04.07.03, 19:48
Witam, co znaczy komunikat "przepraszamy serwer jest zajęty". Od rana nie
moge wejśc na pryw. forum Mysłowice. Ciągle wyświetla mi ten komunukat.

Pozdrawiam Zimny
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka