arbuzek2 14.08.05, 22:29 czy ktoś zna tę trasę, słyszałam, że podobno są korki w Górze Kalwarii? Jadę do rodziny pod Tarnów i nie wiem czy lepiej jechać tą czy krakowską (w dzień roboczy)? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
milenium5 Re: Warszawa-Sandomierz 16.08.05, 10:00 Lepiej przez Górę Kalwarię. Nie ma korków, szybko się jedzie. Tylko dorgi troche wąskie. Odpowiedz Link Zgłoś