Gość: Wojtek_D IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 12.02.02, 07:42 Witam Was z samego rana, jest 7.11 ale wyślę to chwilkę przed ósmą. Jak Wam minął poniedziałek ? Oglądaliście wieczorem "13 Posterunek" i "Nagą Broń 33 i 1/3" ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Slob Re: Buziaczki we wtorek IP: 192.168.2.* 12.02.02, 07:57 Denerwujesz mnie gosciu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TuśTuś Re: Buziaczki we wtorek IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 13.02.02, 07:43 Co SLOB, nie podobają Ci się komedie ??? Odpowiedz Link Zgłoś
jello_b Re: Buziaczki we wtorek 12.02.02, 08:27 Gość portalu: Wojtek_D napisał(a): > Oglądaliście wieczorem "13 Posterunek" i "Nagą Broń 33 i > 1/3" ??? > oglądałem "Taniec trzcin" na jedynce. to było niezłe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Slob Re: Buziaczki we wtorek IP: 192.168.2.* 12.02.02, 08:46 A sobie zapuscilem na videlcu Mortal Kombat. To jest dopiero film! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hamster Re: Buziaczki we wtorek IP: 195.117.18.* 12.02.02, 09:25 Gość portalu: Slob napisał(a): > A sobie zapuscilem na videlcu Mortal Kombat. > To jest dopiero film! K.... !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natasza7 Re: Buziaczki we wtorek IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 12.02.02, 09:57 czy ktos oglada cos bardziej ambitnego niz seriale? Wczoraj wieczorkiem ogladalam Amelie - zobaczcie: nastraja optymistycznie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mik2 Re: Buziaczki we wtorek 12.02.02, 10:58 Gość portalu: natasza7 napisał(a): > czy ktos oglada cos bardziej ambitnego niz seriale? Wczoraj wieczorkiem > ogladalam Amelie - zobaczcie: nastraja optymistycznie ;) Natasza łagodzi obyczaje:)))))) Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natasza7 Re: Buziaczki we wtorek IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 12.02.02, 11:00 miko ;) co slychac? idziemy na jakies piwo? Odpowiedz Link Zgłoś
mik2 Re: Buziaczki we wtorek 12.02.02, 11:05 Gość portalu: natasza7 napisał(a): > miko ;) co slychac? idziemy na jakies piwo? Jasne:) Przecież jesteśmy umówieni. Rozumiem, że w tym tygodniu jesteś:))))? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natasza7 Re: Buziaczki we wtorek IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 12.02.02, 11:11 jutro rano wsiadam w pociag i po przebyciu 280 km jestem na miejscu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
quak piwo 12.02.02, 11:48 droga nataszo musisz mieć u niego jakieś straszne względy - ze mną nie chce iść na piwo! Odpowiedz Link Zgłoś
jello_b Re: Buziaczki we wtorek 12.02.02, 13:22 Gość portalu: natasza7 napisał(a): > czy ktos oglada cos bardziej ambitnego niz seriale? Wczoraj wieczorkiem > ogladalam Amelie - zobaczcie: nastraja optymistycznie ;) kurcze, czy twoim zdaniem "taniec trzcin" to serial ????? :-) Amelię oglądałem już 2 razy (w nowej, phięknie wyremontowanej sali kina "Moskwa"), a teraz nagrałem ją sobie na komputer i będę oglądał dalej :-))) pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek_D Re: Buziaczki we wtorek IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 13.02.02, 07:43 >>A sobie zapuscilem na videlcu Mortal Kombat. >>To jest dopiero film! Mam na videlcu Bladerunner'a z muzyką Vangelisa, może ktoś chce się wymienić ? Mam też Chariots of Fire, poszukuję Św Franciszka z Asyżu w reżyserii Liliana Cavanii. Odpowiedz Link Zgłoś
anty_wojtus Re: Buziaczki we wtorek 15.02.02, 09:27 Gość portalu: Wojtek_D napisał(a): > >>A sobie zapuscilem na videlcu Mortal Kombat. > >>To jest dopiero film! jak to zrobiles? > Mam na videlcu Bladerunner'a z muzyką Vangelisa, > może ktoś chce się wymienić ? > Mam też Chariots of Fire, > poszukuję Św Franciszka z Asyżu w reżyserii Liliana Cavanii. masz legala czy piraty? Odpowiedz Link Zgłoś