antysalon 01.10.05, 19:23 Ziemio kielecka, tak zroszona krwia powstancow, partyzantow! Dlaczego w waszej stolicy, Kielcach tyle WREDNYCH KOMUNISTYCZNYCH NAZW ULIC, TABLIC PAMIATKOWYCH? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lucyferek Re: KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 19:52 Wymień choć jedną. I wtedy pogadamy. Odpowiedz Link Zgłoś
antysalon Re: KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY? 01.10.05, 19:59 tablice pamiatkowe bandytow zugruopowan < kury i kaczki> czyli tzw partyzantow gl i al, ul. manifestu lipcowego!wystarczy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucyferek Re: KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 20:09 Masz jakieś przestarzałe informacje.Poza tym tak sobie myślę, że jeśli ktoś walczył i ginął za innych, zasługuje na pomnik i pamięć. Niezależnie od aktualnie panującej opcji politycznej. Wstydzisz się polskiej historii? A może wstydzisz się, że jesteś Polakiem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: megadeth Re: KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 20:35 a jak np. Aleja Solidarności będzie niewygodnia to też będziesz marudził ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucyferek Re: KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 20:44 Zawsze mnie to zastanawialo, jak ludzie, którym największa odwaga kojarzy się z tym, co mogą powiedzieć (czasami) żonie, krytykują kogoś, kto walczył o nasz kraj. Walczył i ginął. Dla mnie - nazwy ulic, placów, osiedli itd. powinny pozostawać niezmienione. Bo właśnie te nazwy odzwierciadlają naszą historię. I świadczą o naszej tożsamości. Polskiej, trudnej, niezrozumialej. Ale tożsamości. Prawdziwej. Odpowiedz Link Zgłoś
antysalon gl i al nie walczyla o POlske lecz o SOWIETY! 01.10.05, 21:41 Piekna , patriotyczna ziemio kielecka! co za ciemniaki zaczadzone bzdetami komunistycznymi wypowiadaja sie na tym forum? Gl , al walczyla o POlske!ci zlodzieje, bandyci i spzedawczyki przez cala niemalze okupacji wspolptracowali z hitlerowcami. O Polske walczyli tacy jak mjr Jan Piwnik <Ponury>/ pojedz cymbale do Wachocka, tam spoczywaja jego resztki przeniesione z Wykusa!O POlske walczyli ci co w Suchedniowie/ to od ciebie niecale 30 km/ pod nosem hitlerowcow produkowali na masowa skale doskonale angielskie STENY!O POlske walczyli ci co odbili wiezienie w Kielcach. A ty zakalo forum piszesz o tozsamoasci, jakiej ?tej sprzedajnej jak ten czerwony <partyzant> co zdradzil Ponurego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ptyś Re: gl i al nie walczyla o POlske lecz o SOWIETY! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.05, 20:18 twoja wiedza opiera sie na propagandzie. Poczytaj trochę, to zmądrzejesz. Ludzie szli do partyzantki nie zawsze kierując sie politycznym wyborem, chcieli walczyc z okupantem. Jakie masz dowody na to, że GL i Al współpracowała z okupantem? idź do szkoły zacietrzewiony idioto i nie ubliżaj poległym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ptyś Re: gl i al nie walczyla o POlske lecz o SOWIETY! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.05, 20:54 Przeczytaj tumanie"Pozdrówcie Gory Swietokrzyskie" to bedziesz wiedzial wieceej o "Ponurym". Dlaczego kojarzysz "Motora" z czerwonymi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gargamel Re: KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY? IP: 81.6.130.* 01.10.05, 21:53 Tymi RELIKTAMI KOMUNY zajmie się teraz pewnie nijaki Poseł Parda z "Ligusów" Generalisimusa Giertycha. Otrzyma oczywiście "wsparcie" od Uczciwej Posłanki dr Halinki Olendzkiej i nawiedzonych Radnych Prawicy z Przewodniczącym Tomciem Boguckim na czele - o Geniuszu Łysogór nie wspominając. Ciekawe tylko jak "zlikwidują" takie relikty jak: osiedla mieszkaniowe z wielkiej płyty i szkoły "Tysiąclatki PRL" ? Przychodnie zdrowia i niektóre obiekty sportowe już im się udało "zlikwidować" w procesie "prywatyzacji dla swoich". Ze Szpitalem Miejskim i MPK muszą jeszcze poczekać. Ale z błogosławieństwem Fioletowego Bażanta Kazia Ryczana EFEKTY będą na 100 %. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezx Re: KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY? IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 05.10.05, 17:48 to juz tradycja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr DOSYĆ KOMUCHÓW-WIEŚNIAKÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.05, 12:55 Mieszkam w Kielcach i rzeczywiście nie mogę przeboleć tego ilu tu jest komuchów. Ostatnie wybory to dobitnie pokazały. Oprócz komuchów zwykłych są też komuchy- wieśniaki. Czyli elektorat samoobrony. To są dopiero głąby, nieuki, prostaki, śmierdziele. To oni przy butelce wódki na imieninach u sołtysa wiedzą wszystko lepiej o polityce. To oni tak miło wspominają czasy niejakiego gierka (celowo z małej litery). Nie docierają do nich argumenty, że teraz trzeba spłacać to co ten ch.. pożyczał. Żyli sobie w tej zakichanej iluzji lat siedemdziesiątych, dzisiaj narzekają, że mają niskie renty. Tylko nikt nie pomyśli, że teraz my młodzi musimy ponosić konsekwencje komunistycznych porządków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ira Re: DOSYĆ KOMUCHÓW-WIEŚNIAKÓW IP: 212.160.196.* 06.10.05, 20:04 Potwierdzam, że w Kielcach jest bardzo dużo komuchów, a jeszcze więcej zwykłych ludzi o komunistycznym myśleniu, tj. wszystko Im się należy(jak za komuny), nic nie warto robić, najlepiej jest Im donosić, zazdrościć innym i nie iść prostą drogą, tylko wszystko "załatwiać". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ojciec Rydzyk Re: KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.05, 21:18 Bogobojne katolickie miłujące bliżniego owieczki jakich przykładem jest antysalon, brak potencji odbijaja sobie pluciem jadem na wszystko i wszystkich a czasy tej tzw. "komuny" znają z tajnych kompletów organizowanych w salkach katechetycznych. Prawdziwi Kielczanie wami ( specjalnie małą literą ) gardzą. Macie wyprane mózgi i tyle. Skoro ta tzw. " komuna" była taka zła i nic co wtedy powstało nie jest warte funta kłaków to co wy, albo wasi biedni rodziciele jesteście warci? Trzeba wam poodbierać swiadectwa, dyplomy, prawa jazdy, domy i mieszkania bo to też za komuny zdobyte... Leczcie się ( najlepiej APAPEM ). Będzie wam łatwiej to wszystko znieść. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: KIELCZANIE CZEMU U WAS TYLE RELIKTOW KOMUNY? IP: 193.25.222.* 07.10.05, 08:17 Nie można w ten sposób oceniać ludzi, których nie znasz. Te oskarżenia są jedynie świadectwem twojej wybujałej prostoty. Chociaż podzielam w większej części twoje zdanie to mimo wszystko pamiętam, że wiele osób walczyło i robi to dalej po to żeby zmienić ten zasrany system. Jeżeli nie jesteś w stanie tego zaakceptować to zastanów sie jak coś zmienić a nie pieprz głupot o "gwiazdach". Może warto było by zacząć od s_k_u_r_....._onych urzędasów i pseudo biznesmenów. Przecierz to właśnie oni tworzą ten śmierdzący klimat. Jak wyplewią te chwasty i nie tylko w Kielcach to sie przekonasz że jest tu jeszcze wiele ludzi myślących, którym nie dano wyboru. Ja osobiście dokładnie znam przypadki i wiele nazwisk wspomnianych wczesniej "czerwonych gwiazdek" przez których zdrowo myślący ludzie muszą z tąd uciekać i szukać normalnych warónków gdzie indziej. Ale gorsi są od nich tacy jak ty co pieprzą głupoty i idą głosować na czerwonych -nie ma dla ciebie żadnego usprawiedliwiena, uważazm, że też ci powinni zabrać świadectwa i dyplomy jak je masz. P.S nie głosujcie na POrąbanych to kolesie Pana tanie wino. Odpowiedz Link Zgłoś