Dodaj do ulubionych

Tragiczny wypadek w Rudzie. Ktoś zatarł ślady

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.07, 14:23
serdecznie witam panie dziennikarzu...
nie ma motoroweru "simpson" - to był np. Bart albo Homer Simpson
dawne motorowery z NRD nazywały sie SIMSON
pozdróweczka
a tragedia pozostaje tragedią
Obserwuj wątek
    • Gość: marzyciel Simson, simson IP: 81.210.25.* 24.08.07, 15:12
      lata temu marzyl mi sie taki simsonik, nawet nie enduro, zwykly. Nasz Komar
      nawet sie do niego nie umywal.
      Szkoda faceta i dzieciaka. Smutna ta informacja
    • Gość: MS Re: Tragiczny wypadek w Rudzie. Ktoś zatarł ślady IP: *.tsi.tychy.pl 24.08.07, 16:09
      Gdzize Ty tu Master widzisz"simpson"? Pisze simson. Masz problemy z
      czytaniem?
      • Gość: asd Re: Tragiczny wypadek w Rudzie. Ktoś zatarł ślady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.07, 16:44
        Może juz poprawili?
      • Gość: Master Re: Tragiczny wypadek w Rudzie. Ktoś zatarł ślady IP: *.adsl.inetia.pl 24.08.07, 19:38
        patrz, jaki szybki dziennikarz
        zaraz komentarze poczytał i zmienił :-)
        było simpson jak wół :-)
        • Gość: dociekliwa Czy w Rudzie Śląskiej nikt nie ma internetu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.07, 18:45
          Czy w Rudzie Śląskiej nikt nie ma internetu?, albo naprawdę nikt nic nie wie?.
          Musiała przecież być (powinna) gdzieś, matka tego dziecka!, gdzieś mieszkali ci
          ludzie. Strach pomyśleć w jakim my świecie żyjemy.
          W ogóle bardzo tajemniczo, zostało opisane, to całe makabryczne zdarzenie i jego
          niejasne okoliczności.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka