Dodaj do ulubionych

Chałubińskiego-Wrocław

04.11.09, 20:51
Proszę o opinię o szpitalu przy ul.Chałubińskiego we Wrocławiu.
Dziś dowiedziałam się, że nie podają tam znieczulenia - jestem
skazana na poród bez zzo... Troche się obawiam.
Obserwuj wątek
    • moniq35 Re: Chałubińskiego-Wrocław 04.11.09, 22:29
      Słyszałam, że to dobry szpital. W tamtym roku urodziła tam moja kuzynka. Ale
      wiem to tylko ze słyszenia. Sama mam termin za dwa miesiące i nie mam zielonego
      pojęcia, w którym szpitalu rodzićsad
    • megisa1 Re: Chałubińskiego-Wrocław 06.11.09, 14:54
      zzo we wroclawiu to nadal pobożne zyczenie,
      za malo jest anastezjologów i wszędzie ci powiedzą że "jak aqrat
      bedzie wolny to przyjdzie, ale jak nie to nikt nie pani tego nie
      zagwarantuje"

      moja sąsiadka przerobiła to miesiąc temu...
    • chudonoga Re: Chałubińskiego-Wrocław 09.11.09, 12:25
      we Wrocławiu zzo jest teoretycznie możliwe tylko na Brochowie od pon
      do pt bodajże między 7 a 15. W praktyce nawet pracująca tam położna
      nie słyszała o nikim, kto by się załapał na zzo. Zatem na poród bez
      znieczulenia sa skazane praktycznie wszystkie Wrocławianki. Głowa do
      góry, inne babki dały radę, damy i my.

      Z opiniami bywa przeróżnie, na temat każdego przeczytasz pochwały i
      historie mrożące krew w zyłach. Na Twoim miejscu spróbowałabym
      umówić się na zwiedzenie porodówki, zobaczyła jak wyglądają warunki
      sanitrane, popytała położne o najbardziej istotne kwestie (ilu
      osobowe są sale porodowe, mozliwośc porodu rodzinnego, preferowane
      pozycje porodowe, ochronę krocza, doradztwo laktacyjne itp.) i wtedy
      podjęła decyzję.

    • evrin Re: Chałubińskiego-Wrocław 09.12.09, 12:04
      Bede rodzila na Chałbińskiego. Ochrona krocza to standardowe naciecie. Porodow w wodzie nie lubią ale i tak szpital ma najmniej niepochlebnych opinii smile Wszystkie polozne, procz jednej b. mile, nie placi sie im dodatkowo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka