Dodaj do ulubionych

Paris hilton w silesia city center [zdjęcia]

IP: *.rdns.sun-net.pl 12.10.11, 18:28
a uszoka popierd.... że się tam wybrał?
Obserwuj wątek
    • Gość: misiek Re: Paris hilton w silesia city center [zdjęcia] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.11, 18:36
      masakra!! uszok, paris hilton i ksiądz. Niech mnie ktoś uszczypnie !!!
      • Gość: łał Ksiądz chyba po to, IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.11, 18:46
        żeby dał rozgrzeszenie Hilton, za to jak Francuzom podziękowała, ze nazwali miasto jej imieniem:))))) - to nie żart, heheh
        • artjomka Re: Ksiądz chyba po to, 12.10.11, 18:49
          Gość portalu: łał napisał(a):

          > żeby dał rozgrzeszenie Hilton, za to jak Francuzom podziękowała, ze nazwali mia
          > sto jej imieniem:))))) - to nie żart, heheh

          Co sie dziwisz - dyc uona je blondynka!
          A ksionc to bou skuli tego, co liczou, co mu ta dziouszka wciepnie pora dolarow (co uaska) do bojtlika. Aza to dostanie uobrozek swjynty.
          Pyrsk!
          • Gość: ... Re: Ksiądz chyba po to, IP: *.hsi3.kabel-badenwuerttemberg.de 12.10.11, 22:10
            ... ksiadz ... bez komentarza (...).
      • Gość: ar_tu Re: Paris hilton ... i wiocha IP: *.sukcesnet.pl 12.10.11, 20:35
        masakra, a wydawało się, że gorzej być już nie może - niestety słoma z butów wychodzi coraz bardziej
        • Gość: ... Re: Paris hilton ... i wiocha IP: *.hsi3.kabel-badenwuerttemberg.de 12.10.11, 22:11
          ... to se kup walonki
      • janonet4-4 Re: Paris hilton w silesia city center [zdjęcia] 13.10.11, 09:28
        państwo wyznaniowe polska !!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: fg Paris hilton w silesia city center [zdjęcia] IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.11, 18:44
      i pomyślcie sobie ze angora chce wprowadzić opłaty za newsy
      za takie newsy
      • szpak.nie Re: Paris hilton w silesia city center [zdjęcia] 12.10.11, 22:06
        a niech wprowadzają, to się wyprowadzimy na inne portale, mniej POlityczne.
        • Gość: ... Re: Paris hilton w silesia city center [zdjęcia] IP: *.hsi3.kabel-badenwuerttemberg.de 12.10.11, 22:12
          ... np do DZ
          • szpak.nie Re: Paris hilton w silesia city center [zdjęcia] 12.10.11, 23:00
            są portale, które bazują na newsach agencyjny - onet, interia i wp - one od początku były stworzone wyłącznie jako portale internetowe. Dz, GW, Rz, Fakt itd. powstały jako dzienniki papierowe i nagle, gdy sprzedaż papieru poleciała musieli stworzyć też wersję internetową, przy czym jako, ze nie byli pierwsi (ani drudzy, ani trzeci) to już byli o parę metrów w plecy na starcie, a rozbudowana cała "maszyna papierowa" (w tym również własne drukarnie) trzyma ich w rozkroku. Przy czym biorąc pod uwagę, ze taka GW ma za swój cel podstawowy jednak indoktrynować w odpowiednich kierunkach, kreować poglądy itd. i w tym momencie to moga liczyć na opłaty tylko zwolenników tych samych poglądów i opcji co oni. Amen. Innymi słowy - nic z tego, kolego, bo zawsze będzie onet i 1000000 innych lepszych i gorszych portali darmowych i na każdy temat.
    • Gość: Achim Uszok, wielebny i Paris no nic ino lacie zezrić IP: *.c195.msk.pl 12.10.11, 18:52
      kto to wymyslil
      hahahahahahahaha
      genialne
      wielebny
      do tego uszok
      i blondi laska co zapomina majtek

      to jest mega hit
      • artjomka Re: Uszok, wielebny i Paris no nic ino lacie zezr 12.10.11, 20:17
        ...........sa tutaj tacy uprzejmi i tak dobrze wyglądają. Jesteście "hot"! - mówiła w środę w Katowicach....

        Ja ze wsi, wiec sie wtracam:
        Jak by pan pisosz tego "sensacyjnego reportazu" poza szkolym "tcherareapicture", umial troche wiecej jezyka uzywanego przez Hiltonowo, to by wiedzial, ze ww Bronx-owskim slangu, you are hot - okreslan stan meskiego osobnika, po zwiekszeniu mu sie objetosci pewnej czesci ciala - czyli jak u nas na wsi mawiaja: napalenca!
        A wiedzac jaka ta panna jest meshugge - nie wykluczalbym ,ze to moala na mysli!
        Pyrsk!
    • tourthefrance Paris Hilton chce mieć sklep w Katowicach 12.10.11, 20:15
      uszok odwiedzil silesie bo marzy mu sie rola w najnowszej produkcji z paris
    • Gość: tuskopalikot.pl a wszystko to: tuskopalikot.pl IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.11, 20:26

      Liczy się tylko tuskopalikot.pl ale owszem ona jest piękna
    • 0jkp5 Uszok zdruniał 12.10.11, 20:39
      żeby bez zmrużenia oka promować się koło laski słynącej z tego że się wypromowała na robieniu laski przed kamerą i bezdennej głupocie?? Odbiło mu kompletnie - a może po prostu andropauza?
      • artjomka Re: Uszok zdruniał 12.10.11, 20:43
        0jkp5 napisał:

        > żeby bez zmrużenia oka promować się koło laski słynącej z tego że się wypromowa
        > ła na robieniu laski przed kamerą i bezdennej głupocie?? Odbiło mu kompletnie -
        > a może po prostu andropauza?

        A moze to...you are hot... odnosilo sie do soltysa?
      • Gość: fds Re: Uszok zdruniał IP: *.252.11.134.internetia.net.pl 13.10.11, 04:07
        To nie tak. Jaki Uszok jest, taki jest, ale nie sądzę,żeby jarał się Paris. Po prostu firma, która buduje SCC jest dużym inwestorem, i jeżeli Uszok chce,żeby coś tam jeszcze w Katosach zainwestowali, to nie może im czynić afrontów i fochać się, bo zaprosili na otwarcie tego, kogo zaprosili... Gdyby SCC zaprosiła Uszoka, a ten by nie przyszedł, bo mu "gwiazda wieczoru" nie odpowiada, to byłby to w stronę inwestora afront i niepotrzebne psucie atmosfery.
        • Gość: mik do fds IP: *.dynamic.chello.pl 13.10.11, 04:40
          A ty pracujesz w UM czy w SCC? Bo pociskasz tak juz nie pierwszy raz, żeby wilk był syty i owca cała. Liczysz na awans?
      • Gość: blu oj tam, oj tam IP: *.dynamic.chello.pl 13.10.11, 04:44
        Jakby Uszok był od niej mądrzejszy.Trafił swój na swego, z tym że ona przynajmniej przepuszcza swoją rodową kasę.....
    • chronoxs Re: Paris hilton w silesia city center [zdjęcia] 12.10.11, 20:46
      ha ha ha
      niezłe niezłe
    • Gość: Pudelek Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prezyd... IP: *.play-internet.pl 12.10.11, 20:47
      Hilton mogłoby nie być, ale gdyby zabrakło księdza, to by dopiero była sensacja i awantura!

      a potem się dziwią, że ludzie głosują na Palikota
      • Gość: ... Re: Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prez IP: *.hsi3.kabel-badenwuerttemberg.de 12.10.11, 22:23
        ... ksiedza moze nastepnym razem moze nie byc - ludzie maja tych zboczencow dosyc ...
        .... PALIKOT WAM, TO ZALATWI
    • Gość: fanparis kościół jest przeciwny otwieraniu SCC w niedziele IP: *.ustronet.net 12.10.11, 20:51
      a ksiadz ja swięci tzn popiera handel o co chodzi?
      • ja_dular Re: kościół jest przeciwny otwieraniu SCC w niedz 12.10.11, 22:53
        No jak o co? O kasę.
    • Gość: i tyle Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prezyd... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.11, 20:56
      Tylko ONA była tam na swoim miejscu.Prezydent miasta USZOK w tym towarzystwie na takiej imprezie to OBCIACH .
      A ksiądz chyba po to by ugrupowanie Palikota w nastepnych wyborach mialo wiecej glosow.
      • Gość: mixer Re: Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prez IP: *.icpnet.pl 13.10.11, 13:44
        Ty towarzysz i tyle - jeszcze Palikotostanem nie jesteśmy. Jak ktoś zaprasza księdza to nic ci do tego. I tyle...
        • artjomka Re: Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prez 13.10.11, 13:48
          Gość portalu: mixer napisał(a):

          > Ty towarzysz i tyle - jeszcze Palikotostanem nie jesteśmy. Jak ktoś zaprasza ks
          > iędza to nic ci do tego. I tyle...

          Myslisz mixer, co Hiltonowo sie chciala wyspowiadac? Taki pewny ech niy jest!
          Pyrsk!
    • senseiek Akurat w spiewaniu poszlo jej bardzo dobrze.. 12.10.11, 20:56
      "Z niezmiennie fatalnymi skutkami grywa w filmach i śpiewa."

      Akurat w spiewaniu poszlo jej bardzo dobrze, utrzymywala sie dlugo na najwyzszych miejscach list notowan radiowych w calej Europie.
      en.wikipedia.org/wiki/Stars_Are_Blind#Charts
      W filmach grywa role w ktorych ja ciagle zabijaja, zeby sie nie przepracowywala.. :P
      • bokertov1947 Re: Akurat w spiewaniu poszlo jej bardzo dobrze.. 12.10.11, 21:20
        senseiek napisał:
        Akurat w spiewaniu poszlo jej bardzo dobrze,.....Akurat w spiewaniu poszlo jej bardzo dobrze,

        Gdybym moj Tate mial tyle caster co jej, to bym ja tez w Mosfilmie za stara wystepowal.
        A spiewanie - jak nagralem mojego psa i przepuscilem przez mixmaszyne - to brzmial lepiej od Elvisa!
        Pozdrowienia z Tel Avivu!
    • play100cen Klecha, ku... i sołtys - opoka polskiej tradycji 12.10.11, 21:23

      • Gość: gdf Re: Klecha, ku... i sołtys - opoka polskiej trady IP: *.252.11.134.internetia.net.pl 13.10.11, 04:13
        Prawie to samo pomyślałem. Ja bym wyrzucił z tego obrazka Uszoka, a dołożył fakt,że ksiądz święci centrum handlowe. LOL.
        Ten kto wymyślił calą tą dżampre (Paris+Ksiądz+święcenie sklepu) chyba chciał sobie zakpić z tego całego kołtuństwa i hipokryzji.
    • Gość: max Udaje przyglupa albo jest nim naprawde IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.11, 21:47
      .....
    • Gość: gość G...o leje się coraz szerszym strumieniem IP: *.adsl.inetia.pl 12.10.11, 22:01
      nawet portale poważne jak ten poświęcają coraz więcej miejsca na shit.
      w dziale "kultura" widać to najlepiej: rządzi miernota pop i pseudo off wraz ze "specjalistami od muzyki" typu M. Babko.

      Przed dokładnie dzieisiąciu latami zmarł w Berlinie jeden z największych kompozytorów muzyki współczesnej , katowiczanin profesor Witold Szalonek, uczeń Bolesława Woytowicza i pies z kulawą nogą o tym nie wspomni, ani w GW, ani nigdzie indziej.
      Serdeczne gratulacje, gazeto! teraz pani Hilton et consortes tworzą polską kulturę!
    • szpak.nie Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prezyd... 12.10.11, 22:04
      niu jork normalnie, paris hilton, Cichopek, bracia mroczek, ja pier-ole, kto by pomyćlał, ze będziemy takie amerykany?
    • Gość: Piotr a ile to k*** kosztowało IP: *.dynamic.mm.pl 12.10.11, 22:31
      pieniędzy podatników; też mi atrakcja - głupia blond lalunia :/
      • Gość: fss Re: a ile to k*** kosztowało IP: *.252.11.134.internetia.net.pl 13.10.11, 04:09
        podatnicy raczej nie dali na to ani złotówki. De facto zapłacą za to klienci SCC.
    • Gość: pandzik Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prezyd... IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.11, 22:45
      Uszok i klecha... co za kompanija...
    • Gość: Kmieciuz Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prezyd... IP: *.sukcesnet.pl 12.10.11, 23:23
      Format persony zaproszonej na otwarcie nowej części SCC jest dla mnie wyznacznikiem tzw. "targetu".

      Przed ceremonią wydawało mi się, że SCC jest miejscem zakupów dla klasy średniej o stonowanych gustach estetycznych (tak wiem, Mediolan to to nie jest, ale zawsze coś). Okazało się, że targetem SCC są głupie p_i_ndy i k_ur__wioki, dla których wzorem jest ameba z bogatej amerykańskiej rodziny. I do not want to live on this planet anymore!

    • Gość: biniou Re: Paris hilton w silesia city center [zdjęcia] IP: *.rev.numericable.fr 13.10.11, 00:00
      Ja pier.dole, ale wiocha.
    • Gość: byłem tam dzisiaj Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prezyd... IP: *.zory.vectranet.pl 13.10.11, 00:53
      ściema jak h... o 19 kazali wszytkim opuścic scc
      piszecie bzdety a ludzie to łykaja
      • artjomka Re: Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prez 13.10.11, 05:20
        Gość portalu: byłem tam dzisiaj napisał(a):

        > ściema jak h... o 19 kazali wszytkim opuścic scc
        > piszecie bzdety a ludzie to łykaja


        No wjycie - to je sztich do bitki!
        A co by tak bouo, jakby my zaczli tyn Silesia Center bojkotowac - i niy kupowac tam.
        Skuli mie mogom ta Hiltonowo tam do klotki wsadzic i pokazywac gupielokom ij gouo dupa (nawet w niydziela po Wielkim) - ale przi pustym Cyntrum.
        Ino do tego cza tysz inkszych klientow, a niw Wlodkow zza Brynicy!
        Pyrsk!
    • bergman1 ,,fajny;; filmik oglądałem kiedyś z ta panią w ro 13.10.11, 07:10
      li głównej))))
    • Gość: niemamnicka Pierwsza blachara IP: *.inet-siec.pl 13.10.11, 08:48
      ściągnięta dla gawiedzi tak samo pustej jak ta co będzie latać i przepłacać za hilfiger'y i gap'y. Później pójdzie rodzinka na obiadek i marsz do kina - sobota pięknie spędzona. Proszę darować sobie odpowiedzi typu "nie stać Cię to zazdrościsz". Przeraża mnie poprostu jakie autorytety się wynajmuje aby zrobić otwarcie "galerii" handlowej. To jednak wypadkowa targetu w jaki tam się udaje czyli - puste lalki których celem w życiu jest jeść, świecić, ładnie pachnieć i dawać du.... regularnie temu który będzie płacił za to wszystko
      • Gość: Hann-a Re: Pierwsza blachara IP: 79.162.75.* 13.10.11, 09:00
        a ile zapłacono oszukowi i księdzu.
        Czyżby Biskup im odmówił?
      • da_markos Re: Pierwsza blachara 13.10.11, 09:08
        ja tam centra handlowe lubie - wygodnie pod dachem moge wiele rzeczy zalatwic. zeby sie plebs na mnie nie rzucil - centra handlowe to dla mnie wygoda i zmniejszenie strat czasu. silownia, sklepy, fryzjer w jednym. smutny gdy takie centrum staje sie dla kogos sensem zycia. ja jak chce zaznac kultury to ide do operetki, czasem teatru. inteligentna osoba wycisnie z wielu miejsc korzysci dla siebie - nawet tak "plastikowych" jak centra handlowe. a to, ze zrobili szopke z otwarciem???? jakie miejsce - taka "gwiazda" a kogo mieli zaprosic?j.c ellene tudziez innych niszowych geniuszy?
    • Gość: ślązak Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prezyd... IP: 109.95.237.* 13.10.11, 09:15
      Jakie centrum taka gwiazda:) ciekawe kto odpowiada ze ten żenujący spektakl. Jeśli celem miało być zwrócenie uwagi na SCC to pytanie brzmi dlaczego, co za tym stoi, czy centrum popadło w długi tak jak siostrzana galeria w Krakowie, może następnym razem zaprosić kogoż z PIS-u:) też będzie barwnie:) może janka tomaszewskiego, dramat
    • Gość: jo Uszok likes Paris IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.11, 09:27
      jak była debata w Szopienicach o tamtejszym ratowaniu zabytków poprzemysłowych to Uszoka nie było - panowie ze Stowarzyszenia dla powstania Muzeum Cynku powinni byli zaprościć Paris Hilton i posadzić koło Kutza - by się działo!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka