IP: *.fastres.net 13.05.02, 02:54
Widzialem w telewizji program o AU.
Setki szweckich dziewczyn ktore zauroczyly sie AU
zmuszone do prostytucji,brak pracy,przyszlosci,
konflikty spoleczne z Aborygenami i ludnoscia azjacka.
Kryzys gospodarczy.
Czy nadal sadzicie ze to raj?
Obserwuj wątek
    • Gość: DundeeGi Re: Australia IP: *.syd.connect.com.au / 210.9.62.* 13.05.02, 02:57
      Nie rozumiem wiec, jesli to nie raj wiec czym Szwedki sie zauroczyly? Bo na
      pewno nie australijskimi facetami hehe

      D.G.
    • cornio Re: Australia 13.05.02, 02:59
      Gość portalu: tato napisał(a):

      > Widzialem w telewizji program o AU.
      > Setki szweckich dziewczyn ktore zauroczyly sie AU
      > zmuszone do prostytucji,brak pracy,przyszlosci,
      > konflikty spoleczne z Aborygenami i ludnoscia azjacka.
      > Kryzys gospodarczy.
      > Czy nadal sadzicie ze to raj?



      setki szweckich dziewczyn zmuszonych do prostytucji.Juz to swiadczy o
      lipie.jeszcze sie taki nie urodzil ,ktory by szwedke zmusil do czegos.to
      najbardziej leniwe dziewczyny pod sloncem.do niczego je zmusic nie mozna.
      • Gość: tato Re: Australia IP: *.fastres.net 13.05.02, 03:02
        cornio napisał(a):

        > Gość portalu: tato napisał(a):
        >
        > > Widzialem w telewizji program o AU.
        > > Setki szweckich dziewczyn ktore zauroczyly sie AU
        > > zmuszone do prostytucji,brak pracy,przyszlosci,
        > > konflikty spoleczne z Aborygenami i ludnoscia azjacka.
        > > Kryzys gospodarczy.
        > > Czy nadal sadzicie ze to raj?
        >
        >
        >
        > setki szweckich dziewczyn zmuszonych do prostytucji.Juz to swiadczy o
        > lipie.jeszcze sie taki nie urodzil ,ktory by szwedke zmusil do czegos.to
        > najbardziej leniwe dziewczyny pod sloncem.do niczego je zmusic nie mozna.

        >Wakacje byly urocze.
        • Gość: tato Re: Australia IP: *.fastres.net 13.05.02, 03:16
          Przepraszam ze kontynluje,ale z tego co widzialem to niezle bagno.
          Porownywalne tylko z RPA.
          Czy to prawda ze nie mozna po dwodziestej wyjsc z domu w AU?
          Czy to prawda ze narkotyki mozna kupic na kazdej plazy?

          • Gość: ........ Re: Australia IP: *.sympatico.ca 13.05.02, 03:22
            Raju wam sie zachciewa? Do nieba Panowie i Panie, nie do
            Australii.
          • dreptak2k Re: Australia 13.05.02, 03:23
            Gość portalu: tato napisał(a):


            > Czy to prawda ze narkotyki mozna kupic na kazdej plazy?
            >

            Kazda plaza w na wschodnim wybrzezu jest otoczona zdesperowanymy szwedkami.
            Przejsc sie nie da bez kupienia czy to szwedki czy to narkotykow od niej. A
            poniewaz sa mocno zdesperowane, wszystko to oferuja bardzo tanio.

            Nie umiem ci powiedziec, kto otacza plaze na zachodnim, slyszalem (nie
            potwierdzone informacjie), ze tam sa aborygenki.

            Polecam szwedki!
            • Gość: tato Re: Australia IP: *.fastres.net 13.05.02, 03:25
              dreptak2k napisał(a):

              > Gość portalu: tato napisał(a):
              >
              >
              > > Czy to prawda ze narkotyki mozna kupic na kazdej plazy?
              > >
              >
              > Kazda plaza w na wschodnim wybrzezu jest otoczona zdesperowanymy szwedkami.
              > Przejsc sie nie da bez kupienia czy to szwedki czy to narkotykow od niej. A
              > poniewaz sa mocno zdesperowane, wszystko to oferuja bardzo tanio.
              >
              > Nie umiem ci powiedziec, kto otacza plaze na zachodnim, slyszalem (nie
              > potwierdzone informacjie), ze tam sa aborygenki.
              >
              > Polecam szwedki!

              >Jaja,jajami,ale skad wiesz ze mowiono o zachodnim wybrzezu?
              >No prosze a mowili ze bajeruje.
              • Gość: tato Re: Australia IP: *.fastres.net 13.05.02, 03:36
                Tak AU to bagno,mowili tez o polkach.
                Czy my slyniemy tylko z prostytucji?
              • dreptak2k Re: Australia 13.05.02, 03:39
                Gość portalu: tato napisał(a):

                > ale skad wiesz ze mowiono o zachodnim wybrzezu?

                Nie wiem, wyjasniam ci co sie dzieje na wschodnim.

                Swoja droga doprowadzilo to do dosyc powaznego problemu miedzynarodowego.
                Australijscy geje domagaja sie zwiekszenia wydawanych wiz dla szwedow. Prowadza
                lobbying poprzez krolowa; ona zwrocila sie do krola szwecji. Krol ma maly
                problem. Ciezko mu odmowic kolezance po fachu (poza tym pewnie sa spokrewnieni),
                ale szwedzi sa duzo mniej zdesperowani niz szwedki. Sam rozumiesz, problem jest
                duzy.
                • Gość: tato Re: Australia IP: *.fastres.net 13.05.02, 03:47
                  Moze i sa zdesperowane,ale sa tez skurwione(PRZEPRASZAM)
                  Czy AU to jeden wielki burdel?
                  • dreptak2k Re: Australia 13.05.02, 04:01
                    Gość portalu: tato napisał(a):

                    > Czy AU to jeden wielki burdel?

                    No stary, chyba nie ogladales tego programu zbyt uwaznie. Au to nie jest jeden
                    wielki burdel! Szwedki dzialaja na plazach, niektore (te zamozniejsze) posiadaja
                    parasole. Pamietaj, slonce u nas jest dosyc mocne, a czasem zdaza sie, ze deszcz
                    pada. Zdaza sie czasem, ze takiej bez parasola narkotyki zamokna i pozniej
                    trzeba sobie wstrzykiwac heroine z piasekiem - bardzo nieprzyjemne uczucie.

                    Ostatnio rzad federalny rozwazal ustawe, nakazujaca szwedka miec parasole
                    plazowe PRZED przyjazdem do au, ale niestety, demokraci znow nie czca tego
                    zaakceptowac, mowiac cos o rownosci. Moze jednak ta ustawa przejdzie przez
                    senat. Zycie bedzie duzo latwiejsze.
                    • Gość: DundeeGi Re: Australia IP: *.syd.connect.com.au / 210.9.62.* 13.05.02, 04:26
                      A ogolnie to wszyscy tu trudnimy sie prostytucja i dajemy sobie w zyly.
                      Po 20 nie wychodzimy bo zaczynamy "ta" wlasnie prace smile))
                      • Gość: tato Re: Australia IP: *.fastres.net 13.05.02, 04:28
                        Gość portalu: DundeeGi napisał(a):

                        > A ogolnie to wszyscy tu trudnimy sie prostytucja i dajemy sobie w zyly.
                        > Po 20 nie wychodzimy bo zaczynamy "ta" wlasnie prace smile))

                        >No to chyba nie zdziwisz sie propozycja?
                        • dreptak2k Re: Australia 13.05.02, 04:38
                          Gość portalu: tato napisał(a):

                          > >No to chyba nie zdziwisz sie propozycja?

                          Oj, tato, tato! A stac cie na to? Zona pozwoli? Ja zreszta osobiscie polecam ci
                          szwedki. Pamietasz? Sa zdesperowane!
                          • Gość: tato Re: Australia IP: *.fastres.net 13.05.02, 04:39
                            dreptak2k napisał(a):

                            > Gość portalu: tato napisał(a):
                            >
                            > > >No to chyba nie zdziwisz sie propozycja?
                            >
                            > Oj, tato, tato! A stac cie na to? Zona pozwoli? Ja zreszta osobiscie polecam ci
                            >
                            > szwedki. Pamietasz? Sa zdesperowane!

                            >Guastafesta.
                            • Gość: maz Re: Australia IP: *.arach.net.au 13.05.02, 04:57
                              Halloo!!!!!!!!!
                              Tu Zachodnie wybrzeze Wielkiego Raju zwanego Burdelem !!!!!!
                              Oswiadczam ,ze nie na kazdej plazy mozna zdobyc drugs...
                              No moze na co drugiej lub trzeciej...ale tak na kazdej to juz lekka przesada.
                              W tutejszych burdelach sa :szwedki
                              ,chinki,polki,rosjanki,niemki, indonezyjki,japonki,angielki...i pare jeszcze
                              innych nacji.
                              Po godzinie 20-tej pozyczamy od sredniowiecznych rycerzy zelazne zbroje ,coby
                              noz nie zostal wbity w plecy,a od wspolczesnych "redaktorow" zakute lby ,zeby
                              kazaly nam siedziec zawsze w domu i bac sie wszystkiego.
                              Tyle na teraz bo musze miec troche czasu na rozwiazywanie konfliktow z
                              aborygenami.
                              Do zobaczenia na tej co drugiej /lub trzeciej/plazy
                              • Gość: tato Re: Australia IP: *.fastres.net 13.05.02, 05:03
                                Halo,halo to powiedz do swojej siostry..........
                                • Gość: tato Re: Australia IP: *.fastres.net 13.05.02, 05:11
                                  Gość portalu: tato napisał(a):

                                  > Halo,halo to powiedz do swojej siostry..........

                                  P.S.Albo mamy.......
                                  • Gość: maz Re: Australia IP: *.arach.net.au 13.05.02, 06:25
                                    Gość portalu: tato napisał(a):

                                    > Gość portalu: tato napisał(a):
                                    >
                                    > > Halo,halo to powiedz do swojej siostry..........
                                    >
                                    > P.S.Albo mamy.......

                                    O!!!!!!Widze ze tez masz w sobie cos z rycerza.......
                                    • Gość: tato Re: Australia IP: *.fastres.net 13.05.02, 06:44
                                      Gość portalu: maz napisał(a):

                                      > Gość portalu: tato napisał(a):
                                      >
                                      > > Gość portalu: tato napisał(a):
                                      > >
                                      > > > Halo,halo to powiedz do swojej siostry..........
                                      > >
                                      > > P.S.Albo mamy.......
                                      >
                                      > O!!!!!!Widze ze tez masz w sobie cos z rycerza.......

                                      >Ktos ci powiedzial ze rycerz ma sruby w kolanach?
                                      • Gość: maz Re: Australia IP: *.arach.net.au 13.05.02, 06:46
                                        Oj,chyba nie tylko w kolanach te sruby......hehehehehe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka