Gość: Master IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.07, 14:23 serdecznie witam panie dziennikarzu... nie ma motoroweru "simpson" - to był np. Bart albo Homer Simpson dawne motorowery z NRD nazywały sie SIMSON pozdróweczka a tragedia pozostaje tragedią Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: marzyciel Simson, simson IP: 81.210.25.* 24.08.07, 15:12 lata temu marzyl mi sie taki simsonik, nawet nie enduro, zwykly. Nasz Komar nawet sie do niego nie umywal. Szkoda faceta i dzieciaka. Smutna ta informacja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MS Re: Tragiczny wypadek w Rudzie. Ktoś zatarł ślady IP: *.tsi.tychy.pl 24.08.07, 16:09 Gdzize Ty tu Master widzisz"simpson"? Pisze simson. Masz problemy z czytaniem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asd Re: Tragiczny wypadek w Rudzie. Ktoś zatarł ślady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.07, 16:44 Może juz poprawili? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Master Re: Tragiczny wypadek w Rudzie. Ktoś zatarł ślady IP: *.adsl.inetia.pl 24.08.07, 19:38 patrz, jaki szybki dziennikarz zaraz komentarze poczytał i zmienił :-) było simpson jak wół :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dociekliwa Czy w Rudzie Śląskiej nikt nie ma internetu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.07, 18:45 Czy w Rudzie Śląskiej nikt nie ma internetu?, albo naprawdę nikt nic nie wie?. Musiała przecież być (powinna) gdzieś, matka tego dziecka!, gdzieś mieszkali ci ludzie. Strach pomyśleć w jakim my świecie żyjemy. W ogóle bardzo tajemniczo, zostało opisane, to całe makabryczne zdarzenie i jego niejasne okoliczności. Odpowiedz Link Zgłoś