Gość: Błyskawiczny
IP: *.globit / 217.98.57.*
27.12.04, 19:53
Witam
Przed Świętami chyba w czwartek oglądałem program O tym się mówi obejrzałem
do końca wziąłem wszystkie za i przeciw i postanowiłem podrzeć książeczkę
opłat rtv.
Ta telewizja jest już na dnie dna Jak można zatrudnić osobę do prowadzenia
programu która nadużywa alkoholu co zresztą widać
Pani Marzenka Sobala to jest chodzący Monar czy Markot każdy wie o co chodzi
może ona do radia się nadaje ale do telewizji to nie bardzo
Telewizja która utrzymuje się z abonamentu nie musi się wysilać bo i tak
ostatniego będzie kasa na koncie
Pozdrawiam