iwinasz 13.05.05, 12:14 jaka jest wasza opinia??? mój syn będzie chodził od września.Jest alergikiem.Co mozecie powiedzieć na ten temat.czekam na wasze opinie. dzięki.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
irkx Re: przedszkole na Popiełuszki??? 13.05.05, 22:07 Super przedszkole!!! Najlepiej o przedszkolu świadczy to,że: 1) Moje dziecko uwielbia tam chodzić, ciężko jest je stamtąd wyciągnać. A w sobotę rano pyta,czy dzisiaj tez pójdziemy do przedszkola. 2) Zjada wszystko,bo mu smakuje(w domu wybrzydza). 3) Miał problemy z wymową i bez operacji p.logopeda wyćwiczyła mu języczek tak,że wyrównał poziom mowy do innych dzieci-super pani. Organizowane są dodatkowe spotkania z tą pania. 4) Uwielbia angielski, gimnastykę, rytmikę i oczywiście plastykę,którą prowadzi jedna z opiekunek. 5) Organizowane są warsztaty z rodzicami i dziećmi. 6) Przestrzegana jest dieta dla alergików, dzieci zdrowe mają oddzielną kuchnię. 7) Dzieci na wszystkie okazje dostają ciekawe upominki. 8) Dzieci mają dużo teatrzyków, koncertów, występó itd. 9) Jest nowa p.Dyrektor, która wkłada dużo serca w przedszkole i stara się je ulepszyc. I dobrze jej to wychodzi. Nie wiem co Ci jeszcze napisać,bo nie wiem co jeszcze chcesz wiedzieć. Jak masz ochotę to pisz do mnie na priva lub GG 7257445. Odpowiem na wszystkie pytania Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
iwonasz73 do irkx 15.05.05, 14:23 dzięki za opinię.z wszystkimi z którymi się spotkałam do tej pory były i są pochlebne.Pani dyrektor faktycznie robi wrażenie,miałam okazję z nią porozmawia przy składaniu papierów.Mam nadzieję że przedszkole spodoba się mojemu synkowi. W styczniu chodził do prywatnego na osiedlu ,tam gdzie mieszkamy na Tarchominie. Fatalne!!!Syn jest alergikiem , nie uwzględniali diety (chodź przy zapisach mówili że nie ma problemu i dietę uwzględniają).Po trzech dniach pobytu w przedszkolu syn nabawił się obustronnego zapalenia uszu,z którym walczyliśmy miesiąc czasu.I atopowym zapaleniem skóry.Fatalne!!!! Dzięki za opinię. Pozdrawiam. Iwona Odpowiedz Link Zgłoś
irkx Re: do irkx 15.05.05, 14:57 To do zobaczenia we wrześniu w ogródku przedszkolnym )) Odpowiedz Link Zgłoś
irkx Re: przedszkole na Popiełuszki??? 13.05.05, 22:10 Mam nadzieję,że chodzi Ci o przedszkole na Popiełuszki 3a - państwowe! Odpowiedz Link Zgłoś
elizas2 Re: przedszkole na Popiełuszki??? 14.05.05, 09:32 A czy trudno tam sie dostac? Odpowiedz Link Zgłoś
irkx Re: przedszkole na Popiełuszki??? 14.05.05, 21:26 My dostaliśmy się w połowie roku,bo zwolniło sie miejsce,więc nie wiem jak jest normalnie. Wydaje mi się,ze większe szanse mają dzieci z alergią. Napisałam Ci też na priva. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszkabryndza Re: przedszkole na Popiełuszki??? 15.05.05, 15:28 Moj syn takze od wrzesnia bedzie tam chodzil.Czyli spotykamy sie w czwartek na spotkaniu org.ab Odpowiedz Link Zgłoś