janusz0407 18.06.11, 16:01 Więcej zdjęć na: "Kielce zdjęcia na FotoForum" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: drewf Re: Chmury straszyły, rowerzyści jechali IP: *.197.158.213.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.06.11, 18:37 jedynie słuszne przekazy wplecione tylko i wyłącznie w GW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Re: Chmury straszyły, rowerzyści jechali IP: *.dynamic.chello.pl 18.06.11, 21:37 A straz miejska nie wypisywala mandatow za wjazd rowerem na rynek ???!!!! DOpiero co oglosli ze zakaz bedzie wjazdu na rynek rowerem!! SZOK!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cyklista Re: Chmury straszyły, rowerzyści jechali IP: *.dynamic.chello.pl 18.06.11, 21:51 Oj, nie było wielkiego zainteresowania, na betonowym rynku nie za wiele osób! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Re: Chmury straszyły, rowerzyści jechali IP: *.197.158.213.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.06.11, 21:54 ale legalnie dojechać i wjechać rowerem na rynek??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PIFPAF Gdzie byl Prezydent ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.11, 15:08 Dlaczego w przejezdzie nie uczestniczyl Prezydent KOSTKA Lubawski, wielki teoretyk i fachowiec nie tylko pomnikologii czy tablic mojzeszowych, ale takze sciezek rowerowych ? Gdzie byles Panie prezydenicie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jeszcze z Kielc.. Re: Gdzie byl Prezydent ? IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.11, 20:31 A ILE MIALO BYC OSOB SKORO PIEJA WSZEDZIE ZE ROWERY WON Z SIENKIEWICZA I Z RYNKU TO JAK MIELI WJECHAC I PRAWO SWIETE ŁAMAC??? NIE BEZ POWODU JUZ FAMA POSZLA W POLSKE I PISZA O KIELCOWIE JAKO PRZYKLAD TAM GDZIE MIASTA NIEPRZYJAZNE DLA ROWERZYSTOW.... MASAKRA PIEKNA PROMOCJA MIASTA W POLSCE !!!! Odpowiedz Link Zgłoś