Dodaj do ulubionych

giełda narciarska

IP: *.interpc.pl 04.11.07, 23:20
wiecie może na czy giełda narciarska jest już otwarta i na jakich ulicach się
znajduje ? Chodzi oczywiście o giełdę w Katowicach
Obserwuj wątek
    • Gość: Ania Re: giełda narciarska IP: *.zvid.net 05.11.07, 16:40
      podbijam!!

      i od razu dopytuję, które giełda jest ciekawsza - ta W
      Siemianowicach (tam sa bodajże 2 miejsca), czy Katowice.
      pzdr
      A
    • Gość: hm Re: giełda narciarska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.07, 23:15
      w tamtym roku była kolo targu nowego w mysłowicach..koło 10 rano było nawet dużo wyboru..
    • Gość: jedrek Re: giełda narciarska IP: *.bielsko.n4a.pl 10.11.07, 15:08
      Podbijam - nikt nie wie czy juz ruszyła?
      • Gość: Ania Re: giełda narciarska IP: *.zvid.net 10.11.07, 16:39
        dokładnie...
        też ciekawa jestem...
        Masa giełd w PL ruszyła tydzień temu - o katowickich nic nie wiem.
        I... przede wszystkim - czy jutro jest??? Ale pewnie nie:-(

        pzdr
        • Gość: Fraggles Re: giełda narciarska IP: *.bielsko.n4a.pl 11.11.07, 14:59
          no i byłem dzisiaj w Katowicach, giełda rusza w przyszłą sobotę tj. 17.11.2007
          r. o godz. 8.00 i będzie otwarta do 16.00, tak samo w niedzielę.

          Pozdrawiam.
    • Gość: croatia100 Re: giełda narciarska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.07, 15:34
      Jeśli nic się nie zmieniło to giełda powinna być na Wełnowcu, niedaleko miejsca
      gdzie odbywają się Międzynaradowe Targi Katowickie, niedaleko pętli słonecznej
      Pozdrawiam
      • Gość: tomo Re: giełda narciarska IP: *.cpe.marton.net.pl 15.11.07, 22:02
        Na jakich ulicy jest giełda?

        Pozdro
        • krasulas Re: giełda narciarska 17.11.07, 16:52
          chyba na ul.Alfreda 1 - KS KOlejarz

          Mam jeszcze dane o giełdzie na Józefowskiej 21 oraz nan Ceglanej 67
          (hala A).

          Jutro jadę:-)
          • Gość: Ania Re: giełda narciarska IP: *.zvid.net 19.11.07, 18:45
            Byłam wczoraj na Ceglanej (pierwszy raz). Faktycznie spora część w
            budynku. Mało miejsca jednak, ludu oczywiście masa. W stosunku do
            Siemianowickiej giełdy (za pętlą słoneczną, koło Bytkowa), gdzie
            jest powiedzmy więcej przestrzeni, tu efekt "napaćkania budowego":-)
            Ale - faktycznie - sprzętu sporo. Niestety nadmiar ludzi i ścisk
            stoisk może być męczący. Osobiście narty wymieniłam, córce kupiłam,
            więc ... mam czego chciałam:-)
            Z takich spraw organizacyjnych - jest to jedna z bocznych Kościuszki
            (dalej od centrum, w stronę Ochojca, blisko chyba "Zielonego
            Oczka"), wstęp 2zł.
            pzdr
            Ania - krasulas
            • Gość: Kamilek Re: giełda narciarska IP: *.3s.pl 15.12.07, 13:01
              Mam pytanie o której godzinie jest otwarta giełda
    • marjasmj Re: giełda narciarska 26.01.08, 06:49
      Czy na giełdzie narciarskiej w Katowicach mam szansę kupić
      [linki do klamr butów FABOS rozm. 25].
      Dostałem takie buty (prawie nowe) ale 3 klamry są bez linek
      napinających.
      Piszę z adresu mojego Taty : marjasmj@op.pl - mam 11 lat, nigdy
      jeszcze nie jeździłem na nartach i chciałbym "zarazić się tym
      sportem".
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka