IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.07, 13:46
ciekawe ile zarabiają w schmicie?:) zaczynając od zwykłych fizycznych po
stanowiska kierownicze.. Czy ktoś wie?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka