Dodaj do ulubionych

Koniec CEKDIM (FLIK) Sandomierz !!!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.06, 12:00
Wszech panujący burmistrz Sandomierza pragnie doprowadzić do likwidacji
CEKDIMU.
Rodzice w związku z tym zaproponowali spotkanie.
14 grudnia o godzinie 16.45 W siedzibie CEKDIM. Zaproszenie zostało przyjęte,
ciekawe tylko czy starczy odwagi, aby stanąć przed rodzicami oko w oko?
Fundacje (FKZS) też zlikwiduje, przecież jeden WSPANIAŁY DOM KULTURY (Portowa
24) w mieście wystarczy.
A wszystko to ponoć, bo ktoś otwarcie skrytykował JEGONIEOMYLNOŚĆ?!
Obserwuj wątek
    • Gość: malkontent Re: Koniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 14:08
      Ten Dom kultury i Kino są kontrolowane przez nieomylnego i "uczciwego" radnego
      Bolewskiego a kino to jest jego własność!Tam jest dziadostwo i drogo! Dlaczego
      pan burmistrz nie zrobi z Dom Kultury i normalne kino w mieście a nie w
      Galicji????????!!!!!!
    • Gość: ciekawski Re: Koniec cekidm (FLIK) Sandomierz !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 19:44
      Ciekawe jak się to skończy???
      • Gość: F. Aster Re: Koniec cekidm (FLIK) Sandomierz !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.06, 14:45
        Tak wiadomo,że on jest mściwy i nie odpuści Harańczykowi i tym wszystkim którzy
        byli jemu przeciwni. A jak pamiętam to SLD w ogóle nie popierało go jego
        popierał tylko Jerzy Powierża były prominentny radny wojewódzki najbliższy
        współpracownik byłego posła skazanego H.Długosza. Jak widać to pan burmistrz
        Borowski wszystkich swoich przeciwników chętnie by się pozbył ale tak można
        tylko robić na Białorusi!!!!!
        • Gość: kiti Re: Koniec cekidm (FLIK) Sandomierz !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.06, 15:38
          dlaczego gazeta wyborcza nie zainteresuje sie tym tematem pomocy Centrum
          Kultury w Sandomierzu . To instytucja w ktorej pracują 4 osoby a słuzy 2000
          dzieciom ktore uczeszczaja do placowki . Wiekszosc zajec jest bezpłatna . Nie
          widziałam bardziej aktywnej placowki w wojewodztwie a przeciez nie jest
          instytucja kultury tylko stowarzyszeniem ktory otrzymuje jakies grosze na
          funkcjonowanie . Tyle robia dobrego , dlaczego burmistrz nie stwarza CK
          warunkow do rozwoju ? - wstyd.
    • Gość: Poniformowany Re: Koniec cekidem (FLIK) Sandomierz !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.06, 19:28
      Ponoć miało być spotkanie rodziców i nauczycieli z Jaśnie Panującym Burmistrzem
      w Oazie i dziś odmówił spotkania - ciekawe dlaczego , czyżby się wystraszył
      konfrontacji???
      • Gość: michał Re: Koniec cekidem (FLIK) Sandomierz !!! IP: *.134.219.81.static.kielce.msk.pl 12.12.06, 20:00
        NIE WIERZE TYLE OSIAGNIEC ,TYLE PRACY I NIKT NIE WSTAWI SIE ZA NIMI. A CO
        RODZICE , RODZINA DZIECI TO PRZECIEZ Z 5000 OSOB .NAPISZCIE WSPOLNIE DO
        MINISTRA KULTURY , DO TVN . NIE MOZE TAK BYC ZE JEDEN GOSC MOZE WSZYSTKO
        ZNISZCZYC , PRACE TYLU OSOB .
        • Gość: zołotechnik Re: Koniec cekidem (FLIK) Sandomierz !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 07:17
          Nic nie zrobi tylko "kostkę wyborczą" w paru miejscach koło pana Dybusa czy
          Glenia(bankowca) a kulturę sandomierską już skasował tak samo jak promocję!
    • Gość: pikuś Re: Koniec cekdim(FLIK) Sandomierz !!! IP: *.sandomierz.pilicka.pl 14.12.06, 09:33
      W czwartek 14 grudnia w Programie Pierwszym PR
      w godzinach 9:00 - 12:00 będzie można posłuchać audycji
      z Sandomierza na żywo. Program będzie dotyczył problemu przed jakim stoi
      Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci
      i Młodzieży. Możesz także słuchać w internecie.
      www2.polskieradio.pl/sluchaj/play.aspx?p=r1
    • Gość: tam Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.06, 11:37
      Psy szczekają karawana idzie dalej !!!
      niech sobie gadają i protestują, teraz przyszedł czas na rozliczenia i tu nie
      ma litości. a na gruzach tej miernej fundacji powstanie nowa prawdziwa
      instutycja kulturalna a nie kółko harańczyka. Tak trzmać Panie Burmistrzu !!!
    • Gość: widzęisięwstydzę Re: Koniec CEKDiM (Flik) Sandomierz !!! IP: 213.25.73.* 14.12.06, 12:05
      Nie tylko CEKDiM, ale i Fundacja Kultury Ziemi Sandomierskiej. wszyscy liczący
      się animatorzy kultury (doceniani wszędzie indziej tylko nie w naszym piekiełku)
      nareszcie gdzieś u kogoś dostana uczciwe warunki i wynagrodzenie za to co
      robią. niedługo będziemy jeździć do okolicznych miejscowości żeby odetchnąć od
      prostaków. A "kultura" w sandomierzu będzie; podpisana dużą czcionką JOOREK
      BOROWSKY, i będzie wyglądać jak wygląda: borówkowa niedziela: kiełbaska, zupka,
      orkiestra dęta i niewiasty z urzędu jako hostessy. obecność obowiązkowa z
      rodzinami - jak nie to na bruk... Lata ciężkiej pracy ida na marne.
      • Gość: ## Re: Koniec CEKDiM (Flik) Sandomierz !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.06, 18:45
        To prawda!
        • Gość: Niechabrowy Re: Koniec CEKDiM (Flik) Sandomierz !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.06, 00:12
          Pewnie stanie się tak jak powiada „widzięisięwstydzę”, Szantomierz przeniesie
          się do Tarnobrzegu, albo Zawichostu. Na starym mieście będzie cisza i spokój, a
          jedyne i słuszne imprezy będzie organizował zawszepoprawny MOSIR.I nikt nie
          odważy się mieć inne zdanie niż PANUJĄCY JB.
          • Gość: fredi merkury Re: Koniec CEKDiM (Flik) Sandomierz !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 06:52
            Jak myślicie czy on jest bliższy Breżniewowi czy Łukaszence?
            • Gość: Niechabrowy Re: Koniec CEKDiM (Flik) Sandomierz !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.06, 14:37
              "Ktoś wybory przegrał, a ktoś wygrał ".
              I ten kto wygrał ma prawo decydować
              jak mamy wychowywać Nasze dzieci ?
              Zaraz będzie decydował jakiej mamy słuchać
              muzyki (tylko dętej) i w jakim kolorze nośić ubrania(tylko habrowy)!!!!!!
              • Gość: Niechabrowy Re: Koniec CEKDiM (Flik) Sandomierz !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.06, 22:17
                Z okazji Świąt , dla naszego jedynego wspaniałego burmistrza dwakroć tego co
                zrobił "fundacji" i "cekdimowi" Sandomierzanin
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka