Dodaj do ulubionych

IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic

    • morowy To są patroni naszego regionu, wara od nich gorolu 29.03.07, 11:19
      Cała Polska za komuny doiła Śląsk, przypominam sobie migawki sylwestrowe przed
      godziną 12:00 pokazywali różne regiony Polski gdzie ludzie bawili się, gdy
      przyszła pora na region śląski to pokazywali harujących górników. Ci młodsi
      niech zapytają rodziców, potwierdzą moje słowa. Aż tu nagle znalazło się kilku
      ludzi, którzy odważyli się pomóc temu regionowi. A teraz przychodzi jakiś
      fircykowaty oszołom, gorol z IPN-u (z całym szacunkiem dla instytucji) i mówi
      nam co mamy robić.
      Facet chyba oszalał, ale już się przyzwyczaiłem do obecnej władzy, tam są sami
      tacy cwaniacy. „Panowie” wiem, że Górny Śląsk i ościenne regiony są dla Was
      wrzodem na dupie i boicie się żeby nie pękł więc dajcie nam i naszemu regionowi
      spokój.
      • Gość: Polak Re: To są patroni naszego regionu, wara od nich g IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 12:47
        Podzielam Twoje stanowisko i tak trzeba z tymi durniami postępować!!!
      • Gość: Polak Prędzej zniknie IPN niż Gierek i Ziętek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 12:49
        • Gość: Boluś Re: Prędzej zniknie IPN niż Gierek i Ziętek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 13:03
          Jestem przekonany,że IPN nie przetrwa długo. Gierek i Ziętek w naszej pamięci
          pozostaną na zawsze.
    • Gość: ewas62 IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: 213.227.102.* 29.03.07, 11:29
      hmmm, tylko komu to potrzebne i kto za to zapłaci... Znam sobie takie miasto
      gdzie jeszcze jest ul. Waryńskiego i Świerczewskiego i chyba nikomu to nie
      przeszkadza. Jednak w tej Ameryce to mają dobre pomysły żeby ulice numerować a
      imieniować
    • Gość: !!! IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.chello.pl 29.03.07, 11:29
      Łapy precz od tow.Gierka i gen.Ziętka warszawskie oszołomy
      • vidmark Re: proponuję ulicę K a c z y ń s k i c h :)))) 29.03.07, 11:31
        w Sosnowcu:)))
        • macborys Re: proponuję ulicę K a c z y ń s k i c h :)))) 29.03.07, 12:08
          Proponuje ulice KURTYKI - to byl taki sk...synski speaker Polskiego radia w
          latach 40-50, zastrzelony przez kogos (niestety nie pamietam kogo)za
          sluzalczosc i lzenie Podziemia.
    • Gość: wkurzony Instytutowa gnido. Pasożycie - odwal się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.07, 11:31
      od Ślaska a w szczególności od Ziętka.
    • Gość: Alex Dlaczego qrwa??? A jak nie zechca, to co??? IP: *.europe.hp.net 29.03.07, 11:31
      Pieprzony kaczogrod...
    • Gość: Henry IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.lubin.dialog.net.pl 29.03.07, 11:32
      Edward Gierek był panie prezesie górnikiem. A my jesteśmy dużą grupą zawodową ,
      która mu wiele zawdzięcza .
    • Gość: Stancza Re: IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.lublin.mm.pl 29.03.07, 11:32
      A w Lublinie zburzono pomnik Bolesława Bieruta i zmieniono nazwę ulicy jego
      imienia, pomimo dużych zasług dla miasta jak uratowanie starówki itp.
    • Gość: Marek IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.07, 11:37
      Kurtyka, juz nie masz rywali w IPN-nie ? Gierek Ci juz w droge nie wejdzie.
      Tylko tyle masz do roboty ?
    • Gość: Sewa IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.07, 11:38
      Ręce precz od Ziętka-to już jest PARANOJA
    • Gość: Crush27 Re: IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.07, 11:42
      Panowie sprawa jest jasna banda durnych naukowców,którzy myślą,że pozjadali
      wszystkie rozumy niszczy dobre symbole Polski.Wielu młodych ludzi nie pamięta
      ustroju komunistycznego a był to dobry ustrój o niebo lepszy niż teraz.Za czasów
      tych panów (Gierek i Ziętek) Polacy źle się nie mieli.Ujmując jaśniej stopień
      bezrobocia był niższy, nie było tylu bezdomnych,ludzie mieli mieszkania i dobre
      pensje plus emerytury.Rządy prawicowe przyniosły tylko gorycz,korupcję i biedę.
      Panowie z IPN u zajmijcie się lepiej mądrzejszymi sprawami a nie kalaniem
      dobrych polskich nazwisk.
    • Gość: :)))) IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.acn.waw.pl 29.03.07, 11:49
      Pomnik Dmowskiego jest za to jak najbardziej "na czasie" :) Bo Polska stała się katolicko-nacjonalistyczna
      a miejscami nazistowska. Ziętek jest zły a dmowszczyzna podnosi swój parchaty łeb. Mamy już Młodzież
      Wszechpolską, jest już ONR? Tylko patrzeć, jak zaczną się marsze umundurowanych "patriotów"
      wyciągających ręce w hitlerowskim pozdrowieniu. Tak maszerowali przed wojną a teraz wraca stara
      głupota. Na złość komunizmowi zaszczepimy faszyzm.
    • Gość: Anka IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 12:06
      I po co ? Akurat te 2 nazwiska są szanowane na południu.
    • Gość: zMz IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: 213.77.49.* 29.03.07, 12:08
      Chodziłem do szkoły im. M.Buczka – działacza lewicowego wychwalanego w czasach
      PRL-u. Niedawno chciałem sprawdzić w „poprawionej” już historii życiorys
      patrona mojej szkoły i dowiedziałem się, że za lewicowe poglądy został skazany
      na więzienie, miał propozycje wyjazdu do ZSRR - nie skorzystał, zginął broniąc
      Ojczyzny przed hitlerowcami. Nie znalazłem śladu wzmianki, że zrobił
      jakiekolwiek świństwo, Ale chyba też do odstrzału? Swoją drogą to coś sobie
      przypominam: o Katyniu nie wolno było mówić, powstanie warszawskie było tematem
      niewygodnym, AK to zaplute karły itd, itp.
    • Gość: Jonek Zadanie przeczące samo sobie IP: *.e-wro.net.pl 29.03.07, 12:16
      Gostek podaje, że zgodnie z duchem demokracji należy zmieniać nazwy ulic. A ja
      myślałem, że demokracja jest wtedy kiedy każdy ma własne zdanie. IPN chce w
      duchu demokracji łamać podstawowe idee demokracji.
    • Gość: WiktorHa Re: IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.eranet.pl 29.03.07, 12:22
      Nie dajcie się zwariować! Nawet ja, szuwarowo-bagienny, szanuję Pana Jerzego
      Ziętka i zawsze chciałbym mieć takiego wojewodę, jak Pan Generał. Ktoś
      (krasnoludki pewnie) pozwolił PiS dojść do władzy, ktoś (skrzaty w czerwonych
      czapeczkach)wsadził Kurtykę (pamiętamy w jakich okolicznościach?) na szefa IPN.
      Jak krasnoludkowaliście, to teraz pijcie tę śmietankę...
      • Gość: evola Re: IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.icpnet.pl 29.03.07, 12:47
        Gdyby jedynym kryterium nazw ulic miała być polityczna przeszłość patrona, bez
        uwzględnienia kontekstów historycznych, to w takim np. Paryżu trudno znaleźć
        wytłumaczenie dla przykładowo bulwaru Henryka IV (ten od "Paryż wart jest mszy"
        i zwycięstw nad - o zgrozo ! - "Ligą Katolicką": toż to zbrodnia), że o
        Robespierze takim nie wspomnę.

        Może niech więc najpierw Korkuć z ekipą wybudują jakąś ulicę, a później mogą
        sobie ją dowolnie nazywać i "dekomunizować". Chłopaki w IPN chyba nie mają co
        robić za nasze, podatników pieniążki.
        BTW, sam nie wiem, ale chyba JP2 nie chciałby mieć ulicy wybudowanej w PRL-u...
    • Gość: Naprawdetrzezwy Ten debil z własnej kieszeni zapłaci za to? IP: *.chello.pl 29.03.07, 12:26
      I jeszcze niech usunie ulice Piusa, Pawła, Jana Pawła I i Jana Pawła II.
      oni kojarzą się z PRLem, bo byli zatrudnieni na stanowisku Papieża w czasach PRLu.


      ;>>>
      • Gość: Polak Re: Ten debil z własnej kieszeni zapłaci za to? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 12:58
        Niech ci debile oddadzą swoje profesorskie tytuły i doktoraty też - oni je dostali
        za czasów PRL. Trzeba im te tytuły odebrać - po co się nimi szczycą one są
        pereelowskie.
        • Gość: vector Re: Ten debil z własnej kieszeni zapłaci za to? IP: *.icpnet.pl 29.03.07, 13:05
          proponuję uroczyście spalić wszelkie książki wydane w PRL oraz zburzyć
          generalnie wszystko, co wówczas wybudowano, w tym wiele oddziałów IPN-u.
    • Gość: gość Zostawcie Gierka i Ziętka w spokoju IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 12:32
      Możecie uczyć się od Gierka i Ziętka jak należy pracować dla ludzi i ich
      ojczystego kraju.Obecnie rządzący, a chcący ich wyrugować z pamięci ludzkiej,nie
      dorastają im nawet do pięt i nigdy ich nie jesteście w stanie zamazać ich
      pamięci,a szczególnie Edwarda Gierka, który tak wiele uczynił ala naszego kraju,
      a szczególnie dla polskiego rolnika i wsi polskiej.Dajcie im spokuj po śmierci i
      zacznijcie pracować dla ludzi, a nie dla siebie i swych partii. Wasza praca
      ludziom nic nie daje,tylko kłótnie i zwady,Palanty.....!!!
    • piskoala komuś Gierek się ukazał??? 29.03.07, 12:32

      do not worry!
      Just get a shrink.

      ----
      poTworki, PiSekciarze, PRLe
    • Gość: ślązak Re: IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.07, 12:41
      masz rację Zyga,gdyby ta cała banda palantów zrobiła dla Śląska i Polski choć
      1% tego co zrobił ten Wielki Ślązak to może byliby godni chodzić po jego
      śladach. Wara wam wściekli ipeenowcy od gen. Ziętka
      • Gość: Polak Re: IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 12:55
        Tak, popieram Cię - masz rację.Pisuary i inne sanitarne pierdziele nie będą
        kalać naszej Śląskiej ziemii.
    • Gość: mirek IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.07, 12:44
      Nie depczmy przeszłości ołtarzy
      • Gość: Polak Re: IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 12:52
        Ci durnie za nic mają ołtarze. Najpierw nas wszystkich wykończą.
    • Gość: ILSB Re: IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.swn.vectranet.pl 29.03.07, 13:17
      To jacy maja być patroni ulic decyduja lokalne samorządy ,ktore są
      reprezentatami swoich spoleczności.Wara jakims tam "krakowskim pankom" do
      tego.Co może powiedzieć o tamtych czasach szczyl nawet z tytulem doktora jeżeli
      ma teraz trzydzieści kilka lat.W PZPR oprocz kanalii byli też porządni ludzie
      ,ktorzy teraz z perspektywy czasu bardziej zaslugują na szacunek niż wielu z
      tych co otrzymali teraz uprawnienia kombatanckie albo status pokrzywdzonego!
      • jrjrjr Gierkówka 29.03.07, 13:31
        Droga szybkiego ruchu z Warszawy do Katowic jest powszechnie zwana "Gierkówką".
        Czy doczekamy się "Kaczorówki"?
    • Gość: Marcin Prędzej Kurtyka spadnie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.07, 13:48
      ...niż Śląsk się Ziętka wyrzecze. Kurtyka może samorządom skoczyć, w ogóle co za
      bezczelność takie pisma wysyłać, wielki Władca Historii, z bożej łaski...
      • Gość: OczyscicNazwyUlic [...] IP: *.hsd1.pa.comcast.net 29.03.07, 14:23
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: lula Re: Prędzej Kurtyka spadnie... IP: 217.153.84.* 29.03.07, 14:29
        Panowie historycy z IPN-u, czy PAMIĘC NARODOWA powinna byc w zgodzie z PAMIĘCIĄ
        LUDZKĄ, czy w opozycji do niej?
        Jeśli w jakiejś społeczności jest obecna zbiorowa pamięc pewnych postaci, to
        ona będzie nadal obecna, chocby nawet udało się usunąc ich nazwiska z nazw ulic
        w miejscowościach, w których radni PiS-u stanowią większośc.
        Gdy obecna władza odejdzie do lamusa i tylko historycy będą wymieniac nazwisko
        Kaczyńskich, wtedy na tabliczki wrócą ci, o których ludzie i tak pamiętają.
    • Gość: johan IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 14:17
      gierek byt dobrym pierszym sekretarzem ale byt w prodzany w btod przez
      bolszewikuw inarod polski komunistyczny
    • Gość: lulu IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.chello.pl 29.03.07, 15:30
      A ja proponuję,żeby prezes IPN zniknął ze swojego stanowiska
    • Gość: salmuzs Prezes IPN powinien zniknąć IP: *.chello.pl 29.03.07, 15:33
      Taki człowiek jak prezes pożal się Boże,IPN jeszcze niewiele pracuje,a już już
      na "pochówek" zasługuje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka