Gość: Bzdecik
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
05.08.05, 19:37
W niedalekiej przyszłosci wybieram sie do waszego miasta. Prosze, powiedzcie
mi co jest w nim a takze w jego okolicach ciekawego do zwiedzania.
Oczywiscie wiele z podanych tu punktow bede znal wczesniej, ale mam nadzieję,
że dowiem się też czegoś ciekawego.
Pozdrowienia
Bzdecik