Dodaj do ulubionych

Jak zdobyć paszport MOPS

26.03.11, 14:49
1.Zawsze być blisko Pani i prawić dusery typu: jaka piękna sukienka, fryzura, torebka dopasowana do butów, a najlepiej: dzisiaj wygląda pani przepięknie. Przygotować sobie zawczasu kilka takich, których jeszcze nikt nie wymyślił.
2.Nigdy nie pozwalać sobie na wyrażenie innego zdania niż ma miłościwie nam panująca.
3.Zawsze zachwycać się nad zaletami jej przenikliwego umysłu, zdolnościami analitycznego myślenia, wymyślonych koncepcji, fachowością i mądrością.
4.Targać kwiaty (koniecznie czerwone róże) z powodu urodzin, imienin, z okazji dnia: kobiet, matki, hutnika, górnika, nauczyciela, świętego Idziego, Maurycego, Bonawentury jak i ogólnie bez powodu. Całować zawsze rączki, nóżki, uszka, a jak się odwróci to można i tam.
5.Być oślizłym, dwulicowym, zawsze zgiętym w pół, często w pozycji klęczącej, głośno śmiać się z kiepskich dowcipów, wysłuchiwać z uwagą przetrząsania spraw intymnych naszych bliźnich i złorzeczyć jej wrogom..
6.Czynnie uczestniczyć w rzucaniu inwektyw i przekleństw na tych, którzy popadli w niełaskę
7.Z urlopu zaraz gnać do najjaśniejszej z oryginalnym upominkiem kupionym za euro w miejscu pobytu.
8.We wszystkim, w najdrobniejszych nawet szczegółach naśladować jej najwierniejszych giermków Kena Zarysa, Rafaela Gila i cyborga dwojga nazwisk.
9.Siedzieć u niej godzinami i wiernie wykonywać wytyczne zawarte w punktach 1-8.
10.Przez cały ten czas robić za trit.

Widzicie więc, jak niewiele trzeba i kariera stanie przed wami otworem

Słowniczek trudniejszych wyrazów: –MOPS-Międzynarodowa Organizacja Pracy Socjalistycznej.
Obserwuj wątek
  • g-48 Re: Jak tak obserwuje przemiany .... 26.03.11, 17:51
   .......wiekszosci forumowiczow tego forum przed i po wyborach to az zalosc sciska w muskulaturze czesci ciala ktora to odpuszczamy cisnienie przewodu trawiennego.
   Ci ktorzy piali piesni na czesc przyszlej prezydentki teraz sa umiarkowani ba jej przeciwnikami i nie idzie tu o jaka Marynike /kobiete niedoszlifowana/ czy kajfasza /mydlacego bez efektow/ czy tez innych ale o notabli ktorzy swoje zadki plaszczyli przy placu defilad jak Zoro, w38,kapioh czy inne farbowane liski.Pomyslec tylko ze nie minelo 4 miesiace i juz dawni wielbiciele maja efekty swoich wyborow lacznie z wybranymi bardzo gleboko miedzy musklami siedzenia. Czy o takich ludziach mozna powiedziec ze maja jako takie pojecie o polityce? O swoich pupilkach? czy tylko tak jak za czasow Hitlera czy Stalina daja sie ponosic na fali oczekiwanego sukcesu.
   Teraz jakosik nikt nie podaje gdzie sie dom zawalil,borstain wywali czy tez nauczyciel skarzy sie na uczniow i programy szkolne.
   Moze bylo by to wszystko do strawienia ale znowu te pacynki tuz przed wyborami zaczna swoja aktywnosc forumowa aby innym zrobic metlik w glowie a po wyborach znow bedzie to samo.
   Dlatego tu juz pisalem :"Kandydaci na... przed wyborami smieja sie z plakatow do nas a po wyborach w kulak z nas" a nastepne wybory stoja przed nami i mysle ze ludzie nie zapomna Kopaczce tej reformy sluzby zdrowia a SLD podziekuja za PRL.
  • rower444 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 26.03.11, 17:58
   11. regularnie donosić na pracowników
   12. karać pracowników jeśli coś więcej potrafią
   13. za częste i obfite kablowanie Pani daje premie, dodatki płaci a nagrody też rozdaje
   14. wozić Panią gdzie tylko zechce, za paliwo da zawsze coś ekstra
   15. biegać do Pani często i gęsto żeby czasem nie pominęła jak będzie dzielić dobrobytem

   to takie proste, przykłady dziennie chodzą i pychole mają takie szczęśliwe
  • hynio59 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 26.03.11, 19:06
   Dla mnie jesteście dupasami, którzy nie umieją pogodzić się z przegraną i traconymi stołkami. Czyli dna.
   • nick_na_raz Re: Jak zdobyć paszport MOPS 26.03.11, 19:48
    brawo hynio! obrażaniem "wrogów" też się punktuje! widzę, że dobrze znasz reguły.
  • wafel_0 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 26.03.11, 19:57
   Z tego co piszesz wynika że ludzie Stani nie powinni mieć żadnego problemu ze zdobyciem tego paszportu.
   • zoro333 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 26.03.11, 20:18

    Brawo wafel!
    I dlatego większość się załapała.
    • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 26.03.11, 20:46
     Zorok chciałem ci delikatnie zwrócić uwagę, że sie mylisz. W trzy miesiące poleciało już kilkanaście głów, a niektórzy sami wypisali sie z tego cyrku. Pani Prezio w ciągu roku pobije na "łeb" 10-letnie rządy poprzednika.
  • 1sprawiedliwy1 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 26.03.11, 20:53
   zajec_pagadi napisał:

   > 1.Zawsze być blisko Pani i prawić dusery typu: jaka piękna sukienka, fryzura, t
   > orebka dopasowana do butów, a najlepiej: dzisiaj wygląda pani przepięknie. Przy
   > gotować sobie zawczasu kilka takich, których jeszcze nikt nie wymyślił....................................................
   > Słowniczek trudniejszych wyrazów: –MOPS-Międzynarodowa Organizacja Pracy
   > Socjalistycznej.
   To co tu jest przytoczone wypisz wymaluj pasuje do jednej Pani dupolizuski, Pani Justyny Cz., która promuje swego gacha Mrosława. Te całuski, bałbochwalstwa pasują jak ulał do niej.
   • skalar2011 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 26.03.11, 22:14
    Nie tylko do jednej pracuje tam takich wielu a uczciwi i rzetelni pracownicy tej instytucji są tylko do czarnej roboty.W końcu przez lata dyrektorowania dało sie wypracować,,ten styl,,
    • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 09.04.11, 11:01
     Bytom 333 pyta czy można kupić paszport MOPS na aukcji internetowej. Nie można. Paszport zdobywa sie ...... latami ! W tym celu trzeba przejść cały przewód pokarmowy najjaśniejszej Maryny. Jest to obrzydliwe, ale za to potem jest wysokie stanowisko, wysoka pensja, dodatki specjalne, podwyżki, nagrody, dodatki do dodatków, całusy, uściski, kwiatki, buzia, rąsia, klapa, goździk.
     • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 10.04.11, 19:21
      jak tego słucham ,czytam to mnie szlag trafia, kogo wybrano?? a co Ona w naszym szpitalu juz zdązyła nawyprawiać!!tylko u nas nie z MOPSu a tylko z kateringu i zwiazku zawodowego lekarzy wystarczy miec pszport,żeby awansować.To te doktory też do niej tak musiały latac,i te kwiatki i całuski?, a ortopedzi to pewnie po nóżkach całowali...a ginekolog Mucha.... ??co on zrobił ze teraz taki ulubieńiec władzy?
      • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 12.04.11, 20:56
       volwer, ginekolog jak sama nazwa wskazuje zaglądał najjaśniejszej głęboko w oko.
       • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 12.04.11, 22:13
        zajec_pagadi napisał:

        > volwer, ginekolog jak sama nazwa wskazuje zaglądał najjaśniejszej głęboko w oko
        > .
        jak mówisz to pewnie wiesz,ja sie boje tak stanowczo obstawać przy tym,ale Mucha lata teraz wysoko i brzęczy,po całym szpitalu.-przewodniczacy komisji zdrowia to nie byle kto.
        • verdet doktor Mucha 13.04.11, 14:21
         A ten doktor Mucha to leczy, czy "politykuje"i chce rządzić? Z tego co wiadomo lekarzom marnie wychodzi to "rządzenie" (PATRZ SZPITAL). Jedno jest pewne albo jesteś dobrym lekarzem, albo szefem. A pazerność (czytaj: wykonywanie zawodu równocześnie: lekarza i dyrektora czy też polityka) przynosi tylko szkody (doba ma tylko 24 godziny). No ,ale cóż i tak n a tym wszystkim ucierpi pacjent!
  • rower444 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 19.04.11, 18:00
   kogoś tu ubodło bo mi mój wpis skasowali ........... a pytałem tylko : Jak się wyrabia ten paszport MOPS , mam wazelina i świeże fotki do tego dokumentu............. no i mogę być dyrektor, prezes albo jaka inna szyszka .......... kogo tak to szczypało , co ????
  • hynio59 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 19.04.11, 19:37
   No widzisz, wiesz co zrobić a lizałeś tyłek Stani.
   • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 20.04.11, 21:35
    Rower sama wazelina nie wystarczy. Nie matura lecz chęć szczera....... Poczytaj sobie zasady, poćwicz latami, a na pewno najjaśniejsza wyprowadzi cie na ludzi(czytaj na stanowisko).
    • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 30.04.11, 22:09
     Przez ostatnie dwa tygodnie byłem cztery razy w urzędzie. Przerażające jest to, że nikt nie leży, ani nie klęczy przed gabinetem jej dobrotliwości. Nikt nie stara sie upodobnić do Kena Zarysa, który jak nic nie umiał tak dalej nic nie umie. Ale za to jaki jest elastyczny. Przy nim "człowiek guma" to zwykła płyta granitowa. Ludzie róbcie paszporty MOPS bo nie będzie kogo brać na dyrechtorów i prezesów.
     • czteryde Re: Jak zdobyć paszport MOPS 01.05.11, 08:14
      Pewnie uaktywni się kilku byłych dyrektorów POSZKODOWANYCH przez Stanię poprzez odebranie im danego ( w domyśle : na zawsze ) stanowiska. To przeciez byki prawdziwi specjaliści !
      • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 05.05.11, 14:13
       Najjaśniejsza z jasnych i jedyna sprawiedliwa! Musze ci zakomunikować, że na śmierć zapomnieliśmy o Tedzie Chowanym. Tylko on nic nie dostał z podziału łupów. Wprawdzie nie ma paszportu MOPS, a niekiedy nawet obcinał ci budżet, ale i tak to potem tupaniem i płaczem dostawałaś z powrotem. Powiada on, że 36 letnia przyjaźń do czegoś zobowiązuje. Proponuje utworzyć nowy wydział rolnictwa bo to towarzysz rolny jest, a i niejedno pole w swoim życiu widział. Jak pozamykamy inwestycje poprzednika to bedziemy inwestować w rolnictwo w naszym pięknym powiecie. A jeżeli nie naczelnik wydziału to zróbmy go przynajmniej szefem garkuchni przy szpitalu. Szkoda byłoby tracić głosy jego rodziny i głosy ciotki ze strony szwagra jego babki w następnych wyborach.
       • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 05.05.11, 21:09
        Ted na szefa garkuchni?W naszym mieście wszystko jest mozliwe,ale juz decyzja zapadła co do szefostwa kateringu szpitalnego(tak przynajmniej u nas w związkach mówią)
        Ta fucha jest dla Loli Woznicy zarezerwowana.Pod opiekuńczmi ramionami Sławoja Śmieszkowicza ,Wożnica wreszcie ma nauczyć się gotowac smacznie i tanio,czego podobno przez ostatnie kilka lat nie umiała,kiedy gotowała dla szpitala jako samodzielny zakład.
        Ted jest strasznie chudy i zgryżliwy, taki widok zle wpływałby na apetyt i pacjenci jeszcze bardziej by grymasili.
        Ted najbardziej nadaje się na Centralnego Strażnika Pamięci w naszym urzędzie.tyle lat tam działał,że twardy dysk ma mocniej zaśmiecony plikami zdarzeń zaprzeszłych niż najstarszy komputer w mieście.Strażnik Pamięci i Kreator historii najjasniejszej.
        Budżetu nie nadwyręży:wody życia dostarczy mu Zbynio , papu dostanie ze zreformowanej szpitalnej kuchni a grzać sie będzie w cieple najjaśniejszym,całą resztę jak zawsze zrobi dla idei.
        a tak nawiasem wówiąc :najlepszą wizytówką miejskiego kateringu był nieodżałowany Bobo Sałatka- wygladał zawsze tak jakby wyjadał wszystko z miejskich garkuchni.
        • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 14.05.11, 22:28
         Zbyniek ty pamiętaj, że nie masz paszportu MOPS, a ludziska gadają, że nie złożyłeś jej wiarygodności życzeń z okazji Dnia Strażaka, Dnia Hutnika i Świętego Floriana. Uważaj bo jej przewrotność ma do ciebie słuszne pretensje. Ale sie nie bój. W końcu jesteś od niej większy, silniejszy, ładniejszy, a powiadają, że i ciut bardziej męski(no nie wiem!). Pamiętaj,że strzeżonego Pan Bóg strzyże. Pozdro!
         • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 18.05.11, 20:30
          Zbynio zaczyna coraz bardziej podlizywać sie najjasniejszej.
          ciekawe co chce uzyskać???
          • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 21.05.11, 20:28
           wydarzenia dni ostatnich wskazują na to ,że Zbynio robi zasłone dymną ,po to żeby kombinować na boku.
           • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 25.05.11, 17:13
            Przyznasz nojmilejsza, że Janeczka ma paszport MOPS chociaż nie wykonała wszystkich przykazań, a często i ty musiałaś ją słuchać kiedy wyłaziły twoje braki w elementarnej wiedzy. Musimy dać ją kształcić i koniecznie awansować. Proponuje studium pomaturalne im. Johna Lennona w Bytomiu. Po skończeniu zrobimy ją naddyrechtorem, a Ken Zarys po zrobieniu aplikacji(nie bój sie zda-pomoże siostra i szwagier) obejmie radcostwo we wszystkich placówkach samopomocy, a i tobie pomoże w sądach za trzy i pół roku.
            • 1sally Re: Jak zdobyć paszport MOPS 25.05.11, 17:26
             widać praca w Świętochłowicach nie jest aż tak męcząca skoro masz tyle energii, żeby takie bajeczki wymyślać:) pozdro dla Norka Kijka:)
             • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 25.05.11, 19:17
              Niektórzy uważają, że to wielki-mały dyrechtor Drzazga, jeszcze inni że Norek Kijek, a pozostali że zwykła gałązka, albo nie daj Boże witka. Zawsze walczyłaś o cześć i honor najmilejszej i dlatego jesteś mi najbliższa. Pozdro!
              • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 25.05.11, 21:09
               ""Przyznasz nojmilejsza, że Janeczka ma paszport MOPS chociaż nie wykonała wszystkich przykazań, a często i ty musiałaś ją słuchać kiedy wyłaziły twoje braki w elementarnej wiedzy. Musimy dać ją kształcić i koniecznie awansować. Proponuje studium pomaturalne im. Johna Lennona w Bytomiu. Po skończeniu zrobimy ją naddyrechtorem, a Ken Zarys po zrobieniu aplikacji(nie bój sie zda-pomoże siostra i szwagier) obejmie radcostwo we wszystkich placówkach samopomocy, a i tobie pomoże w sądach za trzy i pół roku. ""
               za jakie 3 i pół roku??
               to bedzie znacznie szybciej.Zarys powinien dostać jakieś dodatkowe lekcje -bo może byc mocno potrzebny juz za kilka miesiecy
               • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 29.05.11, 15:39
                Niewdzięcznicy! Minął Dzień Wodolejcy, Dzień Pracownika Komunalnego, Miesiąc Pielgrzymek, Dzień Matki, zbliża sie Dzień Dziecka, a ja jakoś życzeń dla najjaśniejszej nie zauważyłem. Chyba że to robicie po cichu łażąc do tego budynku na paraden platz. I sami dla siebie zarabiacie na paszport MOPS.
  • mie_cio Re: Jak zdobyć paszport MOPS 29.05.11, 23:35
   żeby zdobyć paszport mopsu trzeba lizać d... (wiadomo komu) tak długo, aż się zrobią krosty na języku. może i niesmak w ustach pozostaje, ale za to, co se wyliżesz, to twoje. w końcu czego się nie robi dla stanowiska...
   • najlepszy.boleklolek Re: Jak zdobyć paszport MOPS 30.05.11, 07:20
    Jak widzę te forum, to wtedy wiem dlaczego inne miasta się z nas śmieją. Bo obraz malujecie świetny. A wyimaginowany, że hoho. Żałuje Was z całego serducha, iż żyjecie w takim świecie, który opisujecie.
    • waple Re: Jak zdobyć paszport MOPS 30.05.11, 07:39
     najlepszy.boleklolek napisał:

     > Jak widzę te forum, to wtedy wiem dlaczego inne miasta się z nas śmieją. Bo obr
     > az malujecie świetny. A wyimaginowany, że hoho. Żałuje Was z całego serducha, i
     > ż żyjecie w takim świecie, który opisujecie.
     Widziałeś kiedyś śmiejące się miasto?, ja nie. No to nie przesadzaj, piszą jak mogą i potrafią a ty się ucz. Profesor- mądrala.
     • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 30.05.11, 08:22
      BoluŚ ,od Twoich wpisów już niejedna dostała bolesnych skurczów mięśni brzucha(bo te miesnie biorą udział w permanentnej śmiechawce niepospolitej).
      Przestań się pdlizywac ,i tak Cię skasują jak przyjdzie twój czas-i wtedy zrobisz wielkie oooczy.
      • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 04.06.11, 22:05
       Bolek i lolek, Sztaudynger kiedyś powiedział:" w tej głowie - pustkowie". Za pierona nie moge dojść o kim to powiedział.
       • skalar2011 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 05.06.11, 11:25
        bolek śmieją się z nas inne miasta tylko dlatego że niektorzy naiwni mieszkańcy wybrali nam taką ,,władzę,, ktora swoimi poczynaniami wyzwala salwy śmiechu i politowania.A najgorsze jest to że podobni do ciebie nawet tego nie zauważają.pozdro.
        Na szczęście jest w naszym mieście wielu jego mieszkańców ktorzy tej władzy mówią NIE!
        • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 05.06.11, 11:39
         Ale bolus i tak wie swoje.
         zobaczymy jaka bedzie miał mine kiedy go skasują.jaskółki spiewają ,ze najjasniejsza dopiero sie w tym wzgledzie rozkręca,a brak kasy w miescie tylko podkręca jej zapedy.
         I pomyślec ,że prawie całą kampanię zbudowała na wzbudzaniu wspólczucia wyborców za jej zwolnienie z pracy przez AS.a teraz sama kosi jak kostucha.
         a tak nawiasem mówiac moze warto sięgnac do nagrań archiwalnych z radia , netu,wypowiedzi do prasy lokalnej ,kiedy wielu z swiatłych radnych (obecnych!!) opowiadało ,że jest niedobrze aby Ruda pozbywała się takiej mądrej i doswiadczonej osoby jak ówczesna szefowa MOPS.
         No to teraz Panie i Panowie macie i połykajcie tę żabę codziennie.
         • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 20.06.11, 18:17
          Dobrze jaskrawa, że w ramach oszczędności zatrudnisz trzeciego vicka. W pełni sobie na to zasłużyła. Do fryzjera z tobą wyskoczyła, pomogła w zakupach, pochwaliła przyjaciół, pomstowała na twoich wrogów. Ma paszport MOPS od wielu lat i dopilnuje Majkela Gromińczyka, Dżeka Korka a przede wszystkim cyborga dwojga nazwisk, która w niektórych momentach ośmiela sie być mądrzejsza od jej wielebności.
  • chlastuchlastukaramba Re: Jak zdobyć paszport MOPS 21.06.11, 09:24
   Do tych punktów pasuje mi jeden gość: Adam Nowak, przyboczny Andrzeja Stani, teraz zausznik Grażyny Dziedzic. Opłaci się. Z urzędu wyciska lekko z palcem w nosie 10 tysiecy, plus rady nadzorcze - WR i inne. Viva Las Vegas.
   • gejsza10 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 21.06.11, 10:44
    chlastuchlastukaramba napisał:

    > Do tych punktów pasuje mi jeden gość: Adam Nowak, przyboczny Andrzeja Stani, te
    > raz zausznik Grażyny Dziedzic. Opłaci się. Z urzędu wyciska lekko z palcem w no
    > sie 10 tysiecy, plus rady nadzorcze - WR i inne. Viva Las Vegas.
    Mnie tez tam pasuje Nowak, wazelina, falsz, obluda, zaklamanie. Szkoda, ze Stania tak nie postepowal, bo dawno tej wazeliny nie bylo by w urzedzie .Sam sobie wyhodowal takie zmije, ktore za plecami niezle mu d...obrabialy i dzieki temu sie zasluzyly najjasniejszej.Niestety, ale A>S. daleko do takiej msciwosci i perfekcyjnego niszcenia ludzi. Zasada starszej dam to, jestes czlowiekiem Stani---
    • zbychu-fajny Re: Jak zdobyć paszport MOPS 21.06.11, 15:02
     "Szkoda, ze Stania tak nie postepowal, bo dawno tej wazeliny nie bylo by w urzedzie" - Gejsza, a nie śmieszą cię czasem te głupoty, które tu wypisujesz? On rozpoczął plantację wazeliniarzy, a to, ze teraz ktoś pielęgnuje tę plantację (zresztą "produkt" AS), wyrzuca mniej sprawnych - cóż - zasada rozsądnego plantatora.
     • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 21.06.11, 15:23
      a teraz własnie coś się pleni...szczególny rodzaj schizofrenii..
      • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 30.06.11, 17:24
       Biało-niebieska musimy koniecznie pomóc Kenowi Zarysowi. Chłop wygląda tak, że mój chomik jak żarł nasz ulubiony i poczytny tygodnik to na jego widok walnął potrójne salto. A twoje zdjęcie z pierwszej komunii zeżarł bez zbytniego obrzydzenia. Oprócz wolnych wtorków na naukę musimy mu dać wolne środy na odpoczynek. W czwartki i piątki Janeczka da mu bon żywnościowy do dowolnej jadłodalni. Nie może nas reprezentować osobnik 42 kilogramowy. Musimy pamiętać, że Ken ma paszport MOPS z nr 1.
       • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 01.07.11, 00:10
        Ale Ken to celebryta,celebryci są jak niteczki makaronowe, no i oczywiście chomiki zwykle rzygają po konsumpcji celebryckich zdjęć,nawet szczyry mają do tego obrzydzenie,ale Podludek przełknie wszystko,nawet sierpniowe plakaty.
        • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 07.07.11, 16:23
         Wspomożycielko najwierniejszych! Ken Zarys powoli zaczyna schodzić z kursu, który mu z taką precyzją wytyczyłaś. Cichcem przyjmuje twoją przyjaciółkę- pięknie pocerowaną i gładką jak lufa karabinu- Anię Pazur(Jak to nie wiesz którą? Na inauguracji życzyła ci zdrowia psychicznego. Albo bezczelna, albo nie mówisz mi wszystkiego). Ken przy tym jest cały podekscytowany, robi sie czerwony, ręce sie trzęsą, zaczyna sie ślinić, niewyraźnie mówić, a jakki całuśny przy tym sie robi. Jej zemstliwość czy on czasem nie kombinuje jak zamienić cie na nowszy model? A Janeczka zazdrosna lata po piętrach i dalej sie drze po pracownikach. Powiada, że w ten sposób wyrabia sobie autorytet. Trzeba uważać.
         • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 07.07.11, 17:25
          ken zaczyna ćwiczyć wątłą muskulaturę.u Zjawy na masażowym fotelu.
          • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 07.07.11, 17:58
           Niestety ćwiczenia na fotelu musi odłożyć. Asia Zjawa na urlopie. O dalszych planach Asi, szybkim awansie pewnego zięcia, pogonieniu zacnego towarzysza i braku zagospodarowania innego jak również osobistych zamierzeniach jajaśniejszej, Zbyńka i najnowszym rankingu popularności opowiem w następnych odcinkach. Pozdro!
           • rower444 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 07.07.11, 19:43
            król Kokotek zapewni Kenowi extra rower na pilocik żeby dał radę pod górkę pociągnąć ........
           • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 10.07.11, 22:34
            myslisz,że Zjawa na wszelki wypadek na urlop zabiera stołek dyrektorski i fotel masażowy -żeby jej nikt tego nie świsnął w czasie jej nieobecności?ten folel masażowy to zajmie cała salonke w pociągu a w samolocie to bedzie straszny nadbagaż...taniej Kena zabrać ze sobą.
            • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 12.07.11, 18:27
             Biaława z posrebrzanych! Doszły mnie słuchy że z PEC-u pogoniłaś zacnego i zasłużonego towarzysza, członka Egzekutywy Wojewódzkiej PZPR. Wprawdzie nie miał paszportu MOPS, ani nie był z Dąbrowy, Będzina czy Sosnowca, ale za to był z nadania brata. Uczył cie taktyki, strategii, woził po województwie, tłumaczył kiedy kaloryfery grzeją a kiedy wręcz odwrotnie. Musisz jednak uważać bo brat może odmówić finansowania następnej kampanii jak zaczniesz usuwać jego pupilków. A jak wiesz następny jest właśnie przygotowywany. Cóż niekiedy tak bywa-jak mawiał Stanisław Jerzy Lec-, że ze stołu pańskiego spada czasami biesiadnik.
             • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 25.07.11, 19:50
              Wielobarwna z kwadratowych! Ten pomysł Kena Zarysa coby wszystkich kierowników przeszkolić w mobbingu był przedni! Wyobraź sobie że teraz Janeczka biega troche wolniej i wrzeszczy jakby ciszej. Kilka dni temu był zjazd świętych Mikołajów w Kopenhadze iszkoda wielka żeśmy tam nie wysłali Kena. Następny zjazd dopiero w listopadzie na Alasce. Trzeba też pomyśleć żeby Ted Konowalski mógł za tatusia dowozić lodówki do MOPS-u(Miejska Organizacja Pomocy Swoim). Jest bardziej wyrafinowany niż Zbyniek, a i w swojej ofercie proponuje piwo, które możemy sprzedać z zyskiem na ogródkach. Żadnego przetargu nie robimy bo ta sfera usług od zawsze należała do Zbyńka i musi zostać w rodzinie.
              • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 25.07.11, 22:46
               a rodzina się odwdzięczy.piwa nie sprzeda się na ogródkach- Podludek podobno wypije kazdą ilość,zwłaszcza darmochy.urlop go trochę wyprostował finansowo..więc nie odmówi.
               • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 27.07.11, 22:19
                Śnieżnobiała z jaskrawych! Bardzo podobają mi sie ostatnie decyzje kadrowe. Na szefa CIS pójdzie ten vicek od książek, a z kolei jego vickiem będzie ten gość, który był gońcem, wstąpił do niesłusznych związków zawodowych, wystąpił, złożył samokrytykę, pokajał sie pisemnie, przeprosił, podarował kwiaty, ucałował, zostało mu odpuszczone i awansował do tych funduszy. Nie będą nam amerykańcy wciskać wiecznie, że tylko u nich można zrobić karierę. Na OIK pójdzie Margaret Mega-Gorąc. Namęczyła sie nad tym 100 stronicowym, właściwie skonstruowanym i starannie ułożonym protokołem to sie jej to należy jak psu buda. Nie wiem tylko jej karkołomność co zrobimy z Andzią Pazur. Trzeba stworzyć w MOPS trzeciego vicka bo jak wiesz Ken Zarys nie ma teraz głowy do roboty.
                • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 30.07.11, 11:37
                 Rozjaśniona z rozsierdzonych! Trzeba dać cynk Kenowi Zarysowi, aby wydał polecenie prowadzenia głośnych rozmów między pracownikami. Chodzimy z Awaliną Krówką po korytarzach, do każdych drzwi przykładamy ucho i ... cisza! Jak sie któreś drzwi otwierają to odskakujemy i po raz 43 czytamy tę samą tablicę ogłoszeń, albo lecimy z pustym zbiornikiem do ubikacji. W całym budynku słychać tylko wrzaski Janeczki. W ten sposób Zarys ma coraz mniej przydatnych informacji, a i ja wkrótce przestanę pisać raporty. Słyszałem, że i cyborgowi dwojga nazwisk coraz gorzej idzie robota wywiadowcza. Do biur pracowników trzeba zamontować domofony z odpowiednim wzmocnieniem i wszystkie końcówki przekierować do Awaliny. Niech kobiecina nie łazi bez "sęsu"(lece młodym Konowalskim) po wszystkich piętrach.
                • skalar2011 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 30.07.11, 16:44
                 Andzia Pazur dostanie stołek głownego specjalisty od naprawiania oblicza najgładszj z pomarszczonych, roboty będzie miała dużo,oj dużo.Ken koniecznie musi dostać jeszcze jednego wicka szczególnie na wtorki,gdyż w tym dniu wszyscy go w mopsie szukają a znależć nie mogą.
  • rower444 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 31.07.11, 08:10
   Zajec zapomniałeś o paru drobiazgach tego wartkiego żywota fachowych paszportowców MOPS , zawsze co środa u Awaliny Krówki odbywa się tzw. sabat czarownic jak popularnie nazywają to szeregowcy tej zacnej firmy, trwa to od wielu lat. I tak co środa zjeżdżają się kierownice rejonów i radzą jak przetrwać w nienaruszonym stanie, trwa to caluśki dzień ale do tego przywożą ze sobą rozmaitości kulinarne, na stół Awaliny wjeżdżają ciasta, sałatki, pączki, galaretki, sosy, majonezy, kanapki i słodycze różnej maści. A ważna Awalina głośno mlaskając obwieszcza który produkt jest hitem tygodnia. Potem pilnie zapisuje składniki żeby je zanieść starszej damie (czasem załapie się na jakieś próbki o ile Awalina już nie daje rady skonsumować) po takiej pożywnej naradzie obwód Awaliny zmienia się na plus. Kolejne dni Awaliny upływają na mozolnym czytaniu prasy kobiecej jak "Tina", "Moje gotowanie" itp. itp.... często ma ogromne rozterki które trwają wiele godzin jak na Allegro zamawia kolejną taśke do swoich stale poszerzanych strojów, to ją bardzo psychicznie wyczerpuje. Musi czasem robić przerwe i lubi ucho przyłożyć tu i tam, tak jak wrzeszcząca Janeczka jak się nie drze to też ucho przystawia do różnych drzwi. Najgorsze jest to że cisza jaka tam panuje nie pozwala na osiąganie wysokich wyników podsłuchowych i wydajność tych dam jest porażająco niska za co mogą być besztane przez ciągle głodnej wiedzy starszawą siwą. A super macho Ken Zarys wsuwa kolejne batony w swoim gabinecie i gotowy jest na każde wezwanie popielatej.
   • skalar2011 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 31.07.11, 09:23
    Awalina powinna tymi hitami kulinarnymi podkarmić Kena bo wygląda nieszczególnie, sama niech przystopuje bo w końcu fotel biurowy przy biureczku ma określone wymiary.
    • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 03.08.11, 18:30
     Sinawo-żółta z przyblakłych! Wpadłem na genialny pomysł jak wyciągnąć istotne informacje od pracowników MOPS. Nie da sie podstępem, trzeba po dobroci. Sabaty u Awaliny Krówki będą sie odbywały każdy dzień( gazety se poczyta w domu). Kolejno będą zapraszani pracownicy, którym przy dobrej kawie, ciastkach, deserach, kanapkach, sosach i sałatkach rozwiążą sie języki. Ken Zarys wrzuci to na reprezentację, albo na wysokie dodatki specjalne. Janeczka z Awalinką nie będą musiały łazić po piętrach i podsłuchiwać pod drzwiami. Nie dziękuj jej przymilność! Po to tu jesteśmy z losomarem i sukiero, żeby ci takie pomysły podsuwać.
     • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 03.08.11, 21:30
      oczywiście wyżerke na te spotkańka zmówi sie u Śmieszkowicza w
      szpitalu,a Podludek świsnie z naszej izby przyjeć jakies prochy,które się doda do pomidorowej albo schlagzany na babeczkach..i milczący krnąbrny naród pracowniczy zacznie sypać ,że aż miło.
      • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 09.08.11, 21:58
       Zatroskana z dobroczynnych! Dotarła do mnie smutna wiadomość, że zaczyna brakować miejsc na wakacyjnych rekolekcjach. Tematyka nader ciekawa i różnorodna. Na przykład na post w/g świętej Hildegardy mogliby pojechać bolek z lolkiem, hynio, sukiero i losomar z linomagiem. Na medytacjach konieczna byłaby obecność Kena Zarysa, cyborga dwojga nazwisk i Awaliny Krówki, a na biblijne zarządzanie finansami trzeba zaklepać miejsce dla całej oDNowy, obu Konowalskich i kadry zarządzającej placówkami pomocowymi. Natomiast na wyciszenie ducha pojechałabyś ty jej nieprzewidywalność, Janeczka i teściowa z zięciem.
       • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 09.08.11, 22:15
        Najaśniejsza nie pojedzie ducha wygaszać...bo ducha gasić jej nie wolno.
        Prawda może nas tylko wyzwolić...ODnowę prawda też wyzwoli..od stołków.
  • rower444 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 10.08.11, 10:12
   z tymi wakacyjnymi rekolekcjami u dobroczynnej siwuli mogą być problemy bo sama się skarżyła w prasie że lud prosty czyni plotki pod kościołem, trzeba przeto przodem puścić straże i rycerzy zakonnych z mistrzem Witusiem na przodku i niech rozpędzą motłoch sprzed świątyni a potem wiekowa popielatość może leżeć plackiem przed obliczem Stwórcy i zapisywać w laptopie wszelkie zalecenia które musi stosować wobec tępego ludu......
   • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 10.08.11, 20:39
    Witold jak dotad jeszcze miecza w tej kadencji nie dobywał.
  • rower444 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 20.08.11, 10:29
   Nadzwyczaj ważna Awalina Krówka powróciła wypoczęta po urlopie, wchłonęła mnóstwo morskiego jodu co zdecydowanie poprawi jej apetyt i środowe sabaty czarownic mogą być jakiś czas bardziej obfite kulinarnie bo intelektualnie to bez zmian albo jest niżej z tym IQ to wynika z monotonni, monotematyczności i braku ruchu fizycznego, nie licząc spontanicznych wypadów z uchem pod czyjeś drzwi. Awalina Krówka i jakże słynna Jasia Wrzask usilnie starają się namierzyć skąd wydostają się przecieki o tym jak wspaniale i fachowo kierują z takim poświęceniem tym zacnym zakładem pracy. Takich wybitnych "fachowców" jest jeszcze kilku, doskonale oczytanych w prasie wszelakiej, z dużym apetytem i znajomością stron portalu Allegro, to kolejni czekający w kolejce na do pójścia na prezesy czy dyrektory.
   Dzieci które tam przechodzą obok budynku w czasie roku szkolnego są czasem świadkami ciekawego zjawiska z dziedziny fizyki, co skrzętnie notują w kajetach i potem omawiają to w szkole. Otóż od czasu do czasu jak słynna z ciężkiej harówki Jasia Wrzask jak się rozedrze to następuje zjawisko gromu dźwiękowego czyli jej słodki aksamitny alt mówiąc fachowo przekracza barierę dźwięku co niestety działa niszcząco na materię i powoduję częściową demolkę. Potem wszystko wraca do normy i znowu jest tak domowo, ciepło i rodzinnie.
   • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 20.08.11, 19:44
    chodza wieści,przynajmniej u nas w szpitalu,że Wrzaskliwa jak się przyłozy to potrafi swoim krzykiem doprowadzić szklankę do pęknięcia.ciekawe czy ktos to autentycznie widział?
   • robertdebruss Re: Jak zdobyć paszport MOPS 20.08.11, 22:14
    ,Zazwyczaj takie typy tak mają, jak nic nie potrafią to nadrabiają ryjem. Zapominają jednak o tym, że sami od tego ryku mogą uszkodzić sobie słuch nie daj Boże mózgownica.
    • 1802ef Re: Jak zdobyć paszport MOPS 21.08.11, 00:04
     a co bydzie jak wysiądą struny głosowe ? starych dobrych laryngologów już nie ma, a tyn co jeszcze kańś tam robi , to nojlepszy jest w zawrzaniu krauzów na zima, no ale jak by mu pomogła to by zaroz miała inhalacjo, stykło by do garca,między szmaty troch kamelków nasypać.Tonio,zdrowo i dwie roboty łoroz, może by już nie miała siły ryczeć.
     • skalar2011 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 22.08.11, 08:43
      ale z tego ryku to Ken jest coroz chudszy ,Krówka się jeszcze spasła, a wrzaskliwej to ciśnienie już tak uszami idzie że niedługo śmieszka będzie w tym zakładzie potrzeba.
      • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 22.08.11, 13:23
       wrzaskliwa tak leczy swoje kompleksy,u nas na Izbie przyjęć Podludek najczęściej ryczy jak zarzynany baran na pacjentów i pielęgniarki,żeby jakoś odwrócic uwage od swojego marnego kunsztu doktorskiego
  • rower444 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 31.08.11, 20:52
   niezapomniane kulinarne środowe sabaty czarownic u Awaliny Krówki przeszły wspaniałą metamorfozę, teraz nie zastawiają stołu żeby poddanych nie razić ale częstują się spod stołu prosto z tytki do garści i szybki gryz, jednym słowem czarownice sobie radzą a Awalina Krówka nie traci apetytu.......
   poza tym nadal obie tj. Awalina Krówka i Jasia Wrzask uporczywie szukają przecieku, zamiast kopnąć się do Króla Kokotka najlepszego specjalisty od takich usterek........
   nawet Ken Zarys i jego rozleniwione dwa vicki nie umieją uszczelnić tej dziurawej instytucji, żadne metody nie skutkują choć wazelina cisną w każdą szparę.......
  • rower444 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 01.09.11, 20:03
   dzisiaj to było wielkie wydarzenie bo w MOPS pojawił się sam Robert Drzazga, niedawny Dyrektor tej przodującej firmy, ubrany w koszulkę z podobizną naszej najjaśniejszej popielatej,
   co na ludziach zrobiło spore wrażenie, mówią że jak chodzi z takim obrazem na piersiach to pewnie ma dobre układy z najjaśniejszą, kto wie czy nie powróci na dawne miejsce ????
   tylko co z tym batonowym Kenem Zarysem zrobią, może zostanie III vickiem MOPS a może IV vickiem u najjaśniejszej, gdzieś go muszą upchać a może zostanie szefem basenu OTI ??????
   udał się również z tą relikwią na koszulce do urzędu ale gdzie tam był ?????
   a nasze dziewuchy, czyli Awalina Krówka to z wrażenia przełożyła "Tinę" z "Claudią" posmarowała masłem orzechowym, obłożyła salami, wcisła w to jeszcze czosnek i połowę dała Jasi Wrzask, jak to wsunęły to się okrutnie wypociły a poziom celulozy nieźle im podskoczył po takiej sznicie.........
   • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 06.09.11, 19:19
    Filuterna z przyciężkawych! Tak ostatnio mnie naszło i myślałem o swojej karierze. Popatrz i pomyśl jej pazerność! Na gospodarce i rządzeniu się nie znam jak wszyscy z oDNOwy, nieźle kombinuję, coś innego gadam, a zupełnie coś innego robię, szkoły mam liche, nie lubię się przemęczać, kocham pieniądze, jestem łasy na komplementy, wiecznie psioczę na to nasze niewdzięczne społeczeństwo, lubię dokopać swoim wrogom, żadnego sensownego działania nie potrafię podjąć, uwielbiam dużo gadać o niczym, donosić na innych, wiem, że do budżetu pieniądze nosi święty Mikołaj w workach. Ciągle stękam, kwękam, domżalę, narzekam, złorzeczę, przeklinam, józiolę i robię z siebie głupka. Mam więc dokładnie takie same wysokie kwalifikacje jak wszyscy nasi towarzysze. Może byś tedy dała paszport MOPS i rzuciła na jakieś odpowiedzialne stanowisko. Z góry serdecznie dziękuję!!!
    • skalar2011 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 06.09.11, 23:31
     zajec zapomniałeś obiecać że dziennie będziesz obsypywał różami, prezentami,prawił komplementy o wspaniałej ,nieskazitelnie pomarszczonej,będziesz śledził jak pies gończy tych którzy się ośmielą rzucić prawdą w rozbiegane oczka panującej.
     • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 07.09.11, 00:47
      już się kończy eldorado..taczki jadą ..jadą ..jadą..
  • rower444 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 07.09.11, 22:01
   znowu w gronie paszportowym MOPS kolejne zawieruchy
   Ken Zarys cicho siedzi i cycka te swoje batony
   a vicki szaleją z nudów , frau Kwak i miss Piggy
   gra w cymbergaja wyszczerbiła im grzebienie
   a waga im rośnie , szczególnie miss Piggy zezem
   patrzy na ładne pracownice i stara się na nich
   swoją złość wyładować, jak chodzi w tych swoich
   szpilowatych szczewiczkach to się obrazki na ścianach
   huśtają i szwy jej trzeszczą w ciuchach
  • rower444 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 08.09.11, 07:59
   kolejny właściciel paszportu to gwiazda spadająca frau Heksa Wigor - Namiestnik Prezia ds. Daremnych , niepokonana w kilku dyscyplinach , stale węszy i radary ma na maksa nastawione na kopiowanie, jak tylko coś wyniucha to jest od razu ostry bieg do ratusza, umie nawet prześcignąć szybkość połączenia telefonicznego, po takim biegu to musi lacie moczyć w fontannie bo się przegrzewają i kopci z nich jak cholera
   poza tym biegle lata po stronach Allegro, godziny pozostałe spędza na obserwacji i notowaniu wydarzeń, stanowi zagrożenie dla paczki Kena Zarysa i jego ciężkawych vicków....
   • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 08.09.11, 23:19
    a dziś na allegro -klapa...
    to też ODnowa zrobiła?
  • rower444 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 11.09.11, 10:00
   Kolejna postać z galerii zasłużonych paszportowców MOPS to znany usynowiony Rafael Gil, obecnie wielki zarządca DPS „Senior”, wcześniej dowodził z wielkim poświęceniem mopsikowym KISielem, znanym szczególnie z wybitnych europejskich wyników osiąganych na papierze, takich wyników nikt w kraju nie osiągał ale jemu to zawsze wychodziło, za co cieszył się wielkimi łaskami u poskręcanej madam, jego wyniki wielu szokowały i powodowały wybuchy śmiechu, ludzie pracujący w KISielu bali się pod tym podpisywać ale za to szemrana barchanowa miał czym się chwalić, to szło na konto jej wybitnych osiągnięć socjalno-społeczno-administracyjno-kościelno-magicznych, tak wychowała kolejnego niedoścignionego „fachowca”.
   Ponadto synuś Rafael Gil najbardziej zasłynął jako konsument wazeliny i szybkiego przekazu informacji, przekazywał biegle sprawy które nigdy nie miały miejsca ale dama starsza zawsze mu wierzyła i nieraz po pleckach go za to poklepała, edukacja pomogła mu opanować sztukę wywalania ludzi z pracy. Rafael Gil szybko wyczuł że może się dobrze wstrzelić za to co przynosi i przystąpił ochoczo do wyścigu szczurów, potem w ścisłym gronie chwalił się że umiał się ustawić i nieźle na tym zarobić.
   Teraz synek Rafael Gil jak idzie na audiencje czy insze konsultacje to z wielkim przejęciem pucuje flanelką na wysoki połysk swoje wysokie pełne mądrości czółko bo Bozia już mu trochę sierści poskąpiła.
   • skalar2011 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 11.09.11, 10:28
    Ale ponoć taki fajer był w DPS, goście ,występy, pokłony i powitania jak to jego dobrodziejka lubi, ściskanie i całowanie rączek , ciekawe za co skoro ponoć w mieście taka bida-widać tylko niektórych dotyczy.
    • rower444 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 11.09.11, 14:50
     SKALAR szkoda że nie byłeś kiedyś na urodzinach prześwietnej młodej starszej
     tam była lista skrupulatnie sprawdzana kto był i co dał
     a jak ktoś przegapił i przyszedł na drugi dzień albo o zgrozo zapomniał
     to miał tak przerąbane że byś nie uwierzył,
     a co do fajeru w DPS to wiadomo ci co lubią na sępa takie wyżerki to byli
     czyli cała śmietana oDNOwiona, jeszcze jakby mogli to by do krauzy pakowali....
     • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 12.09.11, 07:02
      te urodzinowe impry ..to plaga w naszym miescie..trzeba być,trza sie pokazać i dac prezencik,,trwa to i trwa..może ktoś wreszcie wreczy władzy odnowionej butelke dobrego oleju ? podobnie dobrze wpływa na myslenie..a na obstrukcję ..najlepszy olej rycynowy..
      Smieszkowicz ciągle lata do Urzedu,,i wraca jaiś obrzarty,,,
  • rower444 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 18.09.11, 09:25
   Powiększająca się vickowa miss Piggy , która uwielbia manifestować swoją wielkość i swoje zasoby materialne, dla szpanu i pokazu kupiła sobie ostatnio morysa, wprawdzie mini ale niech tam będzie ...........
   • waple Re: Jak zdobyć paszport MOPS 18.09.11, 09:41
    Nie przystąpił bym do tego klanu za żadne skarby.Widać tą obłudę jak na dłoni.I jakie to wszystko niby poważne a okazuje się,że to tylko zwykły smutek. Smutek i obawa przed jutrem.U tych ludzi nie widać nawet cienia optymizmu, tylo smutek,smutek i beznadzieja.Pozdrawiam.
    • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 18.09.11, 10:20
     biedny ten morys mini...jak on wytrzyma te naciski na swoje całe mini jestestwo..oraz cięzar ...odpowiedzialności ..za taaaak wielgachną personę.?
  • rower444 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 21.09.11, 19:32
   dzisiaj w naszym ratuszowym urzędzie powiało świeżym luftem bo po jego obszernych korytarzach chadzał były Dyrektor MOPS Robert Drzazga , rzucało się w oczy wszystkim że na koszulce miał podobiznę jaśnie młodej starszej kobity w eleganckim wykonaniu, chodząc po różnych piętrach ludzie pytali gdzie można taką godną relikwię kupić a Robert Drzazga chętnie udzielał odpowiedzi i dawał adresy zainteresowanym,
   coś mi się wydaje że ruszy i rozkręci się sprzedaż tych koszulek z tym boskim wizerunkiem
   ponadto miał ze sobą sporą reklamówkę gdzie ponoć mógł mieć prezent kupiony za euro albo torta z pobitą śmietaną albo ziarna kawy Kopi Luwak (świeże, prosto z kupki)
   no i pakiecik dla mężomuła a w nim : ćwiara wyborowej i salceson ..........
   widziano jak kierował się w stronę komnat królewskich na I piętrze
   czyżby powrót do łask ? ? ? czym nas jeszcze zaskoczy, czas pokaże .........

   PS. prezenty za złotówki to starsza pani zara wyciepuje za okno
   a gościa straż przyboczna ściepuje ze schodów
   • mija2011 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 21.09.11, 20:59
    rower444 napisał:
    > PS. prezenty za złotówki to starsza pani zara wyciepuje za okno
    > a gościa straż przyboczna ściepuje ze schodów

    Po takiej nobilitacji byle czym nie można się zadowolić , stopa życiowa rośnie...
   • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 22.09.11, 08:19
    rower444 napisał:


    rower napisał:
    > ponadto miał ze sobą sporą reklamówkę gdzie ponoć
    pakiecik dla mężomuła a w nim : ćwiara wyborowej i salceson ..........

    błąd..w tym pakiecie nie powinno byc salcesonu...wieśc po szpitalu już chodzi taka,że w tym stanie salceson szkodzi bardziej niz ćwiara!!niestety organ przetwarzający nie jest w najlepszym stanie...zamiast salcefiksa..lepszy Hepatil.
    To wszystko dowodzi tylko ..jak zmienne są gusta i upodobania...jedno nie zmienia się wcale..u tych co maja to w genach:służalczość.
    • zoro333 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 22.09.11, 10:16
     Już po raz drugi pojawia się temat koszulki z podobizną.
     Rzucasz oskarżenia o służalczości. Brednie. A o reklamówce, to już pomówienie.
     Koszulka raczej nie wzbudza zachwytu …
     Więc?
  • rower444 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 22.09.11, 22:53
   niedługo później Robert Drzazga dotarł do królewskiej komnaty jasnej szemranej ale był w innej koszulinie z całkiem nową podobizną inkszej znanej postaci miastowej
   posiedzieli zdrowo z jasną starszą , z ekskluzywnej zastawy porcelanowej pili czarną kawę i jedli dobre ciacha,
   wspominali wspólne lata pracy, było o czym gadać tyle się działo jak razem kiedyś przecież pracowali, jasna poskręcana dużo opowiadała o swoich sukcesach, planach na przyszłość, zastosowaniu nowych programów społecznych, dużo czasu im zajęło doprecyzowanie jak i kiedy Robert Drzazga wróci do pracy w MOPS bo tam jest teraz najbardziej potrzebny skoro tak dobrze się rozumieją co do założeń jak powinna ta placówka funkcjonować,
   przy kolejnej filiżance smacznej kawy długo zastanawiali się co począć z tym Kenem Zarysem, gdzieś go trzeba upchać z tymi batonami, chyba tego tematu nie dokończyli ..........
   pewnie przy kolejnym spotkaniu które nastąpi już niebawem rozstrzygną czym Ken Zarys będzie się zajmował żeby nie przeszkadzał, bo na vicka się już nie nadaje ..........
   mógłby wodę plompać do fontanny na paredenplatzu albo salceson kroić w plasterki......
   • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 23.09.11, 07:21
    Ken Zarys..odejdzie w zapomnienie..no chyba ze najjasniejsza kaze go Smieszkowiczowi zatrudnic w szpitalu..co jest logiczne..podje sobie chłopina zupy szpitalnej..Podludek jest juz nadędy od tej szpitalnej strawy jak dynia..no to moze teraz czas ,żeby takachudzinka sobie podjadła..
    • zajec_pagadi Re: Jak zdobyć paszport MOPS 23.09.11, 16:17
     Z tego co udało mi sie podsłuchać( a jednak mam lepsze wyniki wywiadowcze niż Janeczka z Awalinką do "kupy" wzięte), to szykują sie wielkie zmiany na szczytach władzy w naszym powiecie. Do ukończenia nauki powszechnej przez Kena Zarysa, dyrechtor Drzazga będzie rządził we wtorki. Zostanie wydany edykt królewski, że Janeczski muszą wszyscy słuchać, bo choć nie ma szkół to jest przyjaciółką kasztanowej z poszerzanych. Ted Chowany idzie na kustosza muzeum PRL i będzie prowadził Komisję Gospodarczą. Będzie miał jedno, ale za to strategiczne zadanie: na żniwa nie może zabraknąć sznurka do snopowiązałek. Teściowa zostanie szefem Parku, A hynio zasiądzie w sekretariacie. Fast-kajfasz i sukiero zostaną głównymi doradcami barchanowej, a cyborg nie będzie już doradcą d/s fryzjerstwa jej wrzaskliwości. Zorientowała sie, że jest coraz bardziej do niej podobna.
     • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 23.09.11, 18:55
      no to bedzie sie działo...przybedzie paszportowców..ten Drzazga zwłaszcza wyskoczył jak filip z konopii..decyzja w sprawie Teda Chowanego jak najbardziej słuszna..z tą uwagą,ze on powinien być eksponatem w tym muzeum a nie kustoszem... ciekawe kogo wsadza nam do szpitala...
  • rudzian2 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 29.09.11, 20:16
   dzisiaj Pan Robert Drzazga ponownie odwiedził MOPS oraz był na obradach Rady Miasta z nieodłącznym wizerunkiem najjaśniejszej na koszulce, wzbudził tym ogromne zainteresowanie wśród wielu osób, nawet miał wywiad z TV Sfera który jutro powinien być dostępny do oglądania, jak się wywiad ukaże to wszyscy zobaczymy jak udany jest portret najjaśniejszej, ponadto miał ze sobą sporą reklamówkę, ponoć nosi tam obfite prezenty
   widziany był jak ponownie zmierza w stronę komnat najwyższej jaśnie pani, ponoć ma dostać od niej ogromne poparcie polityczne.......... coś się szykuje , tylko co ??
