agaiares
02.11.05, 23:12
dziewczyny napiszcie proszę czy w łódzkim CZMP rzeczywiście na każdym oddziale
po porodzie leży się na sali bez dzidzi w osobnym łóżeczku obok siebie?????
przeraziło mnie to bo mój lekarz jest z CZMP i tam się zdecydowałam rodzić,
ale ważniejsze niż wszystko inne jest dla mnie bycie z dszidzią non stop. jak
tak, to zmieniam szpital, jeszcze czas... a co z Madurowiczem??? aga