siekiera-live 27.10.09, 09:55 Jeden z palców w stronę sowy. ciesz się, przecież ty nie oceniasz. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
z-dystansu Burza przed koncertem rapera Pei 27.10.09, 09:58 Kasa kasa , raper przynosi zyski no to niech rapuje , a ze bandyta , a co nas to obchodzi... dookola tyle bandytow Odpowiedz Link Zgłoś
hlk19722 Burza przed koncertem rapera Pei 27.10.09, 10:19 Dynać FRAJERA !!! Bandyta na scenie ma być idolem młodzieży, bardzo dobry temat wzorem z USA, na którym tak kochamy się wzorować. Banda analfabetów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filip Re: Burza przed koncertem rapera Pei IP: *.dsl.bell.ca 27.10.09, 13:18 ...skoro sa tacy bandyci to znaczy ze jest na nich spoleczne zapotrzebowanie... ...dlaczego jest na nich zapotrzebowanie...? ...poniewaz DOSTRZEGANIE PRZEZ POLAKOW KULTURY ZACHODU NA KTOREJ SIE WZORUJA....nie wychodzi poza poznanie ulicy amerykanskiej i tego wyszyskiego co sie na tej ulicy dzieje. Wiekszosc Polakow majaca za soba pobyt tymczasowy w USA ...dostrzega jedynie USA z okna mieszkania ktore wynajela mu rodzina....wiekszosc czasu spedzona przed telewizorem. ...plytka i glupia wiedza...produkt "bandyty"...to kwestia POZNANIA...w ujeciu filozoficznym....narzedzia do poznania w jakie wyposazony jest Polak...po uzyskaniu swiadectwa dojzalosci...sa to raczej dziecinne zabawki nadajace sie do piaskownicy...lopatka i plastikowe wiaderko...czyniace go wciaz niedojzalym osobnikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
jaro7474 SCK za darmo wspiera prywatny klub 27.10.09, 11:33 Jak to jest że SCK - instytucja samorządowa pożycza stoły na prywatną imprezę organizowaną w jakims klubie. Czy to nie podpada już pod zarzut niegospodarności? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klubowicz Re: SCK za darmo wspiera prywatny klub IP: 83.1.89.* 27.10.09, 23:15 Zbliżają się wybory samorządowe, dlatego obecny burmistrz, komunista Borowski, robi sobie reklamę wyborczą wykorzystując majątek i pieniądze miasta. To nie pierwszy przypadek. Kampania wyborcza Borowskiego już się rozpoczęła. Odpowiedz Link Zgłoś
smurfmadrala rapopolo do slumsów dla analfabetów 27.10.09, 17:14 Władze Sandomierza niech uszanują rangę miasta, hołoty do zacnego grodu nie wpuszczać. Prawo trzeba surowo wykorzystywać nawet kiedy to tylko badziew rapopolo. Odpowiedz Link Zgłoś
smurfmadrala Re: rapopolo do slumsów dla analfabetów 27.10.09, 17:21 Ten z ksywą "Pejo" to z "Peło"? Mortadela politycznomuzyczna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziel hołota ciągnie do hołoty IP: 83.1.89.* 27.10.09, 23:04 Akurat komunistyczny burmistrz Sandomierza, który jeszcze w latach 60-tych został odszukany w naturalnym dla narybku komunistycznego środowisku meneli (w przydrożnym rowie) i następnie ukształtowany przez PZPR w Kielcach na I sekretarza komitetu gminego PZPR w Nowej Słupi oraz na sekretarza PZPR w Hucie Stalowa Wola (wywózka przez załogę na taczkach), ma wyobrażenie o kulturze dokładnie takie samo, jak ów raper. Ograniczenie przez Ciebie zasięgu terminu "hołota" do tylko jednej strony jest więc bezpodstawne. Ponadto wiele informacji dla kielczan powinno płynąć z faktu, że żoną tegoż burmistrza Sandomierza jest szeroko znana w Kielcach towarzyszka radczyni prawna z komitetu miejskiego SLD w Kielcach z niedawnego okresu, gdy powszechnie szanowani towarzysze z tego komitetu i sam komitet, stawali przed kieleckimi sądami. Odpowiedz Link Zgłoś
hlk19722 Burza przed koncertem rapera Pei 27.10.09, 20:26 Filip ja ci powiem, że w d... byłeś i g... widziałeś, a w tym całym usa jest więcej analfabetów niż u nas magistrów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filip Re: Burza przed koncertem rapera Pei IP: *.dsl.bell.ca 28.10.09, 05:31 ...no ladnie sie wypowiedziales...ale niezbyt przekonywujaco....a szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
agnostyk11 Hi! hi! hi! historii 28.10.09, 21:00 A Dejmka to wy pamiętacie? Zakazujcie wszystko i wszystkim. I niczym się nie różnicie od tzw. "komuny". Jak już sie obudzicie w swoich zapędach to ze zdziwieniem stwierdzicie, że alkohol można pić dopiero po 13.00 a wieczorem po 20.00 nie wolno chodzić po deptaku w Kielcach (czy w Sandomierzu). Co do "madrali" to ze zdziwieniem stwierdzam, że ktoś go zdążył ubiec w nazwaniu czegoś ( czy kogoś) "komuną". Niesłychane! Odpowiedz Link Zgłoś