Gość: Marek IP: *.infocoig.pl / *.crowley.pl 17.06.06, 14:32 Proszę o radę jaką linią autobusu z przystanku Katowice Dworzec PKP dojadę do kąpieliska - basenu Bugla. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
modylol19 Re: Basen? 17.06.06, 18:07 Każdym autobusem jadącym w kierunku oś Witosa . Chyba ze stanowiska 10-tego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Basen? IP: *.infocoig.pl / *.crowley.pl 17.06.06, 20:24 Serdecznie Dziękuję :-) Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś