Dodaj do ulubionych

Burza przed koncertem rapera Pei

27.10.09, 09:55
Jeden z palców w stronę sowy. ciesz się, przecież ty nie oceniasz.
Obserwuj wątek
    • z-dystansu Burza przed koncertem rapera Pei 27.10.09, 09:58
      Kasa kasa , raper przynosi zyski no to niech rapuje , a ze
      bandyta , a co nas to obchodzi... dookola tyle bandytow
    • hlk19722 Burza przed koncertem rapera Pei 27.10.09, 10:19
      Dynać FRAJERA !!! Bandyta na scenie ma być idolem młodzieży, bardzo
      dobry temat wzorem z USA, na którym tak kochamy się wzorować. Banda
      analfabetów.
      • Gość: Filip Re: Burza przed koncertem rapera Pei IP: *.dsl.bell.ca 27.10.09, 13:18

        ...skoro sa tacy bandyci to znaczy ze jest na nich spoleczne
        zapotrzebowanie...

        ...dlaczego jest na nich zapotrzebowanie...?

        ...poniewaz DOSTRZEGANIE PRZEZ POLAKOW KULTURY ZACHODU NA KTOREJ SIE
        WZORUJA....nie wychodzi poza poznanie ulicy amerykanskiej i tego
        wyszyskiego co sie na tej ulicy dzieje.

        Wiekszosc Polakow majaca za soba pobyt tymczasowy w USA ...dostrzega
        jedynie USA z okna mieszkania ktore wynajela mu rodzina....wiekszosc
        czasu spedzona przed telewizorem.

        ...plytka i glupia wiedza...produkt "bandyty"...to kwestia
        POZNANIA...w ujeciu filozoficznym....narzedzia do poznania w jakie
        wyposazony jest Polak...po uzyskaniu swiadectwa dojzalosci...sa to
        raczej dziecinne zabawki nadajace sie do piaskownicy...lopatka i
        plastikowe wiaderko...czyniace go wciaz niedojzalym osobnikiem.
    • jaro7474 SCK za darmo wspiera prywatny klub 27.10.09, 11:33
      Jak to jest że SCK - instytucja samorządowa pożycza stoły na
      prywatną imprezę organizowaną w jakims klubie. Czy to nie podpada
      już pod zarzut niegospodarności?
      • Gość: klubowicz Re: SCK za darmo wspiera prywatny klub IP: 83.1.89.* 27.10.09, 23:15
        Zbliżają się wybory samorządowe, dlatego obecny burmistrz, komunista Borowski,
        robi sobie reklamę wyborczą wykorzystując majątek i pieniądze miasta. To nie
        pierwszy przypadek. Kampania wyborcza Borowskiego już się rozpoczęła.
    • smurfmadrala rapopolo do slumsów dla analfabetów 27.10.09, 17:14
      Władze Sandomierza niech uszanują rangę miasta,
      hołoty do zacnego grodu nie wpuszczać.
      Prawo trzeba surowo wykorzystywać nawet kiedy to tylko badziew
      rapopolo.
      • smurfmadrala Re: rapopolo do slumsów dla analfabetów 27.10.09, 17:21
        Ten z ksywą "Pejo" to z "Peło"?
        Mortadela politycznomuzyczna.
      • Gość: ziel hołota ciągnie do hołoty IP: 83.1.89.* 27.10.09, 23:04
        Akurat komunistyczny burmistrz Sandomierza, który jeszcze w latach 60-tych
        został odszukany w naturalnym dla narybku komunistycznego środowisku meneli (w
        przydrożnym rowie) i następnie ukształtowany przez PZPR w Kielcach na I
        sekretarza komitetu gminego PZPR w Nowej Słupi oraz na sekretarza PZPR w Hucie
        Stalowa Wola (wywózka przez załogę na taczkach), ma wyobrażenie o kulturze
        dokładnie takie samo, jak ów raper. Ograniczenie przez Ciebie zasięgu terminu
        "hołota" do tylko jednej strony jest więc bezpodstawne.
        Ponadto wiele informacji dla kielczan powinno płynąć z faktu, że żoną tegoż
        burmistrza Sandomierza jest szeroko znana w Kielcach towarzyszka radczyni prawna
        z komitetu miejskiego SLD w Kielcach z niedawnego okresu, gdy powszechnie
        szanowani towarzysze z tego komitetu i sam komitet, stawali przed kieleckimi sądami.
    • hlk19722 Burza przed koncertem rapera Pei 27.10.09, 20:26
      Filip ja ci powiem, że w d... byłeś i g... widziałeś, a w tym całym
      usa jest więcej analfabetów niż u nas magistrów.
      • Gość: Filip Re: Burza przed koncertem rapera Pei IP: *.dsl.bell.ca 28.10.09, 05:31

        ...no ladnie sie wypowiedziales...ale niezbyt przekonywujaco....a
        szkoda.
        • agnostyk11 Hi! hi! hi! historii 28.10.09, 21:00
          A Dejmka to wy pamiętacie? Zakazujcie wszystko i wszystkim. I niczym
          się nie różnicie od tzw. "komuny". Jak już sie obudzicie w swoich
          zapędach to ze zdziwieniem stwierdzicie, że alkohol można pić
          dopiero po 13.00 a wieczorem po 20.00 nie wolno chodzić po deptaku w
          Kielcach (czy w Sandomierzu).
          Co do "madrali" to ze zdziwieniem stwierdzam, że ktoś go zdążył
          ubiec w nazwaniu czegoś ( czy kogoś) "komuną". Niesłychane!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka