morowy To są patroni naszego regionu, wara od nich gorolu 29.03.07, 11:19 Cała Polska za komuny doiła Śląsk, przypominam sobie migawki sylwestrowe przed godziną 12:00 pokazywali różne regiony Polski gdzie ludzie bawili się, gdy przyszła pora na region śląski to pokazywali harujących górników. Ci młodsi niech zapytają rodziców, potwierdzą moje słowa. Aż tu nagle znalazło się kilku ludzi, którzy odważyli się pomóc temu regionowi. A teraz przychodzi jakiś fircykowaty oszołom, gorol z IPN-u (z całym szacunkiem dla instytucji) i mówi nam co mamy robić. Facet chyba oszalał, ale już się przyzwyczaiłem do obecnej władzy, tam są sami tacy cwaniacy. „Panowie” wiem, że Górny Śląsk i ościenne regiony są dla Was wrzodem na dupie i boicie się żeby nie pękł więc dajcie nam i naszemu regionowi spokój. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: To są patroni naszego regionu, wara od nich g IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 12:47 Podzielam Twoje stanowisko i tak trzeba z tymi durniami postępować!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Prędzej zniknie IPN niż Gierek i Ziętek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 12:49 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Boluś Re: Prędzej zniknie IPN niż Gierek i Ziętek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 13:03 Jestem przekonany,że IPN nie przetrwa długo. Gierek i Ziętek w naszej pamięci pozostaną na zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewas62 IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: 213.227.102.* 29.03.07, 11:29 hmmm, tylko komu to potrzebne i kto za to zapłaci... Znam sobie takie miasto gdzie jeszcze jest ul. Waryńskiego i Świerczewskiego i chyba nikomu to nie przeszkadza. Jednak w tej Ameryce to mają dobre pomysły żeby ulice numerować a imieniować Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!! IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.chello.pl 29.03.07, 11:29 Łapy precz od tow.Gierka i gen.Ziętka warszawskie oszołomy Odpowiedz Link Zgłoś
vidmark Re: proponuję ulicę K a c z y ń s k i c h :)))) 29.03.07, 11:31 w Sosnowcu:))) Odpowiedz Link Zgłoś
macborys Re: proponuję ulicę K a c z y ń s k i c h :)))) 29.03.07, 12:08 Proponuje ulice KURTYKI - to byl taki sk...synski speaker Polskiego radia w latach 40-50, zastrzelony przez kogos (niestety nie pamietam kogo)za sluzalczosc i lzenie Podziemia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wkurzony Instytutowa gnido. Pasożycie - odwal się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.07, 11:31 od Ślaska a w szczególności od Ziętka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alex Dlaczego qrwa??? A jak nie zechca, to co??? IP: *.europe.hp.net 29.03.07, 11:31 Pieprzony kaczogrod... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henry IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.lubin.dialog.net.pl 29.03.07, 11:32 Edward Gierek był panie prezesie górnikiem. A my jesteśmy dużą grupą zawodową , która mu wiele zawdzięcza . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stancza Re: IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.lublin.mm.pl 29.03.07, 11:32 A w Lublinie zburzono pomnik Bolesława Bieruta i zmieniono nazwę ulicy jego imienia, pomimo dużych zasług dla miasta jak uratowanie starówki itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.07, 11:37 Kurtyka, juz nie masz rywali w IPN-nie ? Gierek Ci juz w droge nie wejdzie. Tylko tyle masz do roboty ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sewa IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.07, 11:38 Ręce precz od Ziętka-to już jest PARANOJA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crush27 Re: IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.07, 11:42 Panowie sprawa jest jasna banda durnych naukowców,którzy myślą,że pozjadali wszystkie rozumy niszczy dobre symbole Polski.Wielu młodych ludzi nie pamięta ustroju komunistycznego a był to dobry ustrój o niebo lepszy niż teraz.Za czasów tych panów (Gierek i Ziętek) Polacy źle się nie mieli.Ujmując jaśniej stopień bezrobocia był niższy, nie było tylu bezdomnych,ludzie mieli mieszkania i dobre pensje plus emerytury.Rządy prawicowe przyniosły tylko gorycz,korupcję i biedę. Panowie z IPN u zajmijcie się lepiej mądrzejszymi sprawami a nie kalaniem dobrych polskich nazwisk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :)))) IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.acn.waw.pl 29.03.07, 11:49 Pomnik Dmowskiego jest za to jak najbardziej "na czasie" :) Bo Polska stała się katolicko-nacjonalistyczna a miejscami nazistowska. Ziętek jest zły a dmowszczyzna podnosi swój parchaty łeb. Mamy już Młodzież Wszechpolską, jest już ONR? Tylko patrzeć, jak zaczną się marsze umundurowanych "patriotów" wyciągających ręce w hitlerowskim pozdrowieniu. Tak maszerowali przed wojną a teraz wraca stara głupota. Na złość komunizmowi zaszczepimy faszyzm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 12:06 I po co ? Akurat te 2 nazwiska są szanowane na południu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zMz IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: 213.77.49.* 29.03.07, 12:08 Chodziłem do szkoły im. M.Buczka – działacza lewicowego wychwalanego w czasach PRL-u. Niedawno chciałem sprawdzić w „poprawionej” już historii życiorys patrona mojej szkoły i dowiedziałem się, że za lewicowe poglądy został skazany na więzienie, miał propozycje wyjazdu do ZSRR - nie skorzystał, zginął broniąc Ojczyzny przed hitlerowcami. Nie znalazłem śladu wzmianki, że zrobił jakiekolwiek świństwo, Ale chyba też do odstrzału? Swoją drogą to coś sobie przypominam: o Katyniu nie wolno było mówić, powstanie warszawskie było tematem niewygodnym, AK to zaplute karły itd, itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jonek Zadanie przeczące samo sobie IP: *.e-wro.net.pl 29.03.07, 12:16 Gostek podaje, że zgodnie z duchem demokracji należy zmieniać nazwy ulic. A ja myślałem, że demokracja jest wtedy kiedy każdy ma własne zdanie. IPN chce w duchu demokracji łamać podstawowe idee demokracji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WiktorHa Re: IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.eranet.pl 29.03.07, 12:22 Nie dajcie się zwariować! Nawet ja, szuwarowo-bagienny, szanuję Pana Jerzego Ziętka i zawsze chciałbym mieć takiego wojewodę, jak Pan Generał. Ktoś (krasnoludki pewnie) pozwolił PiS dojść do władzy, ktoś (skrzaty w czerwonych czapeczkach)wsadził Kurtykę (pamiętamy w jakich okolicznościach?) na szefa IPN. Jak krasnoludkowaliście, to teraz pijcie tę śmietankę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: evola Re: IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.icpnet.pl 29.03.07, 12:47 Gdyby jedynym kryterium nazw ulic miała być polityczna przeszłość patrona, bez uwzględnienia kontekstów historycznych, to w takim np. Paryżu trudno znaleźć wytłumaczenie dla przykładowo bulwaru Henryka IV (ten od "Paryż wart jest mszy" i zwycięstw nad - o zgrozo ! - "Ligą Katolicką": toż to zbrodnia), że o Robespierze takim nie wspomnę. Może niech więc najpierw Korkuć z ekipą wybudują jakąś ulicę, a później mogą sobie ją dowolnie nazywać i "dekomunizować". Chłopaki w IPN chyba nie mają co robić za nasze, podatników pieniążki. BTW, sam nie wiem, ale chyba JP2 nie chciałby mieć ulicy wybudowanej w PRL-u... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Naprawdetrzezwy Ten debil z własnej kieszeni zapłaci za to? IP: *.chello.pl 29.03.07, 12:26 I jeszcze niech usunie ulice Piusa, Pawła, Jana Pawła I i Jana Pawła II. oni kojarzą się z PRLem, bo byli zatrudnieni na stanowisku Papieża w czasach PRLu. ;>>> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: Ten debil z własnej kieszeni zapłaci za to? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 12:58 Niech ci debile oddadzą swoje profesorskie tytuły i doktoraty też - oni je dostali za czasów PRL. Trzeba im te tytuły odebrać - po co się nimi szczycą one są pereelowskie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vector Re: Ten debil z własnej kieszeni zapłaci za to? IP: *.icpnet.pl 29.03.07, 13:05 proponuję uroczyście spalić wszelkie książki wydane w PRL oraz zburzyć generalnie wszystko, co wówczas wybudowano, w tym wiele oddziałów IPN-u. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Zostawcie Gierka i Ziętka w spokoju IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 12:32 Możecie uczyć się od Gierka i Ziętka jak należy pracować dla ludzi i ich ojczystego kraju.Obecnie rządzący, a chcący ich wyrugować z pamięci ludzkiej,nie dorastają im nawet do pięt i nigdy ich nie jesteście w stanie zamazać ich pamięci,a szczególnie Edwarda Gierka, który tak wiele uczynił ala naszego kraju, a szczególnie dla polskiego rolnika i wsi polskiej.Dajcie im spokuj po śmierci i zacznijcie pracować dla ludzi, a nie dla siebie i swych partii. Wasza praca ludziom nic nie daje,tylko kłótnie i zwady,Palanty.....!!! Odpowiedz Link Zgłoś
piskoala komuś Gierek się ukazał??? 29.03.07, 12:32 do not worry! Just get a shrink. ---- poTworki, PiSekciarze, PRLe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ślązak Re: IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.07, 12:41 masz rację Zyga,gdyby ta cała banda palantów zrobiła dla Śląska i Polski choć 1% tego co zrobił ten Wielki Ślązak to może byliby godni chodzić po jego śladach. Wara wam wściekli ipeenowcy od gen. Ziętka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 12:55 Tak, popieram Cię - masz rację.Pisuary i inne sanitarne pierdziele nie będą kalać naszej Śląskiej ziemii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirek IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.07, 12:44 Nie depczmy przeszłości ołtarzy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Re: IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 12:52 Ci durnie za nic mają ołtarze. Najpierw nas wszystkich wykończą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ILSB Re: IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.swn.vectranet.pl 29.03.07, 13:17 To jacy maja być patroni ulic decyduja lokalne samorządy ,ktore są reprezentatami swoich spoleczności.Wara jakims tam "krakowskim pankom" do tego.Co może powiedzieć o tamtych czasach szczyl nawet z tytulem doktora jeżeli ma teraz trzydzieści kilka lat.W PZPR oprocz kanalii byli też porządni ludzie ,ktorzy teraz z perspektywy czasu bardziej zaslugują na szacunek niż wielu z tych co otrzymali teraz uprawnienia kombatanckie albo status pokrzywdzonego! Odpowiedz Link Zgłoś
jrjrjr Gierkówka 29.03.07, 13:31 Droga szybkiego ruchu z Warszawy do Katowic jest powszechnie zwana "Gierkówką". Czy doczekamy się "Kaczorówki"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Prędzej Kurtyka spadnie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.07, 13:48 ...niż Śląsk się Ziętka wyrzecze. Kurtyka może samorządom skoczyć, w ogóle co za bezczelność takie pisma wysyłać, wielki Władca Historii, z bożej łaski... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OczyscicNazwyUlic [...] IP: *.hsd1.pa.comcast.net 29.03.07, 14:23 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lula Re: Prędzej Kurtyka spadnie... IP: 217.153.84.* 29.03.07, 14:29 Panowie historycy z IPN-u, czy PAMIĘC NARODOWA powinna byc w zgodzie z PAMIĘCIĄ LUDZKĄ, czy w opozycji do niej? Jeśli w jakiejś społeczności jest obecna zbiorowa pamięc pewnych postaci, to ona będzie nadal obecna, chocby nawet udało się usunąc ich nazwiska z nazw ulic w miejscowościach, w których radni PiS-u stanowią większośc. Gdy obecna władza odejdzie do lamusa i tylko historycy będą wymieniac nazwisko Kaczyńskich, wtedy na tabliczki wrócą ci, o których ludzie i tak pamiętają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: johan IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 14:17 gierek byt dobrym pierszym sekretarzem ale byt w prodzany w btod przez bolszewikuw inarod polski komunistyczny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lulu IPN: Gierek i Ziętek powinni zniknąć z ulic IP: *.chello.pl 29.03.07, 15:30 A ja proponuję,żeby prezes IPN zniknął ze swojego stanowiska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: salmuzs Prezes IPN powinien zniknąć IP: *.chello.pl 29.03.07, 15:33 Taki człowiek jak prezes pożal się Boże,IPN jeszcze niewiele pracuje,a już już na "pochówek" zasługuje Odpowiedz Link Zgłoś