magda-28 04.11.09, 20:51 Proszę o opinię o szpitalu przy ul.Chałubińskiego we Wrocławiu. Dziś dowiedziałam się, że nie podają tam znieczulenia - jestem skazana na poród bez zzo... Troche się obawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
moniq35 Re: Chałubińskiego-Wrocław 04.11.09, 22:29 Słyszałam, że to dobry szpital. W tamtym roku urodziła tam moja kuzynka. Ale wiem to tylko ze słyszenia. Sama mam termin za dwa miesiące i nie mam zielonego pojęcia, w którym szpitalu rodzić Odpowiedz Link Zgłoś
megisa1 Re: Chałubińskiego-Wrocław 06.11.09, 14:54 zzo we wroclawiu to nadal pobożne zyczenie, za malo jest anastezjologów i wszędzie ci powiedzą że "jak aqrat bedzie wolny to przyjdzie, ale jak nie to nikt nie pani tego nie zagwarantuje" moja sąsiadka przerobiła to miesiąc temu... Odpowiedz Link Zgłoś
chudonoga Re: Chałubińskiego-Wrocław 09.11.09, 12:25 we Wrocławiu zzo jest teoretycznie możliwe tylko na Brochowie od pon do pt bodajże między 7 a 15. W praktyce nawet pracująca tam położna nie słyszała o nikim, kto by się załapał na zzo. Zatem na poród bez znieczulenia sa skazane praktycznie wszystkie Wrocławianki. Głowa do góry, inne babki dały radę, damy i my. Z opiniami bywa przeróżnie, na temat każdego przeczytasz pochwały i historie mrożące krew w zyłach. Na Twoim miejscu spróbowałabym umówić się na zwiedzenie porodówki, zobaczyła jak wyglądają warunki sanitrane, popytała położne o najbardziej istotne kwestie (ilu osobowe są sale porodowe, mozliwośc porodu rodzinnego, preferowane pozycje porodowe, ochronę krocza, doradztwo laktacyjne itp.) i wtedy podjęła decyzję. Odpowiedz Link Zgłoś
evrin Re: Chałubińskiego-Wrocław 09.12.09, 12:04 Bede rodzila na Chałbińskiego. Ochrona krocza to standardowe naciecie. Porodow w wodzie nie lubią ale i tak szpital ma najmniej niepochlebnych opinii Wszystkie polozne, procz jednej b. mile, nie placi sie im dodatkowo. Odpowiedz Link Zgłoś