Dodaj do ulubionych

Warszawa-Sandomierz

14.08.05, 22:29
czy ktoś zna tę trasę, słyszałam, że podobno są korki w Górze Kalwarii? Jadę
do rodziny pod Tarnów i nie wiem czy lepiej jechać tą czy krakowską (w dzień
roboczy)?
Obserwuj wątek
    • milenium5 Re: Warszawa-Sandomierz 16.08.05, 10:00
      Lepiej przez Górę Kalwarię. Nie ma korków, szybko się jedzie. Tylko dorgi
      troche wąskie.
    • arbuzek2 Re: Warszawa-Sandomierz 16.08.05, 20:53
      dzięki smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka