Dodaj do ulubionych

Kilka życzeń... - felieton Bogdana Białka

12.09.05, 18:08
IBERYSTYKA Panie Redaktorze ? dlaczego nie ma na Akademii Świętokrzyskiej
IBERYSTYKI ? [ja znam odpowiedź na to pytanie, liczę, że ktoś napisze, może
Pan dlaczego niema takiego kierunku]
Obserwuj wątek
    • wojciech.domagala Re: Kilka życzeń... - felieton Bogdana Białka 12.09.05, 18:14
      Bardzo wiele młodych ludzi, moich znajomych z Kielc pokończyło uczelnie w
      Krakowie, Łodzi, czy Warszawie. Potem oczywiście zostali w większym mieście;
      Łódź ich wykształciła i teraz pracują dla Łodzi.

      Poszukuje Pan wysokowykwalifikowanych pracowników, a ile jest Pan gotów im
      zapłacić za pracę ?
    • Gość: zx Re: Kilka życzeń... - felieton Bogdana Białka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 18:29
      Dlaczego ten bardzo rozsądny felieton nie trafił do kieleckiego internetowego
      wydania GW tylko gdzieś na jakieś peryferia?

      O ile tekst sprzed dwóch tygodni był malkontencki, to ten jest łopatologicznie
      prawdziwy.
      • Gość: meg Re: Kilka życzeń... - felieton Bogdana Białka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 18:34
        Powiem wiecej, moglabym sie pod tym tekstem podpisac:))). Autor zapomnial
        dodac, ze w innych miastach lokalne wladze byly bardzo zaangazowane w tworzenie
        uniwersytetu i nie szantazowaly wladz uczelni odebraniem np. boiska szkolnego.
        Taka postawe wladz miejskich uwazam za skandal.
    • Gość: behemot pacaneum IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.05, 19:25
      Mistrz Białek ma skłonność do kanonizowania wszystkich i wszystkiego. Próba kanonizowania Staszka, Jurka i Roberta cokolwiek mu nie wyszła to wziął się za ideę uniwErsytetu. Bo uniwersytet to ...pacaneum i w ogóle ;)

      Zgadzam się natomiast co do jednego - nie będzie uniwersytetu bez dekomunizacji Kielc. Czerwone miernoty zarażają wszystko tumiwisizmem, trwaniem i przywiązaniem do stołków. W czerwonym mieście nie wolno czerwonemu zrobić krzywdy, więc wyglada to tak, jak wygląda. Pomyślcie o tym przed wyborami zwolennicy uniwersytetu w Kielcach.
    • Gość: behemot uf... IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.05, 19:31
      > dlaczego niema

      to proste - bo nie znaleziono wystarczająco duzo ludzi, którzy byliby w stanie sklecic po polsku jedno poprawne zdanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka