Gość: szakal
IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl
10.07.01, 17:48
Oznaczenia literowe na autobusach to jeden z niefortunnych Kieleckich pomysłów.
Z autopsji wiem ,że wprowadzają pasażerów w błąd. Proponuje numery dwucyfrowe
dla autobusów dziennych. Dla podmiejskich od 100 wzwyż. Dla linii specjalnych
od 200. Nocnych od 300. Nie wygodniej?