gryjt
13.05.12, 17:37
Proszę o podanie namiarów na giełdę zoologiczną w Katowicach. Podobno w 2 i 4 niedzielę jest wstęp dla wszystkich. Interesuje mnie jakie sa ceny wstępu i czy warto się tam wybrać, czy jest duzy asortyment i w przystepnych cenach?