Gość: piotrek IP: *.2.pl 13.12.05, 19:36 Mialem zaszczyt trenowac pod okiem Trenera Stachurskiego byl to znakomity bokser, trener , i przyjaciel <szacunek> Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj