Gość: X IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.07, 23:01 PiS jest wszedzie. Na Akademii Świętokrzyskiej góra (Żeromskego) podpowiada/nakazuje kogo zatrudnić, choć podobno nie ma etatów. Wiadomo kogo, protegowanych 'magistrów'. Gdzie my żyjemy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: V R.P JUŻ TUŻ TUŻ Re: PiS jest wszedzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.07, 02:37 żyjemy w syfie, który trzeba posprzątać po następnych wyborach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: F. Re: PiS jest wszedzie IP: *.dsl.bell.ca 06.07.07, 05:22 ..... was pies towarzysze..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ha ha Re: PiS jest wszedzie IP: *.rad.vectranet.pl 06.07.07, 17:08 <A HREF="http://www.telewizja.radom.pl/">TELEWIZJA</A> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: test Re: PiS jest wszedzie IP: *.rad.vectranet.pl 06.07.07, 17:09 <A HREF="http://www.telewizja.radom.pl/">TELEWIZJA</A> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eryka Re: PiS jest wszedzie IP: *.215.219.81.static.kielce.msk.pl 06.07.07, 20:49 "....bo to mezalians byłby dla psa" a więc szkoda psiaka ,kolego F. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: S^ Re: PiS jest wszedzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.07, 11:21 dla swojej partii to oni gotowi sa na wszystko znamy to ze nudne sie robi był gosc który tego partyjniactwa nie wytrzymał - Marszałek Piłsudski - i towarzycho pogonił ale w tym narodzie nie prędko sie taki narodzi Odpowiedz Link Zgłoś
edico Re: PiS jest wszedzie 08.07.07, 17:14 I u Kowalskiego w piwnicy? :) Coś mu się chyba udzieliło :o)) Odpowiedz Link Zgłoś