Dodaj do ulubionych

Na Kielecczyźnie wymierają cietrzewie

IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 12.10.04, 08:32
No i co na to Zbój Świętokrzyski? Zmniejsza mu się ilość pożywienia w lesie i
przyjdzie mu konkurować z lisami o kury domowe.
Obserwuj wątek
    • Gość: Zbój Łysogórki Dzięki za pamieć. Nie jem mięsa. Co najwyżej rybkę IP: *.simset.net / 80.51.251.* 14.10.04, 18:06
      Ale też chcę przestać. Bo rybka lubi pływać ;-) Muszę tylko mieć czas na
      gotowanie...A tu tylko Zbójowanie i zbójowanie. Czycham po gościńcach i
      pozdrawiam. Kury domowe pozostawiam bez komentarza.
      • Gość: Jakub Re: Dzięki za pamieć. Nie jem mięsa. Co najwyżej IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 14.10.04, 19:24
        No to pilnujmy lepiej swoich kur domowych.

        PS. Wygląda na to, że nie zobaczę w naturze cietrzewi. :(
        • kobylybbb To przyjedź do Kielc 14.10.04, 19:30
          Gość portalu: Jakub napisał(a):
          > No to pilnujmy lepiej swoich kur domowych.
          >
          > PS. Wygląda na to, że nie zobaczę w naturze cietrzewi. :(

          Możesz obejrzeć np. Jana Gieradę.
          Wygląda jak cieć, a z trzewi dobywa nieświeży chuch.
          • kobylybbb A do tego 14.10.04, 19:33
            Jasiu to ponoć szatan nie kogut :)
            • pstrykacz.imieninowy SANDOMIERZ 14.10.04, 19:43
              Chciałem pojechać do Sandomierza... pomodlić się... mogę liczyć na czyjeś
              towarzystwo ?
              • kobylybbb Re: SANDOMIERZ 14.10.04, 19:47
                pstrykacz.imieninowy napisał:
                > Chciałem pojechać do Sandomierza... pomodlić się... mogę liczyć na czyjeś
                > towarzystwo ?

                Zaproś Pana Pułkownika Niedzielę.
                • Gość: Jakub Re: SANDOMIERZ IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 14.10.04, 19:52
                  kobylybbb napisał:
                  > pstrykacz.imieninowy napisał:
                  > > Chciałem pojechać do Sandomierza... pomodlić się... mogę liczyć na czyjeś
                  > > towarzystwo ?
                  >
                  > Zaproś Pana Pułkownika Niedzielę.

                  Dobry z niego Anioł Stróż do towarzystwa.
                  • kobylybbb Re: SANDOMIERZ 14.10.04, 19:53
                    Gość portalu: Jakub napisał(a):
                    > Dobry z niego Anioł Stróż do towarzystwa.

                    A poza tym nawigator, to się nam Wojtuś nie zgubi :)
              • Gość: Jakub Re: SANDOMIERZ IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 14.10.04, 19:53
                pstrykacz.imieninowy napisał:
                > Chciałem pojechać do Sandomierza... pomodlić się... mogę liczyć na czyjeś
                > towarzystwo ?

                Owszem. Uprzedzę policję.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka