Dodaj do ulubionych

Szalone abecadło

IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 10.07.01, 17:48
Oznaczenia literowe na autobusach to jeden z niefortunnych Kieleckich pomysłów.
Z autopsji wiem ,że wprowadzają pasażerów w błąd. Proponuje numery dwucyfrowe
dla autobusów dziennych. Dla podmiejskich od 100 wzwyż. Dla linii specjalnych
od 200. Nocnych od 300. Nie wygodniej?
Obserwuj wątek
    • Gość: Wiktor Re: Szalone abecadło IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 10.07.01, 17:50
      Kilka razy się w tym pogubiłem, szczególnie dezinformujące są linie bis.
    • Gość: sylvia Re: Szalone abecadło IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 10.07.01, 17:52
      Dobry pomysł.ale już kilka lat temu słyszałam o zmianach w oznaczeniu autobusów.
      Skończyło się tylko na obietnicy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka