Dodaj do ulubionych

Inspekcja handlowa kontrolowała sklepy w regionie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.04, 21:26
> Najczęściej kwestionowano jakość win owocowych

Nie do wiary.
Pewnie nie było 'ekstra dużych kawałków owoców' ...a moze wlasnie były ?
Wyborcza jak zwykle skąpi szczegółów w sprawach wagi państwowej.

> producent zawyżył na etykiecie zawartość alkoholu

proszę - to nawet i alkohol jest w tym winie

Kto robił testy ? Dlaczego nie załączono opinii ekspertów spod Św.Tekli ?
Obserwuj wątek
    • Gość: behemot zero cukru w cukrze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.04, 21:31
      > producent zawyżył na etykiecie zawartość alkoholu (...)
      > Kontrolerzy często też napotykali w winie "ostry, octowy, lekko
      > nieczysty smak i zapach". (...)
      > Niewiele lepiej jest w przypadku kawy, zwłaszcza tej mielonej.

      Ja jeszcze rozumiem wino, ale żeby w mielonej kawie zaniżać zawartość
      alkoholu? 'Tak dalej byc nie może.' Lubawski musi odejść.
    • Gość: behemot nie do wiary! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.04, 21:35
      > Na przykład smakoszom win, zwłaszcza tych najtańszych, nie
      > przeszkadza, że zamiast winogron pokazanych na nalepce w środku
      > mają zupełnie coś innego.

      Wow, nie moze być!!!
      ...i pewnie zaraz napiszecie, ze zamiast winogron w butelce jest wino ?!

      Oj, chyba szykuje sie na jutro sensacyjne wydanie. Zeby Wam tylko kiosków nie
      zdemolowali jak tego supersama w Lodzi.
    • Gość: behemot swinie nas robią w konia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.04, 21:38
      > za mała ilość białka w mięsie i wędlinach

      swinie nas robią w konia
      • Gość: behemot wiedziałem, ze cos z nim nie tak... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.04, 21:41
        behemot gada sam do siebie ...wiedziałem, ze cos z nim nie tak...
        • sejf1 Re: wiedziałem, ze cos z nim nie tak... 12.01.04, 22:04
          Co Ci się stało? Sam w domu jesteś? To pogadaj z kimś w domu.
          A jak Ci Wolanda naślą ze szkłem w recach?
    • Gość: KurnaOlek Już wiem IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 12.01.04, 23:12
      co ty Behemocie, kurna, robiłeś na jachcie. Zamiast składać na kabinówkę, to
      upijałeś się dobrym, bo tanim, winem owocowym.

      Hej ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka