22.02.08, 13:21
czy to normalne że w 1 m-cu mam ciągłe wzdęcia i napięty brzuch?
Obserwuj wątek
    • 0grzybka1 Re: wzdęcia 22.02.08, 13:36
      U mnie normą w pierwszej jak i teraz w drugiej ciąży były oprócz
      wzdęć, bąki i bekanie. Póżniej przechodzi ( w inne bolączkismile))).
      • a02091980 Re: wzdęcia 22.02.08, 14:34
        to dobrze
        bo choć nei utyłam to już sie w nic nie mieszczę przez wywalony
        brzuszek
        • milasiela Re: wzdęcia 23.02.08, 19:48
          Ja też mam wzdęcia, i nie mieszczę się niektóre ciuchy, właściwie tak jest od
          samego początku. Teraz jestem w 10 tyg i jakby troszkę mniejsze
          wzdęcia,najgorzej było na początku, miałam taki balon ,że aż mnie bolał.
          Szukałam jakiś ziół( espumisan podobno działa w dużej dawce, ale ja nie chciałam
          tyle go przyjmować) Parzyłam koper włoski i podobno wywar z anyży pomaga, ale ja
          w końcu po prostu się z tym pogodziłam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka