a02091980 22.02.08, 13:21 czy to normalne że w 1 m-cu mam ciągłe wzdęcia i napięty brzuch? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
0grzybka1 Re: wzdęcia 22.02.08, 13:36 U mnie normą w pierwszej jak i teraz w drugiej ciąży były oprócz wzdęć, bąki i bekanie. Póżniej przechodzi ( w inne bolączki))). Odpowiedz Link Zgłoś
a02091980 Re: wzdęcia 22.02.08, 14:34 to dobrze bo choć nei utyłam to już sie w nic nie mieszczę przez wywalony brzuszek Odpowiedz Link Zgłoś
milasiela Re: wzdęcia 23.02.08, 19:48 Ja też mam wzdęcia, i nie mieszczę się niektóre ciuchy, właściwie tak jest od samego początku. Teraz jestem w 10 tyg i jakby troszkę mniejsze wzdęcia,najgorzej było na początku, miałam taki balon ,że aż mnie bolał. Szukałam jakiś ziół( espumisan podobno działa w dużej dawce, ale ja nie chciałam tyle go przyjmować) Parzyłam koper włoski i podobno wywar z anyży pomaga, ale ja w końcu po prostu się z tym pogodziłam. Odpowiedz Link Zgłoś