azoorek
05.03.06, 16:39
mam sie zabrac za wypelnianie ankiety do przedszkola. W tej chwili jestem na
wychowawczym, ale mam zamiar od czerwca wrocic do pracy. Tak sie zastanawiam
czy wpisac stan na wrzesien (czyli gdy bede juz w pracy) czy obecny? Przy tym
drugim beda mniejsze szanse na przedszkole. Czy komisja sprawdza dokladnie
dane?