Dodaj do ulubionych

Lebensborny na Slasku

IP: *.ub.uni-leipzig.de 22.08.02, 17:20
ma ktos informacje o Lebensbornach na Slasku.
Lebensform to byla nazistowska instytucja do której zglaszaly sie mlode blondynki które byly zapladniane przez
blondynów, przewaznie SSmanów na urlopie z frontu. Zapladnianie bylo regulowane, "szczescliwiec" mial sex
tylko raz, rzadko dwa razy. Terminy urlopów frontowych byly koordynowane z miesiaczka "wybranki".
Dziecko urodzone z tego zwiazku bylo oddawane do adopcji jako dziecko" Führera".

Czy kobiety ze Slaska zglaszaly sie na to ?
Brano pod uwage ich kandydatury ?
Zglaszali sie Slazacy plci meskiej i czy ich tez brano pod uwage?

Obserwuj wątek
    • Gość: Jo Re: Lebensborny na Slasku IP: *.dip.t-dialin.net 22.08.02, 17:53
      Szukasz ojca?
    • Gość: walrus Re: Lebensborny na Slasku IP: *.cymes.net / *.mitre.org 22.08.02, 18:02
      Niestety jestes jeb....ty jak rzadko ktory, zyjesz w Niemczech a
      terazniejszosci tego kraju nie znasz, wypuszczaja cie tylko czasowo z Zoo albo
      z Landeskrankenhausu czy co!
      Dla wszystkich innych : przed rokiem byla audycja w ARD(1.program tV niem)
      poswiecona dzieciom z Lebensbornu, z w.w. chorymi sexualnymi fantazjami mesco
      miala malo do czynienia, wiekszosc dzieci pochodzila od niezameznych mlodych
      kobiet , ktore nie mogly sie dziecmi opiekowac, inna czesc pochodzila z
      okupowanych terenow europy w tym takze z polski. zadaniem lebensbornu bylo
      wychowac dzieci w faszystowskich idealach, szczegolnie jako przyszle elity
      nazistowskie(administracja, wojsko etc.)
      Z historii znamy to juz w postaci tureckich janczarow.
      Teraz cos pikantnego dla mesco:wyobraz sobie a.h nie dostalby od sowietow w d..
      to moze bys musial zamiatac twoje miejsce zamieszkania (ZOO Lipsk) pod nadzorem
      polskiego SS-manna z lebensbornu!!
      • Gość: walrus Re: Lebensborny na Slasku IP: *.cymes.net / *.mitre.org 22.08.02, 18:10
        Gość portalu: walrus napisał(a):

        Dla zainteresowanych:
        www.shoa.de/lebensborn.htmlhttp://www.kroi.de/Lebensborn.htm


        • Gość: Karlik Re: Lebensborny na Slasku IP: *.cpe.quickclic.net 23.08.02, 00:12
          To wiem ze nazisci takie rzeczy praktykowali,100%aryjska rasa,ale czy to mialo
          miejsce na Slasku to tego nie wiem,pyrsk.
    • hugon Re: Lebensborny na Slasku 23.08.02, 10:40
      mesco ja sie tym specjalnie nie egzaltuje w historii każdej nacji sa rzeczy
      bardzo smutne i tragiczne.Z biegiem lat historycy i ludzie o tym co było
      najstraszniejsze zapominają. Oczywiście to zależy od opcji co sie akurat chce
      komuś udowodnić.
      Sam wiesz doskonale że na tym forum jest paru nazistów z ziomkostw ala których
      ideały trzeciej rzeszy są wiecznie żywe nie brak tu również kryptokomunistów
      kamuflujących sie pod róznymi sztandarami a to ziomkostw,
      autonomiostów,separatystów,autochtonów itp.......
      Ty często posługujesz sie to sama metodą co te skurwiałe intelektualne świnie z
      ziomkostw ale może i tak trzeba ?????? tak dla równowagi??????
      Bo popatrz wchodzi na forum jakis mlody Polski Slązak i co gdyby czytał te
      wszystkie brednie o polakach,gorolstwie, wszystkim innym co nie pruskie .To
      nienawidził by tak ja te szumowiny volksdojczowskie.
      pozd.hugon
    • Gość: ! ABBA z Lebensbornu IP: *.mcbone.net / *.pppool.de 23.08.02, 23:47
      aj mesio ty pedalski odpadzie, co nie umisz przezyc normalniejszej rzecz na swiecie
      jakim jest stosunek plciowy miedzy mezczyzna a kobieta.

      Co do Lebensbornow to wlasnie jedna z wokalistek z znanego zespolu szwedzkiego
      ABBA wychowala sie w takim lebensbornie w Norwegii, ktory byl przedewsztkim
      przytulkiem dla kobiet ktore mialy dzieci z niemieckimi zolnierzami. Jej matke tak
      szykanowano po wojnie, ze wyemigrowala z tego powodu do Szwecji.
      • Gość: mrW Re: ABBA z Lebensbornu IP: 5.1R2D* / *.blueyonder.co.uk 23.08.02, 23:57
        -ty!, ze plakatu;"!"
        -nojpierw toki byles mesco przyjaciel, a teroz go jebierz byz serca, to wiele
        znaczy!
        -teroz to juz Nikt ci nie zaufo!
        -
        • Gość: ! Re: ABBA z Lebensbornu IP: *.mcbone.net / *.pppool.de 24.08.02, 01:28
          Ej mrw shizofremia cie menczy, mesco to przc przjyciel niedouczonych poltoniow
          takich jak ty i karolek
          • Gość: mrW Re: ABBA z Lebensbornu IP: 5.1R2D* / *.blueyonder.co.uk 24.08.02, 01:30
            -jo, bowimy sie swietnie!
            - a ty!
            • Gość: Arnold Re: ABBA z Lebensbornu IP: 213.186.78.* 24.08.02, 01:33
              Niy, jo padna zaroz ze smiychu.
              • Gość: mrW Re: ABBA z Lebensbornu IP: 5.1R2D* / *.blueyonder.co.uk 24.08.02, 01:41
                -dziekuja!, powodzenia!
                • Gość: mrW Re: ABBA z Lebensbornu IP: 5.1R2D* / *.blueyonder.co.uk 24.08.02, 01:42
                  -szczegolnie z tym, z plakatu"!"
                • Gość: Karlik Re: ABBA z Lebensbornu IP: *.cpe.quickclic.net 24.08.02, 01:43
                  Robiom sie coroz wiynksze jaja,jo juz sie smieja z ty ABBY!!!!!!!!!!!!!!!
                  • Gość: ! Re: ABBA z Lebensbornu a Karlik z ablasu IP: *.mcbone.net / *.pppool.de 24.08.02, 09:18
                    Karlik kasprze z ablasu jo ci juz godol, wiedza nie boli!!!
                    Mamunstwo zes jest i tyla, podobo mi sie jak wy tu ta wasza glupota publicznie na
                    pokaz wystawiacie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka