Dodaj do ulubionych

Settembrini

14.09.05, 12:45
Mam sprawe do Ciebie, nie udało mi się skontaktować na czacie. Teraz dostałam
info, że czata zamykają. Napisz więc, jak mogę się z Tobą skontaktować i
pogadać ? Może podam moje gg, jeśli możesz to się odezwij. 4939526. Jeśli nie
masz, zaproponuj coś ? jeszcze możemy porozmawiać na Kurniku. Czekam na
info.Pozdr.
Obserwuj wątek
    • settembrini Re: Settembrini 14.09.05, 18:09
      sprawdz poczte
      • carrramba Re: Settembrini 14.09.05, 18:25
        settembrini napisał:

        > sprawdz poczte

        odpowiedziałam :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka