Gość: Jakub IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 12.10.04, 08:32 No i co na to Zbój Świętokrzyski? Zmniejsza mu się ilość pożywienia w lesie i przyjdzie mu konkurować z lisami o kury domowe. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zbój Łysogórki Dzięki za pamieć. Nie jem mięsa. Co najwyżej rybkę IP: *.simset.net / 80.51.251.* 14.10.04, 18:06 Ale też chcę przestać. Bo rybka lubi pływać ;-) Muszę tylko mieć czas na gotowanie...A tu tylko Zbójowanie i zbójowanie. Czycham po gościńcach i pozdrawiam. Kury domowe pozostawiam bez komentarza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Dzięki za pamieć. Nie jem mięsa. Co najwyżej IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 14.10.04, 19:24 No to pilnujmy lepiej swoich kur domowych. PS. Wygląda na to, że nie zobaczę w naturze cietrzewi. :( Odpowiedz Link Zgłoś
kobylybbb To przyjedź do Kielc 14.10.04, 19:30 Gość portalu: Jakub napisał(a): > No to pilnujmy lepiej swoich kur domowych. > > PS. Wygląda na to, że nie zobaczę w naturze cietrzewi. :( Możesz obejrzeć np. Jana Gieradę. Wygląda jak cieć, a z trzewi dobywa nieświeży chuch. Odpowiedz Link Zgłoś
pstrykacz.imieninowy SANDOMIERZ 14.10.04, 19:43 Chciałem pojechać do Sandomierza... pomodlić się... mogę liczyć na czyjeś towarzystwo ? Odpowiedz Link Zgłoś
kobylybbb Re: SANDOMIERZ 14.10.04, 19:47 pstrykacz.imieninowy napisał: > Chciałem pojechać do Sandomierza... pomodlić się... mogę liczyć na czyjeś > towarzystwo ? Zaproś Pana Pułkownika Niedzielę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: SANDOMIERZ IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 14.10.04, 19:52 kobylybbb napisał: > pstrykacz.imieninowy napisał: > > Chciałem pojechać do Sandomierza... pomodlić się... mogę liczyć na czyjeś > > towarzystwo ? > > Zaproś Pana Pułkownika Niedzielę. Dobry z niego Anioł Stróż do towarzystwa. Odpowiedz Link Zgłoś
kobylybbb Re: SANDOMIERZ 14.10.04, 19:53 Gość portalu: Jakub napisał(a): > Dobry z niego Anioł Stróż do towarzystwa. A poza tym nawigator, to się nam Wojtuś nie zgubi :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: SANDOMIERZ IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 14.10.04, 19:53 pstrykacz.imieninowy napisał: > Chciałem pojechać do Sandomierza... pomodlić się... mogę liczyć na czyjeś > towarzystwo ? Owszem. Uprzedzę policję. Odpowiedz Link Zgłoś