Gość: SZYMON IP: *.interpc.pl 04.11.07, 23:20 wiecie może na czy giełda narciarska jest już otwarta i na jakich ulicach się znajduje ? Chodzi oczywiście o giełdę w Katowicach Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ania Re: giełda narciarska IP: *.zvid.net 05.11.07, 16:40 podbijam!! i od razu dopytuję, które giełda jest ciekawsza - ta W Siemianowicach (tam sa bodajże 2 miejsca), czy Katowice. pzdr A Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hm Re: giełda narciarska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.07, 23:15 w tamtym roku była kolo targu nowego w mysłowicach..koło 10 rano było nawet dużo wyboru.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jedrek Re: giełda narciarska IP: *.bielsko.n4a.pl 10.11.07, 15:08 Podbijam - nikt nie wie czy juz ruszyła? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: giełda narciarska IP: *.zvid.net 10.11.07, 16:39 dokładnie... też ciekawa jestem... Masa giełd w PL ruszyła tydzień temu - o katowickich nic nie wiem. I... przede wszystkim - czy jutro jest??? Ale pewnie nie:-( pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fraggles Re: giełda narciarska IP: *.bielsko.n4a.pl 11.11.07, 14:59 no i byłem dzisiaj w Katowicach, giełda rusza w przyszłą sobotę tj. 17.11.2007 r. o godz. 8.00 i będzie otwarta do 16.00, tak samo w niedzielę. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: croatia100 Re: giełda narciarska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.07, 15:34 Jeśli nic się nie zmieniło to giełda powinna być na Wełnowcu, niedaleko miejsca gdzie odbywają się Międzynaradowe Targi Katowickie, niedaleko pętli słonecznej Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomo Re: giełda narciarska IP: *.cpe.marton.net.pl 15.11.07, 22:02 Na jakich ulicy jest giełda? Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
krasulas Re: giełda narciarska 17.11.07, 16:52 chyba na ul.Alfreda 1 - KS KOlejarz Mam jeszcze dane o giełdzie na Józefowskiej 21 oraz nan Ceglanej 67 (hala A). Jutro jadę:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: giełda narciarska IP: *.zvid.net 19.11.07, 18:45 Byłam wczoraj na Ceglanej (pierwszy raz). Faktycznie spora część w budynku. Mało miejsca jednak, ludu oczywiście masa. W stosunku do Siemianowickiej giełdy (za pętlą słoneczną, koło Bytkowa), gdzie jest powiedzmy więcej przestrzeni, tu efekt "napaćkania budowego":-) Ale - faktycznie - sprzętu sporo. Niestety nadmiar ludzi i ścisk stoisk może być męczący. Osobiście narty wymieniłam, córce kupiłam, więc ... mam czego chciałam:-) Z takich spraw organizacyjnych - jest to jedna z bocznych Kościuszki (dalej od centrum, w stronę Ochojca, blisko chyba "Zielonego Oczka"), wstęp 2zł. pzdr Ania - krasulas Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamilek Re: giełda narciarska IP: *.3s.pl 15.12.07, 13:01 Mam pytanie o której godzinie jest otwarta giełda Odpowiedz Link Zgłoś
marjasmj Re: giełda narciarska 26.01.08, 06:49 Czy na giełdzie narciarskiej w Katowicach mam szansę kupić [linki do klamr butów FABOS rozm. 25]. Dostałem takie buty (prawie nowe) ale 3 klamry są bez linek napinających. Piszę z adresu mojego Taty : marjasmj@op.pl - mam 11 lat, nigdy jeszcze nie jeździłem na nartach i chciałbym "zarazić się tym sportem". Odpowiedz Link Zgłoś