Gość: er IP: *.rdns.sun-net.pl 12.10.11, 18:28 a uszoka popierd.... że się tam wybrał? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: misiek Re: Paris hilton w silesia city center [zdjęcia] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.11, 18:36 masakra!! uszok, paris hilton i ksiądz. Niech mnie ktoś uszczypnie !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łał Ksiądz chyba po to, IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.11, 18:46 żeby dał rozgrzeszenie Hilton, za to jak Francuzom podziękowała, ze nazwali miasto jej imieniem:))))) - to nie żart, heheh Odpowiedz Link Zgłoś
artjomka Re: Ksiądz chyba po to, 12.10.11, 18:49 Gość portalu: łał napisał(a): > żeby dał rozgrzeszenie Hilton, za to jak Francuzom podziękowała, ze nazwali mia > sto jej imieniem:))))) - to nie żart, heheh Co sie dziwisz - dyc uona je blondynka! A ksionc to bou skuli tego, co liczou, co mu ta dziouszka wciepnie pora dolarow (co uaska) do bojtlika. Aza to dostanie uobrozek swjynty. Pyrsk! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Ksiądz chyba po to, IP: *.hsi3.kabel-badenwuerttemberg.de 12.10.11, 22:10 ... ksiadz ... bez komentarza (...). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ar_tu Re: Paris hilton ... i wiocha IP: *.sukcesnet.pl 12.10.11, 20:35 masakra, a wydawało się, że gorzej być już nie może - niestety słoma z butów wychodzi coraz bardziej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Paris hilton ... i wiocha IP: *.hsi3.kabel-badenwuerttemberg.de 12.10.11, 22:11 ... to se kup walonki Odpowiedz Link Zgłoś
janonet4-4 Re: Paris hilton w silesia city center [zdjęcia] 13.10.11, 09:28 państwo wyznaniowe polska !!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fg Paris hilton w silesia city center [zdjęcia] IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.11, 18:44 i pomyślcie sobie ze angora chce wprowadzić opłaty za newsy za takie newsy Odpowiedz Link Zgłoś
szpak.nie Re: Paris hilton w silesia city center [zdjęcia] 12.10.11, 22:06 a niech wprowadzają, to się wyprowadzimy na inne portale, mniej POlityczne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Paris hilton w silesia city center [zdjęcia] IP: *.hsi3.kabel-badenwuerttemberg.de 12.10.11, 22:12 ... np do DZ Odpowiedz Link Zgłoś
szpak.nie Re: Paris hilton w silesia city center [zdjęcia] 12.10.11, 23:00 są portale, które bazują na newsach agencyjny - onet, interia i wp - one od początku były stworzone wyłącznie jako portale internetowe. Dz, GW, Rz, Fakt itd. powstały jako dzienniki papierowe i nagle, gdy sprzedaż papieru poleciała musieli stworzyć też wersję internetową, przy czym jako, ze nie byli pierwsi (ani drudzy, ani trzeci) to już byli o parę metrów w plecy na starcie, a rozbudowana cała "maszyna papierowa" (w tym również własne drukarnie) trzyma ich w rozkroku. Przy czym biorąc pod uwagę, ze taka GW ma za swój cel podstawowy jednak indoktrynować w odpowiednich kierunkach, kreować poglądy itd. i w tym momencie to moga liczyć na opłaty tylko zwolenników tych samych poglądów i opcji co oni. Amen. Innymi słowy - nic z tego, kolego, bo zawsze będzie onet i 1000000 innych lepszych i gorszych portali darmowych i na każdy temat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Achim Uszok, wielebny i Paris no nic ino lacie zezrić IP: *.c195.msk.pl 12.10.11, 18:52 kto to wymyslil hahahahahahahaha genialne wielebny do tego uszok i blondi laska co zapomina majtek to jest mega hit Odpowiedz Link Zgłoś
artjomka Re: Uszok, wielebny i Paris no nic ino lacie zezr 12.10.11, 20:17 ...........sa tutaj tacy uprzejmi i tak dobrze wyglądają. Jesteście "hot"! - mówiła w środę w Katowicach.... Ja ze wsi, wiec sie wtracam: Jak by pan pisosz tego "sensacyjnego reportazu" poza szkolym "tcherareapicture", umial troche wiecej jezyka uzywanego przez Hiltonowo, to by wiedzial, ze ww Bronx-owskim slangu, you are hot - okreslan stan meskiego osobnika, po zwiekszeniu mu sie objetosci pewnej czesci ciala - czyli jak u nas na wsi mawiaja: napalenca! A wiedzac jaka ta panna jest meshugge - nie wykluczalbym ,ze to moala na mysli! Pyrsk! Odpowiedz Link Zgłoś
tourthefrance Paris Hilton chce mieć sklep w Katowicach 12.10.11, 20:15 uszok odwiedzil silesie bo marzy mu sie rola w najnowszej produkcji z paris Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tuskopalikot.pl a wszystko to: tuskopalikot.pl IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.11, 20:26 Liczy się tylko tuskopalikot.pl ale owszem ona jest piękna Odpowiedz Link Zgłoś
0jkp5 Uszok zdruniał 12.10.11, 20:39 żeby bez zmrużenia oka promować się koło laski słynącej z tego że się wypromowała na robieniu laski przed kamerą i bezdennej głupocie?? Odbiło mu kompletnie - a może po prostu andropauza? Odpowiedz Link Zgłoś
artjomka Re: Uszok zdruniał 12.10.11, 20:43 0jkp5 napisał: > żeby bez zmrużenia oka promować się koło laski słynącej z tego że się wypromowa > ła na robieniu laski przed kamerą i bezdennej głupocie?? Odbiło mu kompletnie - > a może po prostu andropauza? A moze to...you are hot... odnosilo sie do soltysa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fds Re: Uszok zdruniał IP: *.252.11.134.internetia.net.pl 13.10.11, 04:07 To nie tak. Jaki Uszok jest, taki jest, ale nie sądzę,żeby jarał się Paris. Po prostu firma, która buduje SCC jest dużym inwestorem, i jeżeli Uszok chce,żeby coś tam jeszcze w Katosach zainwestowali, to nie może im czynić afrontów i fochać się, bo zaprosili na otwarcie tego, kogo zaprosili... Gdyby SCC zaprosiła Uszoka, a ten by nie przyszedł, bo mu "gwiazda wieczoru" nie odpowiada, to byłby to w stronę inwestora afront i niepotrzebne psucie atmosfery. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mik do fds IP: *.dynamic.chello.pl 13.10.11, 04:40 A ty pracujesz w UM czy w SCC? Bo pociskasz tak juz nie pierwszy raz, żeby wilk był syty i owca cała. Liczysz na awans? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blu oj tam, oj tam IP: *.dynamic.chello.pl 13.10.11, 04:44 Jakby Uszok był od niej mądrzejszy.Trafił swój na swego, z tym że ona przynajmniej przepuszcza swoją rodową kasę..... Odpowiedz Link Zgłoś
chronoxs Re: Paris hilton w silesia city center [zdjęcia] 12.10.11, 20:46 ha ha ha niezłe niezłe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pudelek Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prezyd... IP: *.play-internet.pl 12.10.11, 20:47 Hilton mogłoby nie być, ale gdyby zabrakło księdza, to by dopiero była sensacja i awantura! a potem się dziwią, że ludzie głosują na Palikota Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prez IP: *.hsi3.kabel-badenwuerttemberg.de 12.10.11, 22:23 ... ksiedza moze nastepnym razem moze nie byc - ludzie maja tych zboczencow dosyc ... .... PALIKOT WAM, TO ZALATWI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanparis kościół jest przeciwny otwieraniu SCC w niedziele IP: *.ustronet.net 12.10.11, 20:51 a ksiadz ja swięci tzn popiera handel o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
ja_dular Re: kościół jest przeciwny otwieraniu SCC w niedz 12.10.11, 22:53 No jak o co? O kasę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: i tyle Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prezyd... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.11, 20:56 Tylko ONA była tam na swoim miejscu.Prezydent miasta USZOK w tym towarzystwie na takiej imprezie to OBCIACH . A ksiądz chyba po to by ugrupowanie Palikota w nastepnych wyborach mialo wiecej glosow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mixer Re: Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prez IP: *.icpnet.pl 13.10.11, 13:44 Ty towarzysz i tyle - jeszcze Palikotostanem nie jesteśmy. Jak ktoś zaprasza księdza to nic ci do tego. I tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
artjomka Re: Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prez 13.10.11, 13:48 Gość portalu: mixer napisał(a): > Ty towarzysz i tyle - jeszcze Palikotostanem nie jesteśmy. Jak ktoś zaprasza ks > iędza to nic ci do tego. I tyle... Myslisz mixer, co Hiltonowo sie chciala wyspowiadac? Taki pewny ech niy jest! Pyrsk! Odpowiedz Link Zgłoś
senseiek Akurat w spiewaniu poszlo jej bardzo dobrze.. 12.10.11, 20:56 "Z niezmiennie fatalnymi skutkami grywa w filmach i śpiewa." Akurat w spiewaniu poszlo jej bardzo dobrze, utrzymywala sie dlugo na najwyzszych miejscach list notowan radiowych w calej Europie. en.wikipedia.org/wiki/Stars_Are_Blind#Charts W filmach grywa role w ktorych ja ciagle zabijaja, zeby sie nie przepracowywala.. :P Odpowiedz Link Zgłoś
bokertov1947 Re: Akurat w spiewaniu poszlo jej bardzo dobrze.. 12.10.11, 21:20 senseiek napisał: Akurat w spiewaniu poszlo jej bardzo dobrze,.....Akurat w spiewaniu poszlo jej bardzo dobrze, Gdybym moj Tate mial tyle caster co jej, to bym ja tez w Mosfilmie za stara wystepowal. A spiewanie - jak nagralem mojego psa i przepuscilem przez mixmaszyne - to brzmial lepiej od Elvisa! Pozdrowienia z Tel Avivu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gdf Re: Klecha, ku... i sołtys - opoka polskiej trady IP: *.252.11.134.internetia.net.pl 13.10.11, 04:13 Prawie to samo pomyślałem. Ja bym wyrzucił z tego obrazka Uszoka, a dołożył fakt,że ksiądz święci centrum handlowe. LOL. Ten kto wymyślił calą tą dżampre (Paris+Ksiądz+święcenie sklepu) chyba chciał sobie zakpić z tego całego kołtuństwa i hipokryzji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Udaje przyglupa albo jest nim naprawde IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.11, 21:47 ..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość G...o leje się coraz szerszym strumieniem IP: *.adsl.inetia.pl 12.10.11, 22:01 nawet portale poważne jak ten poświęcają coraz więcej miejsca na shit. w dziale "kultura" widać to najlepiej: rządzi miernota pop i pseudo off wraz ze "specjalistami od muzyki" typu M. Babko. Przed dokładnie dzieisiąciu latami zmarł w Berlinie jeden z największych kompozytorów muzyki współczesnej , katowiczanin profesor Witold Szalonek, uczeń Bolesława Woytowicza i pies z kulawą nogą o tym nie wspomni, ani w GW, ani nigdzie indziej. Serdeczne gratulacje, gazeto! teraz pani Hilton et consortes tworzą polską kulturę! Odpowiedz Link Zgłoś
szpak.nie Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prezyd... 12.10.11, 22:04 niu jork normalnie, paris hilton, Cichopek, bracia mroczek, ja pier-ole, kto by pomyćlał, ze będziemy takie amerykany? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr a ile to k*** kosztowało IP: *.dynamic.mm.pl 12.10.11, 22:31 pieniędzy podatników; też mi atrakcja - głupia blond lalunia :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fss Re: a ile to k*** kosztowało IP: *.252.11.134.internetia.net.pl 13.10.11, 04:09 podatnicy raczej nie dali na to ani złotówki. De facto zapłacą za to klienci SCC. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pandzik Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prezyd... IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.11, 22:45 Uszok i klecha... co za kompanija... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kmieciuz Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prezyd... IP: *.sukcesnet.pl 12.10.11, 23:23 Format persony zaproszonej na otwarcie nowej części SCC jest dla mnie wyznacznikiem tzw. "targetu". Przed ceremonią wydawało mi się, że SCC jest miejscem zakupów dla klasy średniej o stonowanych gustach estetycznych (tak wiem, Mediolan to to nie jest, ale zawsze coś). Okazało się, że targetem SCC są głupie p_i_ndy i k_ur__wioki, dla których wzorem jest ameba z bogatej amerykańskiej rodziny. I do not want to live on this planet anymore! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biniou Re: Paris hilton w silesia city center [zdjęcia] IP: *.rev.numericable.fr 13.10.11, 00:00 Ja pier.dole, ale wiocha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: byłem tam dzisiaj Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prezyd... IP: *.zory.vectranet.pl 13.10.11, 00:53 ściema jak h... o 19 kazali wszytkim opuścic scc piszecie bzdety a ludzie to łykaja Odpowiedz Link Zgłoś
artjomka Re: Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prez 13.10.11, 05:20 Gość portalu: byłem tam dzisiaj napisał(a): > ściema jak h... o 19 kazali wszytkim opuścic scc > piszecie bzdety a ludzie to łykaja No wjycie - to je sztich do bitki! A co by tak bouo, jakby my zaczli tyn Silesia Center bojkotowac - i niy kupowac tam. Skuli mie mogom ta Hiltonowo tam do klotki wsadzic i pokazywac gupielokom ij gouo dupa (nawet w niydziela po Wielkim) - ale przi pustym Cyntrum. Ino do tego cza tysz inkszych klientow, a niw Wlodkow zza Brynicy! Pyrsk! Odpowiedz Link Zgłoś
bergman1 ,,fajny;; filmik oglądałem kiedyś z ta panią w ro 13.10.11, 07:10 li głównej)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niemamnicka Pierwsza blachara IP: *.inet-siec.pl 13.10.11, 08:48 ściągnięta dla gawiedzi tak samo pustej jak ta co będzie latać i przepłacać za hilfiger'y i gap'y. Później pójdzie rodzinka na obiadek i marsz do kina - sobota pięknie spędzona. Proszę darować sobie odpowiedzi typu "nie stać Cię to zazdrościsz". Przeraża mnie poprostu jakie autorytety się wynajmuje aby zrobić otwarcie "galerii" handlowej. To jednak wypadkowa targetu w jaki tam się udaje czyli - puste lalki których celem w życiu jest jeść, świecić, ładnie pachnieć i dawać du.... regularnie temu który będzie płacił za to wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hann-a Re: Pierwsza blachara IP: 79.162.75.* 13.10.11, 09:00 a ile zapłacono oszukowi i księdzu. Czyżby Biskup im odmówił? Odpowiedz Link Zgłoś
da_markos Re: Pierwsza blachara 13.10.11, 09:08 ja tam centra handlowe lubie - wygodnie pod dachem moge wiele rzeczy zalatwic. zeby sie plebs na mnie nie rzucil - centra handlowe to dla mnie wygoda i zmniejszenie strat czasu. silownia, sklepy, fryzjer w jednym. smutny gdy takie centrum staje sie dla kogos sensem zycia. ja jak chce zaznac kultury to ide do operetki, czasem teatru. inteligentna osoba wycisnie z wielu miejsc korzysci dla siebie - nawet tak "plastikowych" jak centra handlowe. a to, ze zrobili szopke z otwarciem???? jakie miejsce - taka "gwiazda" a kogo mieli zaprosic?j.c ellene tudziez innych niszowych geniuszy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ślązak Paris Hilton w Silesia City Center. Obok prezyd... IP: 109.95.237.* 13.10.11, 09:15 Jakie centrum taka gwiazda:) ciekawe kto odpowiada ze ten żenujący spektakl. Jeśli celem miało być zwrócenie uwagi na SCC to pytanie brzmi dlaczego, co za tym stoi, czy centrum popadło w długi tak jak siostrzana galeria w Krakowie, może następnym razem zaprosić kogoż z PIS-u:) też będzie barwnie:) może janka tomaszewskiego, dramat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jo Uszok likes Paris IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.11, 09:27 jak była debata w Szopienicach o tamtejszym ratowaniu zabytków poprzemysłowych to Uszoka nie było - panowie ze Stowarzyszenia dla powstania Muzeum Cynku powinni byli zaprościć Paris Hilton i posadzić koło Kutza - by się działo!!!! Odpowiedz Link Zgłoś