Dodaj do ulubionych

TV Polonia

IP: *.nyc.rr.com 14.11.01, 00:53
Co sie stalo ze strona www.tvpolonia.com???? Kiedys mozna bylo obejrzec
teleexpress, panorame i inne programy, dzis na stronie pisza, ze nie mam
zezwolenia na otworzenie tej strony. Czy ktos wie co sie tam dzieje?
Obserwuj wątek
    • gadula Re: TV Polonia 14.11.01, 01:29
      wyglada na to, ze maja problemy z konfiguracja zabezpieczen.
      idz na strone www.networksolutions.com i poszukaj informacji o nich.
      na pewno emial i telefon tam znajdziesz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka