Gość: Radomiaczek
IP: *.elex.pl / 212.244.132.*
13.06.04, 09:55
Ale pokazał ze jak Koruptor nie potrzebuje kupowania meczu ,a o wyniku
świadczy forma to przegrywa mecz za meczem. Zero formy tylko kasa na sedziow
sie zgadzac musi. W II lidze bedziecie musieli placic 3 razy tyle wiec i
transferow nie bedzie:-)))))))))))