Dodaj do ulubionych

Ostatnia kolejka trzeciej ligi: Stal Rzeszów gr...

IP: *.elex.pl / 212.244.132.* 13.06.04, 09:55
Ale pokazał ze jak Koruptor nie potrzebuje kupowania meczu ,a o wyniku
świadczy forma to przegrywa mecz za meczem. Zero formy tylko kasa na sedziow
sie zgadzac musi. W II lidze bedziecie musieli placic 3 razy tyle wiec i
transferow nie bedzie:-)))))))))))
Obserwuj wątek
    • Gość: madry Malo ci swojego forum ty ***** Wy to dalej 3 haha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.04, 11:55
    • Gość: repre$ Gratulacje dla Koruptora! IP: *.enformatic.pl / *.enformatic.pl 13.06.04, 12:22
      Awans zasłużony. Nikt tak nie docenił środowiska sędziowskiego jak wasz kasjer.
      Na nową, II-ligową drogę życzę by sędziowie obniżyli stawki. Będzie wam lżej.
    • Gość: Obiektywny Cała prawda o radomiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.globit / 217.98.57.* 13.06.04, 13:40
      oto kilka rzeczy które są "NAJ" w Radomiu:
      - najwięcej drechów we wschodniej Europie
      - najwięcej złodzieji przypadających na normalnych mieszkańców ( o ile w ogóle
      tacy tam są)
      - najbiedniejsze miasto w Polsce które nie wiedzieć czemu pretenduje do miana
      miasta, a to zwykła zbieranina biedoty
      - najbrzydsze miasto w Polsce nawet warszawa po bombradowaniu była ładniejsza
      I wiele więcej
    • Gość: Obiektywny Koruptor to cię wieśniaku zrobił i zapomniał utopi IP: *.globit / 217.98.57.* 13.06.04, 13:52
    • Gość: BLEKITNI KIELCE BEZTALENTOWE SCYZORYKI BIALORUSKIE IP: *.client.comcast.net 13.06.04, 19:17
      Z CZYM DO DRUGIEJ LIGI? CO JUZ NIE MA KASY NA KARNE? A TEN WIESNIAK KIELECKI
      OBIEKTYWNY NAUCZYL SIE JEDNEGO HASELKA W PODSTAWOWCE O TOPIELCACH I POWTARZA
      SIE CO TYDZIEN
      KORUPTOR BUACHHCH
      • Gość: ho ho ho Re: BEZTALENTOWE SCYZORYKI BIALORUSKIE IP: 213.241.75.* 14.06.04, 09:32
        Co Stal po co pchacie sie do II ligi jak sprzedacie baraże ?? Kuropatwy
        wiejskie sprzedawczyki
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka