Gość: TomaszWrozyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.11, 03:37 kiedys byl Spodek jak magnes - teraz jego sie odtrąca, daje w łapy gamoni to jest symbol, który można "odkurzyć" i sie z nim przeprosić - słoneczniki, ogrody wtedy będą mniej kosmiczne; Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wacek Katowice muszą mieć jakiś magnes, który przycią... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.11, 07:24 Katowice mogą przyciągnąć tylko swoim chamstwem, brudem i przestępczością. W tych kategoriach to mamy prym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: on Re: Katowice muszą mieć jakiś magnes, który przyc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.11, 10:45 Proponuję w centrum Katowic postawić wielką kupę gówna. Ludzie na 100% zlecą się do niego jak muchy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZłyJan Re: Katowice muszą mieć jakiś magnes, który przyc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.11, 10:57 Tym zajmują się, psy mieszkańców centrum. Wystarczy to pozbierać na jedną sterte i gotowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rr Katowice muszą mieć jakiś magnes, który przycią... IP: *.adsl.inetia.pl 08.02.11, 08:11 Gdzie jest ta komunikacja? W Katowicach obowiązują różne bilety trzech różnych firm komunikacyjnych, w wolne dni nie ma gdzie kupić biletu, nie ma wspólnego biletu na komunikację miejską i kolej (normalnego), autobusy kręcą się w kółko w korkach (pieszo jest często szybciej). To ma być niezła komunikacja - chyba dla kogoś kto nigdy z niej nie korzystał. Koncerty - jakie? Przecież Spodek ma być na razie "zamrożony" do czasu wybudowania czegoś tam obok. Urzędoli komputery nie zmienią (kto będzie je obsługiwał - trzeba kogoś zatrudnić), po 15 w UM nic nie można załatwić (jest tylko pani w recepcji w wydziałach, która nic nie może). Miasto jest obs..ane przez psy, a władze apelują do ich właścicieli o porządek, może lepiej te latarnie zgasić, żeby się nie porzygać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lern Powrocmy do tradycji ulicy Mariackiej IP: 213.227.87.* 08.02.11, 08:11 Kiedys Mariacka slynela z panienek lekkich obyczajow, teraz sa klopoty z jej zagospodarowaniem. Powrocic do dawnych tradycji, rozpropagowac i bedziemy znani w calej Europie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Katowice muszą mieć jakiś magnes, który przyc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.11, 08:53 HAha, pod tekstem wyświetla się reklama :D Magnes Tutaj szybko zakupisz magnes neodymowy, ferrytowy www.magnesy.eu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirafas Re: Katowice muszą mieć jakiś magnes, który przyc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.11, 09:24 Jeden potencjalny magnes zburzyli, drugi potencjalny magnes zaraz zburzą... Magnesów to my mamy dość, wystarczy o nie zadbać i odpowiednio zareklamować :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość. Re: Katowice muszą mieć jakiś magnes, który przyc IP: *.play-internet.pl 08.02.11, 09:28 Mamy magnes: Słoneczko. A takie słońce to przecież ma ogromne pole magnetyczne. To i będzie przyciągać. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tja A gdzie gospodarka?! IP: *.mckinsey.com 08.02.11, 10:01 Czas wreszcie rozliczyć UM za nieudolność w ściąganiu inwestorów. Młodzi uciekają z Katowic, bo nie mają tu szans na znalezienie ciekawej pracy! Wrocław, Kraków, czy nawet Łódź znikają nam z pola widzenia. Uszok przegrał WSZYSTKIE starania o ściągnięcie ciekawych inwestorów w ostatnim czasie. Ma to gdzię poprostu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hann-a Re: A gdzie gospodarka?! IP: *.centertel.pl 08.02.11, 10:04 wybraliście słońce kostuchny to teraz bijcie pokłony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tja Re: A gdzie gospodarka?! IP: *.mckinsey.com 08.02.11, 10:58 jacy "wy"?!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: praca Jedno miasto IP: *.hsi8.kabel-badenwuerttemberg.de 08.02.11, 11:42 Palaczyc w jedno miasto cala aglomeracje. Zbudowac prawdziwe City - czy sie komu podoba, czy nie w Katowicach. Wielkie miasto to naturalny magnes dla inwestorow. Tylko dobrze platne miejsca pracy spowoduja, ze z Katowic przestana uciekac ludzie i zaczna przybywac nowi z zewnatrz. To rozdrobnienie aglomeracji jest przyczyna klopotow. Same Katowice sa otoczone miastami, ktore sa slabe. Jedno miasto i miejsca dobrze platnej pracy - o czym tu wiecej dyskutowac. Wiecej ludzi = wiecej pieniedzy dla miasta. Jedno misto = mozliwosc posiadania City na poziomie europejskim - koncentracja inwestycji. Dalsze utrzymywanie obecnego rozdrobnienia aglomeracji, to dalsze trwanie upadku. Odnosze wrazenie, ze: - ludzie sa obojetni na powolny upadek, - prezydenci miast GZM mysla tylko o swoich stolkach - a same Katowice nie uniosa ciezaru bycia prawdziwym City dla otoczenia = poprostu maja zbyt mala kase na inwestycje. Brak zrozumienia potrzeby jednego miasta, powoduje ze to jedno miasto jeszcze dlugo nie powstanie. Co pozostaje ? Pozostaje wyjechac ! PS Dyskutujcie sobie dalej. Przynajmniej PwC cos zarobi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kola Katowice muszą mieć jakiś magnes, który przycią... IP: *.munitus.3s.pl 08.02.11, 10:02 dopóki w centrum bedzie taki syf ,smrod i tony psich kup to o jakielkolwiek zmianie wizerunku mozna zapomniec... zreszta te stery gowien to nie tylko centrum ale wszystkie dzielnice sa zasrane. ludzi monz anauczyc tego czy tamtego ale trzeb chciec...a tu wszyscy wszystko maja w dupie:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lech Katowice muszą mieć jakiś magnes, który przycią... IP: *.dynamic.chello.pl 08.02.11, 11:34 Katowicebędą się rozwijać jak odejdzie największy hamulcowy rozwoju miasta,tak,tak mówię do pana panie USZOK,berety pana wybrały,bo lubią taki marazm jaki miały za komuny,ale mlodzi mają tego dośc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Katowice muszą mieć jakiś magnes, który przycią... IP: *.toya.net.pl 08.02.11, 11:41 Jak to jest IKEA gdzie w weekendy zjeżdza pół śląska, pół małopolskiego od maleńkiego dzidziusia do babć 90 letnich całe szczęśliwe rodziny :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waldemar Katowice muszą mieć jakiś magnes, który przycią... IP: *.dip.t-dialin.net 08.02.11, 11:42 A co przyciaga ludzi (mam na mysli: ludzi, nie wiesniaków z Polski C) do Warszawy ? I nie mylic "pociaga" z "przyciaga" ? Ci panowie z PW przeciez sa z Warszawy, niech nam zdradza. Co w Warszawie jest takie wyjatkowe - oprócz ilosci betonu, chamstwa, zimnego wiatru i brudu ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: praca Re: Do Waldemara IP: *.hsi8.kabel-badenwuerttemberg.de 08.02.11, 11:53 W Warszawie jest dobrze platna praca. Kiedys dobrze platna praca byla w Katowicach/na G.Slasku i wtedy ludzie przyjezdzali masowo. A wiec odpowiedz znasz: DOBRZE PLATNA PRACA. innej odpowiedzi nie ma. ..................................................................................................................................... Jedno miasto + ograniczenie wydatkow na urzednikow miast GZM + koncentracja inwestycji w City + sciagniecie wielkich inwestycji na teren calej aglomeracji = dobrze platna praca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jajo Jaki prezydent tacy urzędnicy IP: 213.227.87.* 08.02.11, 11:43 Załatwianie spraw w UM to tragedia, byle miasteczko powiatowe typu Zawiercie jest o lata świetlne przed Katowicami, taka smutna prawda. Kto tu ma chcieć mieszkać, inwestować ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tyn Pan Pryzydynt Hajer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.11, 14:01 Pryzydynt Hajer już mo koncepcyjo. W tasi przitargo z gruby elektromagnys, we amcie go do sztekdosy przipnie - mo dyć doświodczyni - i już Kupowice bydom mioły tyn magnys, co bydzie prziciongoł. Ino pieron wi fto zaś sie za gupka do zrobić. Elwry i lebry - może ja. Cołko reszta, abo do Krakowa, abo do Wrocławio se pojadom, a Kupowice mogom ino kandyduwać do roli haźla (nojlepij kole autobany) miendzy tymi miastami. Abo przijadom sam te ekologi na rajza - łoglondać wystawa psich kupów na trotuarach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magnes Re: Katowice muszą mieć jakiś magnes, który przyc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.11, 20:03 Magnes MAGSY obniżka Stała obniżka cen magnesów neodymowych! Rabaty od 1 sztuki. www.magsy.cz/pl/magnesy Odpowiedz Link Zgłoś