Gość: tato
IP: *.fastres.net
13.05.02, 02:54
Widzialem w telewizji program o AU.
Setki szweckich dziewczyn ktore zauroczyly sie AU
zmuszone do prostytucji,brak pracy,przyszlosci,
konflikty spoleczne z Aborygenami i ludnoscia azjacka.
Kryzys gospodarczy.
Czy nadal sadzicie ze to raj?