zimny3 04.07.03, 19:48 Witam, co znaczy komunikat "przepraszamy serwer jest zajęty". Od rana nie moge wejśc na pryw. forum Mysłowice. Ciągle wyświetla mi ten komunukat. Pozdrawiam Zimny Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj