Dodaj do ulubionych

O co pyta ZTM ?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.04, 09:09
widze, że tow. Sosnowski chyba się
w końcu przejechał autobusem...

ale przecie nawet małe dziecko wie,
że autobusy jeżdzą stadami a rozkłady układa półidiota...

co z tego że taniej, jak 40% autobusów nie ma i nie mam czym
do pracy dojechać...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka