Gość: xedos forever
IP: *.realestate.net.pl
12.05.07, 22:08
Witam. Drodzy forumowicze, dnia 2 czerwca ma sie odbyc w : Bieruń- Tychy
koncert zespołu Bad Boys Blue. Czy ktoś z Was wie może gdzie ma odbyć się ten
koncert? Czy może wtedy organizowane są jakieś dni Tychów lub jakaś otwarta i
darmowa impreza dla wszystkich? Czy moze bedzie to zamknięta impreza?Jeśli tak
to gdzie można dostac bilety i w jakiej cenie? Info o koncercie jest na
stronce www.badboysblue.info lecz jest tam tylko podana data i miejsce, czyli
Bieruń- Tychy. Za wszelkie informacje będe ogromnie wdzięczny. Pozdrawiam.