieczorem, ok. 10 po całym dniu
pracy i znowu bezapelacyjnie pokazały się dwie krechy. Jutro ma wizyte u
lekarza i strasznie się boję że: pęcherzyk nie rośnie, że nic tam nie ma , że
może tylko moje chormony oszalały itp. Naczytałam się tego wszystkiego na
forum i teraz mam za swoje.Mam typowe objawy ciąży: piersi nie mieszcza mi
sie w rozmiar 85d (urosły jeden rozmiar i cały czas bolą i rosną !!!)chce mi
sę spać ,jestem wiecznie zmęczona, chymorzasta, od czasu kłują mnie jajniki i
ciągną (każdy w swoją stronę wink). Ale pomomo tego wszystkiego bardzo się
martwię , taką już moją głupia natura sad.
Obserwuj wątek
    • anulkasl Re: Boję się..... 14.02.07, 10:40
      Gratulacje!!!! Nic się nie bój napewno wszystko jest ok smile. Teraz jestem w 20
      tygodniu ciąży, ale muszę przyznać, że na początku również miałam obawy. Wiem
      jedno - nie należy przesadnie szperać w internecie i czytać wszystkiego. Nie
      martw się napewno dzidziuś jest na swoim miejscu i pięknie rośnie !
    • tututka Re: Boję się..... 14.02.07, 10:42
      doskonale Cię rozumiem...
      ja też jestem w stanie sobie wkrecić wszystko. wielu rzeczy można się
      dowiedziec z forum, czy tez z internetu, ale też można sobie wmówoć wszystkie
      najgorsze choroby...

      nie można dać się zwariować. staram się mysleć pozytywnie. tak na prawdę
      uważam, ze co ma być to będzie. uważam na siebie, robię badania, chodze do
      lekarza.
      co więcej mogę zrobić dla naszego maluszka? reszta w rękach Boga...

      myśl pozytwnie. na pewno bedzie wszystko dobrze!
    • kajasz1 Re: Boję się..... 14.02.07, 11:05
      Czasami wolałabym być bezmyślnym matołkiem co sie niczym nie przejmuje. Wracam
      z pracy myślę o tym, jadę do pracy znowu to samo. Bolący brzuszek od czasu do
      czasu daje mi nadzieję ,że coś tam jednak rośnie. A co do modlitwy, staram się
      wierzyć w to,że to o co tak prosiliśmy będzie teraz nam dane. Pozdrawiam
      wszystkie mamy , przyszłe i teraźniejsze.
      • vanilla4 Re: Boję się..... 14.02.07, 11:11
        oj tak - ja też - niestety u mnie wyobraxnia działa zawsze na zwiększonych
        obrotach smile) Do autorki wątku - nie martw się - wiem - łatwo się mówi -
        zobaczysz, że będzie dobrze! Trzymam kciuki!
      • wjw2 Myśl pozytywnie 14.02.07, 11:11
        Skąd to przeświadczenie, że coś jest nie tak?
        Dziewczyno ciesz się, dbaj o siebie, nie stresuj się. Twój stres to także stres
        dla kruszynki którą nosisz.
        Trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo
    • meeg23 Re: Boję się..... 14.02.07, 11:26
      hej ja tez jestem w pierwszych tygodniach ciazy i tak jak ty odczuwam wszystkie
      objawy ciazy a mimo to caly czas sie martwie czy wszystko ok. nie moge sie
      doczekac juz nasteonej wizyty u lekarz mysle ze to jest normalne zachowanie
      matki ktora pragnie dziecka ale napewno wszystko jest ok nie martw sie ciesz po
      wizycie odetchniesz ale strach o dzidzie bedzie ci towarzyszyl przez cala ciaze
      a potem jak juz bedzie na swiecie tez nie malo stresow ale to wszystko
      przedtoba wspaniale przezycia pozdrawiam meeg23
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka