wojciech.domagala 12.09.05, 18:08 IBERYSTYKA Panie Redaktorze ? dlaczego nie ma na Akademii Świętokrzyskiej IBERYSTYKI ? [ja znam odpowiedź na to pytanie, liczę, że ktoś napisze, może Pan dlaczego niema takiego kierunku] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wojciech.domagala Re: Kilka życzeń... - felieton Bogdana Białka 12.09.05, 18:14 Bardzo wiele młodych ludzi, moich znajomych z Kielc pokończyło uczelnie w Krakowie, Łodzi, czy Warszawie. Potem oczywiście zostali w większym mieście; Łódź ich wykształciła i teraz pracują dla Łodzi. Poszukuje Pan wysokowykwalifikowanych pracowników, a ile jest Pan gotów im zapłacić za pracę ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zx Re: Kilka życzeń... - felieton Bogdana Białka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 18:29 Dlaczego ten bardzo rozsądny felieton nie trafił do kieleckiego internetowego wydania GW tylko gdzieś na jakieś peryferia? O ile tekst sprzed dwóch tygodni był malkontencki, to ten jest łopatologicznie prawdziwy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meg Re: Kilka życzeń... - felieton Bogdana Białka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 18:34 Powiem wiecej, moglabym sie pod tym tekstem podpisac:))). Autor zapomnial dodac, ze w innych miastach lokalne wladze byly bardzo zaangazowane w tworzenie uniwersytetu i nie szantazowaly wladz uczelni odebraniem np. boiska szkolnego. Taka postawe wladz miejskich uwazam za skandal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: behemot pacaneum IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.05, 19:25 Mistrz Białek ma skłonność do kanonizowania wszystkich i wszystkiego. Próba kanonizowania Staszka, Jurka i Roberta cokolwiek mu nie wyszła to wziął się za ideę uniwErsytetu. Bo uniwersytet to ...pacaneum i w ogóle ;) Zgadzam się natomiast co do jednego - nie będzie uniwersytetu bez dekomunizacji Kielc. Czerwone miernoty zarażają wszystko tumiwisizmem, trwaniem i przywiązaniem do stołków. W czerwonym mieście nie wolno czerwonemu zrobić krzywdy, więc wyglada to tak, jak wygląda. Pomyślcie o tym przed wyborami zwolennicy uniwersytetu w Kielcach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: behemot uf... IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.05, 19:31 > dlaczego niema to proste - bo nie znaleziono wystarczająco duzo ludzi, którzy byliby w stanie sklecic po polsku jedno poprawne zdanie Odpowiedz Link Zgłoś