carrramba
14.09.05, 12:45
Mam sprawe do Ciebie, nie udało mi się skontaktować na czacie. Teraz dostałam
info, że czata zamykają. Napisz więc, jak mogę się z Tobą skontaktować i
pogadać ? Może podam moje gg, jeśli możesz to się odezwij. 4939526. Jeśli nie
masz, zaproponuj coś ? jeszcze możemy porozmawiać na Kurniku. Czekam na
info.Pozdr.