Dodaj do ulubionych

w CZMP w Łodzi na każym oddziale bez dzidzi obok??

02.11.05, 23:12
dziewczyny napiszcie proszę czy w łódzkim CZMP rzeczywiście na każdym oddziale
po porodzie leży się na sali bez dzidzi w osobnym łóżeczku obok siebie?????
przeraziło mnie to bo mój lekarz jest z CZMP i tam się zdecydowałam rodzić,
ale ważniejsze niż wszystko inne jest dla mnie bycie z dszidzią non stop. jak
tak, to zmieniam szpital, jeszcze czas... a co z Madurowiczem??? aga
Obserwuj wątek
    • wiki1976 Re: w CZMP w Łodzi na każym oddziale bez dzidzi o 03.11.05, 09:38
      Z tego co mi wiadomo to bez dziecka leży się na Perinatologii a na innych
      dzieci są z matkami.Ja też bede rodzic w CZMP ,na kiedy masz termin?

      Pozdrawiam Agnieszka
      • deotyma11 Re: w CZMP w Łodzi na każym oddziale bez dzidzi o 03.11.05, 21:47
        To prawda bez dziecka leży się tylko na perinatologii. Jeżeli chcecie być z
        dzieckiem po porodzie podczas przyjęcia do szpitala musicie poprosić o
        skierowanie na inne oddzialy położnicze (zdaje sie, że są dwa)
      • agaiares Re: w CZMP w Łodzi na każym oddziale bez dzidzi o 03.11.05, 22:28
        cześć Aguś! termin ma na 7 kwietnia i nadal pełna jestem obaw czy dobrze robię z
        tą MAtką Polką nieszczęsną. W sumie niepotrzebnie chodzę do gina prywatnie skoro
        on nie może być przy porodzie jeśli akurat nie bedzie na dyżurze... a jak tam
        Twoje nastroje? pozdrawiam!surprised))) agnieszka
    • wiki1976 Re: agaiares 04.11.05, 12:46
      No ja mam termin na 30.12 tego roku i też chodzę prywatnie Dr.Kaczmarka ale i
      tak jestem zdecydowana na CZMP ponieważ niechce rodzić u siebie jakoś
      bezpieczniej bede sie czuła tam,a ja niestety nie jestem z Łodzi.I
      wiesz ,czasami bycie bez dziecka jest dobra formą bo czy po cesarce taka
      bedziesz od razu sprawna,wiadomo ,że karzdy chce być przy dziecku ale czasami
      jest wygodniej.

      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka