Dodaj do ulubionych

Buziaczki we wtorek

IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 12.02.02, 07:42
Witam Was z samego rana, jest 7.11 ale wyślę to chwilkę przed ósmą. Jak Wam
minął poniedziałek ? Oglądaliście wieczorem "13 Posterunek" i "Nagą Broń 33 i
1/3" ???

Obserwuj wątek
    • Gość: Slob Re: Buziaczki we wtorek IP: 192.168.2.* 12.02.02, 07:57
      Denerwujesz mnie gosciu!
      • Gość: TuśTuś Re: Buziaczki we wtorek IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 13.02.02, 07:43
        Co SLOB, nie podobają Ci się komedie ???
    • jello_b Re: Buziaczki we wtorek 12.02.02, 08:27
      Gość portalu: Wojtek_D napisał(a):

      > Oglądaliście wieczorem "13 Posterunek" i "Nagą Broń 33 i
      > 1/3" ???
      >

      oglądałem "Taniec trzcin" na jedynce. to było niezłe.
      • Gość: Slob Re: Buziaczki we wtorek IP: 192.168.2.* 12.02.02, 08:46
        A sobie zapuscilem na videlcu Mortal Kombat.
        To jest dopiero film!
        • Gość: Hamster Re: Buziaczki we wtorek IP: 195.117.18.* 12.02.02, 09:25
          Gość portalu: Slob napisał(a):

          > A sobie zapuscilem na videlcu Mortal Kombat.
          > To jest dopiero film!

          K.... !!!

          • Gość: natasza7 Re: Buziaczki we wtorek IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 12.02.02, 09:57
            czy ktos oglada cos bardziej ambitnego niz seriale? Wczoraj wieczorkiem
            ogladalam Amelie - zobaczcie: nastraja optymistycznie ;)
            • mik2 Re: Buziaczki we wtorek 12.02.02, 10:58
              Gość portalu: natasza7 napisał(a):

              > czy ktos oglada cos bardziej ambitnego niz seriale? Wczoraj wieczorkiem
              > ogladalam Amelie - zobaczcie: nastraja optymistycznie ;)

              Natasza łagodzi obyczaje:)))))) Pozdrawiam:)
              • Gość: natasza7 Re: Buziaczki we wtorek IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 12.02.02, 11:00
                miko ;) co slychac? idziemy na jakies piwo?
                • mik2 Re: Buziaczki we wtorek 12.02.02, 11:05
                  Gość portalu: natasza7 napisał(a):

                  > miko ;) co slychac? idziemy na jakies piwo?
                  Jasne:) Przecież jesteśmy umówieni. Rozumiem, że w tym tygodniu jesteś:))))?

                  • Gość: natasza7 Re: Buziaczki we wtorek IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 12.02.02, 11:11
                    jutro rano wsiadam w pociag i po przebyciu 280 km jestem na miejscu ;)
                  • quak piwo 12.02.02, 11:48
                    droga nataszo musisz mieć u niego jakieś straszne względy - ze mną nie chce iść na piwo!
                    • Gość: natasza7 Re: piwo IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 12.02.02, 12:51
                      :):):)
            • jello_b Re: Buziaczki we wtorek 12.02.02, 13:22
              Gość portalu: natasza7 napisał(a):

              > czy ktos oglada cos bardziej ambitnego niz seriale? Wczoraj wieczorkiem
              > ogladalam Amelie - zobaczcie: nastraja optymistycznie ;)

              kurcze, czy twoim zdaniem "taniec trzcin" to serial ?????
              :-)
              Amelię oglądałem już 2 razy (w nowej, phięknie wyremontowanej sali
              kina "Moskwa"), a teraz nagrałem ją sobie na komputer i będę oglądał dalej :-)))
              pzdr
              • Gość: Wojtek_D Re: Buziaczki we wtorek IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 13.02.02, 07:43
                >>A sobie zapuscilem na videlcu Mortal Kombat.
                >>To jest dopiero film!

                Mam na videlcu Bladerunner'a z muzyką Vangelisa,
                może ktoś chce się wymienić ?
                Mam też Chariots of Fire,
                poszukuję Św Franciszka z Asyżu w reżyserii Liliana Cavanii.
                • anty_wojtus Re: Buziaczki we wtorek 15.02.02, 09:27
                  Gość portalu: Wojtek_D napisał(a):

                  > >>A sobie zapuscilem na videlcu Mortal Kombat.
                  > >>To jest dopiero film!

                  jak to zrobiles?

                  > Mam na videlcu Bladerunner'a z muzyką Vangelisa,
                  > może ktoś chce się wymienić ?
                  > Mam też Chariots of Fire,
                  > poszukuję Św Franciszka z Asyżu w reżyserii Liliana Cavanii.

                  masz legala czy piraty?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka