Gość: kiel
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17.06.04, 09:09
widze, że tow. Sosnowski chyba się
w końcu przejechał autobusem...
ale przecie nawet małe dziecko wie,
że autobusy jeżdzą stadami a rozkłady układa półidiota...
co z tego że taniej, jak 40% autobusów nie ma i nie mam czym
do pracy dojechać...