Gość: mesco
IP: *.ub.uni-leipzig.de
22.08.02, 17:20
ma ktos informacje o Lebensbornach na Slasku.
Lebensform to byla nazistowska instytucja do której zglaszaly sie mlode blondynki które byly zapladniane przez
blondynów, przewaznie SSmanów na urlopie z frontu. Zapladnianie bylo regulowane, "szczescliwiec" mial sex
tylko raz, rzadko dwa razy. Terminy urlopów frontowych byly koordynowane z miesiaczka "wybranki".
Dziecko urodzone z tego zwiazku bylo oddawane do adopcji jako dziecko" Führera".
Czy kobiety ze Slaska zglaszaly sie na to ?
Brano pod uwage ich kandydatury ?
Zglaszali sie Slazacy plci meskiej i czy ich tez brano pod uwage?