Gość: ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.07, 13:46 ciekawe ile zarabiają w schmicie?:) zaczynając od zwykłych fizycznych po stanowiska kierownicze.. Czy ktoś wie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj