Gość: telewidz
IP: *.nyc.rr.com
14.11.01, 00:53
Co sie stalo ze strona www.tvpolonia.com???? Kiedys mozna bylo obejrzec
teleexpress, panorame i inne programy, dzis na stronie pisza, ze nie mam
zezwolenia na otworzenie tej strony. Czy ktos wie co sie tam dzieje?