Dodaj do ulubionych

KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY?

01.10.05, 19:23
Ziemio kielecka, tak zroszona krwia powstancow, partyzantow! Dlaczego w
waszej stolicy, Kielcach tyle WREDNYCH KOMUNISTYCZNYCH NAZW ULIC, TABLIC
PAMIATKOWYCH?
Obserwuj wątek
    • Gość: lucyferek Re: KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 19:52
      Wymień choć jedną. I wtedy pogadamy.
      • antysalon Re: KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY? 01.10.05, 19:59
        tablice pamiatkowe bandytow zugruopowan < kury i kaczki> czyli tzw
        partyzantow gl i al, ul. manifestu lipcowego!wystarczy!
        • Gość: lucyferek Re: KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 20:09
          Masz jakieś przestarzałe informacje.Poza tym tak sobie myślę, że jeśli ktoś
          walczył i ginął za innych, zasługuje na pomnik i pamięć. Niezależnie od
          aktualnie panującej opcji politycznej. Wstydzisz się polskiej historii? A może
          wstydzisz się, że jesteś Polakiem?
    • Gość: megadeth Re: KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 20:35
      a jak np. Aleja Solidarności będzie niewygodnia to też będziesz marudził ?
      • Gość: lucyferek Re: KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 20:44
        Zawsze mnie to zastanawialo, jak ludzie, którym największa odwaga kojarzy się z
        tym, co mogą powiedzieć (czasami) żonie, krytykują kogoś, kto walczył o nasz
        kraj. Walczył i ginął. Dla mnie - nazwy ulic, placów, osiedli itd. powinny
        pozostawać niezmienione. Bo właśnie te nazwy odzwierciadlają naszą historię. I
        świadczą o naszej tożsamości. Polskiej, trudnej, niezrozumialej. Ale
        tożsamości. Prawdziwej.
        • antysalon gl i al nie walczyla o POlske lecz o SOWIETY! 01.10.05, 21:41
          Piekna , patriotyczna ziemio kielecka! co za ciemniaki zaczadzone bzdetami
          komunistycznymi wypowiadaja sie na tym forum? Gl , al walczyla o POlske!ci
          zlodzieje, bandyci i spzedawczyki przez cala niemalze okupacji wspolptracowali
          z hitlerowcami. O Polske walczyli tacy jak mjr Jan Piwnik <Ponury>/ pojedz
          cymbale do Wachocka, tam spoczywaja jego resztki przeniesione z Wykusa!O POlske
          walczyli ci co w Suchedniowie/ to od ciebie niecale 30 km/ pod nosem
          hitlerowcow produkowali na masowa skale doskonale angielskie STENY!O POlske
          walczyli ci co odbili wiezienie w Kielcach. A ty zakalo forum piszesz o
          tozsamoasci, jakiej ?tej sprzedajnej jak ten czerwony <partyzant> co zdradzil
          Ponurego!
          • Gość: Ptyś Re: gl i al nie walczyla o POlske lecz o SOWIETY! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.05, 20:18
            twoja wiedza opiera sie na propagandzie. Poczytaj trochę, to zmądrzejesz.
            Ludzie szli do partyzantki nie zawsze kierując sie politycznym wyborem, chcieli
            walczyc z okupantem. Jakie masz dowody na to, że GL i Al współpracowała z
            okupantem? idź do szkoły zacietrzewiony idioto i nie ubliżaj poległym.
          • Gość: Ptyś Re: gl i al nie walczyla o POlske lecz o SOWIETY! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.05, 20:54
            Przeczytaj tumanie"Pozdrówcie Gory Swietokrzyskie" to bedziesz wiedzial wieceej
            o "Ponurym". Dlaczego kojarzysz "Motora" z czerwonymi?
    • Gość: Gargamel Re: KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY? IP: 81.6.130.* 01.10.05, 21:53
      Tymi RELIKTAMI KOMUNY zajmie się teraz pewnie nijaki Poseł Parda z "Ligusów"
      Generalisimusa Giertycha. Otrzyma oczywiście "wsparcie" od Uczciwej Posłanki dr
      Halinki Olendzkiej i nawiedzonych Radnych Prawicy z Przewodniczącym Tomciem
      Boguckim na czele - o Geniuszu Łysogór nie wspominając. Ciekawe tylko jak
      "zlikwidują" takie relikty jak: osiedla mieszkaniowe z wielkiej płyty i szkoły
      "Tysiąclatki PRL" ? Przychodnie zdrowia i niektóre obiekty sportowe już im się
      udało "zlikwidować" w procesie "prywatyzacji dla swoich". Ze Szpitalem Miejskim
      i MPK muszą jeszcze poczekać. Ale z błogosławieństwem Fioletowego Bażanta Kazia
      Ryczana EFEKTY będą na 100 %.
    • Gość: bezx Re: KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY? IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 05.10.05, 17:48
      to juz tradycja
      • Gość: Piotr DOSYĆ KOMUCHÓW-WIEŚNIAKÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.05, 12:55
        Mieszkam w Kielcach i rzeczywiście nie mogę przeboleć tego ilu tu jest komuchów.
        Ostatnie wybory to dobitnie pokazały. Oprócz komuchów zwykłych są też komuchy-
        wieśniaki. Czyli elektorat samoobrony. To są dopiero głąby, nieuki, prostaki,
        śmierdziele. To oni przy butelce wódki na imieninach u sołtysa wiedzą wszystko
        lepiej o polityce. To oni tak miło wspominają czasy niejakiego gierka (celowo z
        małej litery). Nie docierają do nich argumenty, że teraz trzeba spłacać to co
        ten ch.. pożyczał. Żyli sobie w tej zakichanej iluzji lat siedemdziesiątych,
        dzisiaj narzekają, że mają niskie renty. Tylko nikt nie pomyśli, że teraz my
        młodzi musimy ponosić konsekwencje komunistycznych porządków.
        • Gość: Ira Re: DOSYĆ KOMUCHÓW-WIEŚNIAKÓW IP: 212.160.196.* 06.10.05, 20:04
          Potwierdzam, że w Kielcach jest bardzo dużo komuchów, a jeszcze więcej zwykłych
          ludzi o komunistycznym myśleniu, tj. wszystko Im się należy(jak za komuny), nic
          nie warto robić, najlepiej jest Im donosić, zazdrościć innym i nie iść prostą
          drogą, tylko wszystko "załatwiać".
    • Gość: Ojciec Rydzyk Re: KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.05, 21:18
      Bogobojne katolickie miłujące bliżniego owieczki jakich przykładem jest
      antysalon, brak potencji odbijaja sobie pluciem jadem na wszystko i wszystkich
      a czasy tej tzw. "komuny" znają z tajnych kompletów organizowanych w salkach
      katechetycznych. Prawdziwi Kielczanie wami ( specjalnie małą literą ) gardzą.
      Macie wyprane mózgi i tyle. Skoro ta tzw. " komuna" była taka zła i nic co
      wtedy powstało nie jest warte funta kłaków to co wy, albo wasi biedni
      rodziciele jesteście warci? Trzeba wam poodbierać swiadectwa, dyplomy, prawa
      jazdy, domy i mieszkania bo to też za komuny zdobyte... Leczcie się ( najlepiej
      APAPEM ). Będzie wam łatwiej to wszystko znieść.
      • Gość: gość portalu Re: KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY? IP: 193.25.222.* 07.10.05, 08:17
        Nie można w ten sposób oceniać ludzi, których nie znasz. Te oskarżenia są
        jedynie świadectwem twojej wybujałej prostoty. Chociaż podzielam w większej
        części twoje zdanie to mimo wszystko pamiętam, że wiele osób walczyło i robi to
        dalej po to żeby zmienić ten zasrany system. Jeżeli nie jesteś w stanie tego
        zaakceptować to zastanów sie jak coś zmienić a nie pieprz głupot o "gwiazdach".
        Może warto było by zacząć od s_k_u_r_....._onych urzędasów i pseudo
        biznesmenów. Przecierz to właśnie oni tworzą ten śmierdzący klimat. Jak
        wyplewią te chwasty i nie tylko w Kielcach to sie przekonasz że jest tu jeszcze
        wiele ludzi myślących, którym nie dano wyboru.
        Ja osobiście dokładnie znam przypadki i wiele nazwisk wspomnianych
        wczesniej "czerwonych gwiazdek" przez których zdrowo myślący ludzie muszą z tąd
        uciekać i szukać normalnych warónków gdzie indziej. Ale gorsi są od nich tacy
        jak ty co pieprzą głupoty i idą głosować na czerwonych -nie ma dla ciebie
        żadnego usprawiedliwiena, uważazm, że też ci powinni zabrać świadectwa i
        dyplomy jak je masz. P.S nie głosujcie na POrąbanych to kolesie Pana tanie wino.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka