IP: *.infocoig.pl / *.crowley.pl 17.06.06, 14:32
Proszę o radę jaką linią autobusu z przystanku Katowice Dworzec PKP dojadę do
kąpieliska - basenu Bugla.
Obserwuj wątek
    • modylol19 Re: Basen? 17.06.06, 18:07
      Każdym autobusem jadącym w kierunku oś Witosa .
      Chyba ze stanowiska 10-tego.
      • Gość: Marek Re: Basen? IP: *.infocoig.pl / *.crowley.pl 17.06.06, 20:24
        Serdecznie Dziękuję :-) Pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka