Gość: obywatel IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 21.01.05, 09:13 Kompletny bałagan. Nic z niczym się nie pokrywa. Numery kierunkowe. Sądy orkęgowe i apelacyjne, diecezje itp. Kto to wymiślił, szczególnie jeśli chodzi o kieleckie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jakub Re: Co z podziałem administracyjnym kraju? IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 21.01.05, 14:46 ... antypolscy Żydzi i inni socjaliści i eurokomuniści na żądanie Żydów, Eurożydów, innych socjalistów i innych eurokomunistów, w celu przystosowania kraju i narodu do wyzysku kolonialnego i dla uniemożliwienia podźgnięcia się Polski i zrzucenia okowów żydo-niemiecko-eurokomunistyczn ych. Odpowiedz Link Zgłoś
know1 Re: Co z podziałem administracyjnym kraju? 21.01.05, 15:29 Żydzi, Żydzi, Żydzi, Żydzi, Żydzi, Żydzi, Żydzi!!!!! Uwaga, znowu Żydzi prześladują Jakuba. Uważaj, Jakub, oni mogą cię nawet wsadzić do obozu koncentracyjnego i zagazować! Chroń się przed Nimi. Ten podział administracyjny kraju był po to, żeby włączyć Sandomierz znowu pod Kielce, żeby Jakub podlegał pod kieleckich ukrytych Żydów! I Oni go teraz będą jeszcze bardziej dręęęęęęczyć. Jakub, tak trzymaj, walcz z żydostwem do upadałego - ciebie lub Żyda jednego. Baranowska Idiocka Skretniała PS. Pejsy, pejsy, pejsy, czy widzisz już wszędzie pejsy??? Odpowiedz Link Zgłoś
kobylybbb Podziwiam Panie Know1 21.01.05, 15:33 To nie lada odwaga stwierdzić, że Żydzi są lub mogą być ludobójcami :) Odpowiedz Link Zgłoś
kobylybbb Panie Know1 21.01.05, 15:37 A czy mógłby mi Pan wyjaśnić, dlaczego Gazeta już chyba dwukrotnie usunęła taki mój tekst z forum: „Krzyżówki są rzeczywiście dość skomplikowane. Np. Kielecki Wieszcz był w jednym ugrupowaniu i nawet w jednym Senacie z wielkim Autorytetem, który jest już na tamtym świecie. Tenże wielki Autorytet był w czołówce aszych „Ulubionych Dobroczyńców” i był eksponowany w TV i wszelkich innych mediach. Wielki Autorytet, podobnie jak Kielecki Wieszcz” protestował z całych sił przeciwko lustracji. Wielki Autorytet był bardzo światowy, tolerancyjny i pozbawiony wszelkich uprzedzeń. Bardzo często wytykał Polakom antysemityzm. Wielki Autorytet miał męża, Wielkiego Humanistę, od którego wiele się nauczył. Mąż wielkiego Autorytetu był Wielkim Patriotą swojego Narodu. Do tego stopnia, że w czasie okupacji był w Judenpolizei w getcie. Takie to krzyżówki różne na tym padole istnieją”. Odpowiedz Link Zgłoś
kobylybbb Re: Panie Know1 21.01.05, 15:48 Bo widzi Pan, Panie Know1, mąż wielkiego autorytetu był Żydem, który współpracował z Niemcami w dziele ludobójstwa na Żydach. Natomiast Wielki Autorytet (i mąż zresztą też) zarzucał Polakom antysemityzm i to nie raz. I wielu Polaków zdaje się w to uwierzyło. W tym Pan, Panie Know1. Odpowiedz Link Zgłoś