  • rudzian2 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 30.09.11, 20:19
   WIADOMOŚCI Z OSTATNIEJ CHWILI :::::::::::
   Ken Zarys kupił koszulkę z podobizną jasnej skamieniałej
   i jutro na festynie Króla Kokotka wystąpi na scenie ze skeczami
   ma fachowy program autorski
   trzeba to zobaczyć !!!!!!!!
   • skalar2011 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 30.09.11, 20:24
    Czy ktoś mi wyjaśni z jakiej kasy król kokotek robi ten festyn ,bo ponoć ma być z podtekstem wyborczym, czyżby się ktoś reklamował by na siłę się dostać do sejmu?
    • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 30.09.11, 21:16
     jak zawsze ..z nie swojej..tak najtaniej..
  • rudzian2 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 30.09.11, 21:26
   jak rzucisz małą monetę o niewielkim nominale przed jasną mamlaną albo
   królem kokotkiem to zobaczysz wykonany w czystym stylu skok szczupakiem
   • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 01.10.11, 12:15
    raczej bedzie to szukanie po omacku na kolanach...
    • 1802ef Re: Jak zdobyć paszport MOPS 01.10.11, 12:36
     dawniej reklamę przedwyborczą robiło się w cieniu PCK, ale z tego chociaż coś miały samotne matki i kobiety w ciąży mieszkanki Domu PCK , ale dziś maluchy nauczą się skręcać rurki bo taki punkt jest przewidziany w programie.Wzrośnie nam kadra hydraulików i znów mamy co reklamować w Unii Europejskiej no ludzie że nikt nie wpadł wcześniej na ten pomysł,dopiero nowy prezes gulików i kokotków.Należy mu się za to wielkie uznanie i nagroda od ministra finansów, znów podreperowana kasa i zmniejszone zadłużenie, teraz już się u nas poprawi i będziemy jeszcze mocniej błyszczeć zielenią na mapie Europy
  • rudzian2 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 09.10.11, 12:36
   mamy wybory , to można coś powspominać o wybranych fachowych mopsikach
   jak wybierali blondynę wzdętą to obecny vicek miss Piggy wsławiła się tym że zagroziła
   wyrzuceniem z pracy dziewczynom jeśli nie pójdą na szemraną głosować
   a do tego zrobiła błyskawiczną zbiórkę kasiory dla potrzebującego komitetu klapiastej
   zbiórka była robiona tylko wśród przodującej kadry kierowniczej i nazbierała
   tym sposobem zapracowała na awans
   tak samo ostro wtedy pracowała wybitna Erwina Banan
   boroka po nocach nie spała żeby się utrzymać
   a teraz często fruwa po komnatach faszerowanej blondyny
   • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 09.10.11, 23:30
    a nasz śmieszkowicz z podludkiem poddtrzymywali to towarzycho na duchu
    • skalar2011 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 10.10.11, 21:51
     ludzi podlegających pod mops straszono że jak nie pójdą ,,odpowiednio,, głosować czyli na rozdętą z napuszonych to stracą pracę.ale przecież w artykule z 27 lipca w tygodniku NIE dokładnie napisano jak zdobywano głosy w zamkniętej komisji wyborczej na Halembie.W końcu na tronie miała zasiąść specjalistka od manipulacji,zastraszania itp.teraz już trudno wymyślać posady i stanowiska dla tych ekstra zasłużonych, a my za to płacimy.
     • 1myszkabezprzewodowa1 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 10.10.11, 21:55
      Za takie teksty się siedzi.
      Jak piszesz coś to pomyśl bo organa cię znajdą i odpowiesz za zniesławienie.
      • madzia33333.1 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 10.10.11, 22:06
       mam duży dystans do wielu wypowiedzi na tym forum, ale zgadzam się z 1myszkabezprzewodowa1,wcześniejsze wypowiedzi to już zniesławienie. Mam nadzieję, że tym razem ktoś w końcu na to zareaguje, bo istnieją pewne granice, na których przekraczanie przyzwalać nie wolno.
       • nick_na_raz Re: Jak zdobyć paszport MOPS 10.10.11, 23:40
        witamy!
        tu zawsze tak sympatycznie się robi, jak ktoś wpada na jednorazowym nicku pogrozić palcem.
        • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 11.10.11, 07:18
         no i te organa...które znajda wszystko..przy pomocy masci szarej...
         a gdzie była szara masc..jak sie waliło na tym forum w poprzxedników Odnowy??pewnie donosiła wtedy ASowi..
         • skalar2011 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 12.10.11, 22:33
          organy to mam w domu i sobie w wolnych chwilach na nich grywam, jeśli się pisze prawdę to jest to prawda a nie zniesławienie.
          myszo włącz sobie przewód to może sobie przypomnisz jak twoja oDNOwa wylewała pomyje na poprzednią ekipę i wszystkich którzy mieli inne zdanie niż odnowieni, te posty są jeszcze gdzieś na forum co można sprawdzić.
    • rudzian2 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 14.11.11, 21:28
     U W A G A ! ! !
     drobna poprawka otóż miss plastic fantastic Andzia Pazur była 1,5 roku na L4 i zasiłku rehabilitacyjnym ( a nie 1 rok ) a dalej bez zmian , czyli cyckała ZUS przez 18 miesięcy
     po takim wypoczynku wraca do grodu Mopsikowo i zostaje kierownikiem
     z za tydzień jest święto resortowe Dzień Pracownika Socjalnego
     na pewno nasza plastikowa Andzia dostanie nagrodę
     no bo jak taki kierownik może nagrody nie dostać
     • nick_na_raz Re: Jak zdobyć paszport MOPS 14.11.11, 22:45
      nooo! 1,5 roku zwolnienia lekarskiego to dopiero musiało być schorzenie, nie do pozazdroszczenia. co przy takim kalibrze taki na przykład złamany kręgosłup, który w naszym mieście okazał się drobnostką nie do leczenia? wprawdzie lekarze zabrzańscy byli innego zdania, no ale co oni się tam znają;)
      ...ciekawe, że tak wiele osób zwróciło uwagę na zaskakującą korelację czasową tego ozdrowienia z dniem pracownika socjalnego".
   • rudzianie2010 Re: Jak zdobyć paszport MOPS 12.10.11, 23:10
    ALICJO K czy jak wolisz rudzian2 po co tyle jadu;kup sobie psa;
    • 22burza Re: Jak zdobyć paszport MOPS 13.10.11, 01:01
     czy te myszy i madzie czekają na awans ? Oj ciężko na niego pracują, a jeszcze mogą być nie docenine.
     • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 13.10.11, 07:43
      pracuja ciezko,zeby im tylko cos z przepracowania nie wysiadło..ale zawsze można sie przecież specjalistycznie i niedrogo podleczyć u naszych specjalistów ,pracujacych nie tylko w Szpitalu www.instytutcentrum.pl/psychiatra-sosnowiec
   • volwer Re: Jak zdobyć paszport MOPS 11.11.11, 14:02
    a co robił nasz Smieszkowicz ,Podludek i reszta ferajny zeby się wtedy wypaszportować?a Agnes Tatarzyn ? zupki donosiła...i nie tylko..
    a teraz to paszportowcy pełnymi gebami..chociaz chodzą plotki ,że mają nie dostać wizy na następny rok.. na bezkolizyjne łazenie po urzedzie miasta na 1 piętrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka