Gość: AndrzejQQ
IP: *.vsh.pl
13.01.12, 14:56
Jak zwykle szukam Pana felietonu i jak zwykle mnie uradował. Trudno się z Panem nie zgodzić. Dodałbym tylko, że w tej chwili "hurapatrioci" zaczęli się bać, bać prawdy, którą Ślązacy zaczęli coraz częściej wypowiadać. Dotąd się z nas śmiali, teraz się boją i stąd ta negacja (czasem nawet furia).