Gość: Łukasz
IP: *.chello.pl
12.11.10, 23:15
Panie Jakubie Janik, Dąbrowa Górnicza jest na końcu Świata? Co za pierdoły Pan wypisujesz! Przecież do AquaParku z Katowic mamy o wiele lepszy dojazd z Katowic niż do Tarnowskich Gór czy Jaworzna! Więc przestań narzekać, że D.G. jest na końcu Świata jak tak nie jest. Nie znam ludzi którzy jeżdżą pływać do Jaworzna czy T.G. z Katowic bo jest po prostu za daleko.
To że nie mamy w mieście parku wodnego to cóż, wina tych co głosują na Uszoka i jego bandę.