Dodaj do ulubionych

PiS jest wszedzie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.07, 23:01
PiS jest wszedzie. Na Akademii Świętokrzyskiej góra (Żeromskego)
podpowiada/nakazuje kogo zatrudnić, choć podobno nie ma etatów. Wiadomo kogo,
protegowanych 'magistrów'. Gdzie my żyjemy?
Obserwuj wątek
    • Gość: V R.P JUŻ TUŻ TUŻ Re: PiS jest wszedzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.07, 02:37
      żyjemy w syfie, który trzeba posprzątać po następnych wyborach
      • Gość: F. Re: PiS jest wszedzie IP: *.dsl.bell.ca 06.07.07, 05:22
        ..... was pies towarzysze.....
        • Gość: ha Re: PiS jest wszedzie IP: *.rad.vectranet.pl 06.07.07, 17:06
          TELEWIZJA
          • Gość: ha ha Re: PiS jest wszedzie IP: *.rad.vectranet.pl 06.07.07, 17:08
            <A HREF="http://www.telewizja.radom.pl/">TELEWIZJA</A>
            • Gość: test Re: PiS jest wszedzie IP: *.rad.vectranet.pl 06.07.07, 17:09
              <A HREF="http://www.telewizja.radom.pl/">TELEWIZJA</A>

        • Gość: eryka Re: PiS jest wszedzie IP: *.215.219.81.static.kielce.msk.pl 06.07.07, 20:49
          "....bo to mezalians byłby dla psa" a więc szkoda psiaka ,kolego F.
          • Gość: S^ Re: PiS jest wszedzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.07, 11:21
            dla swojej partii to oni gotowi sa na wszystko
            znamy to ze nudne sie robi
            był gosc który tego partyjniactwa nie wytrzymał - Marszałek Piłsudski - i
            towarzycho pogonił
            ale w tym narodzie nie prędko sie taki narodzi
            • edico Re: PiS jest wszedzie 08.07.07, 17:14
              I u Kowalskiego w piwnicy? :)

              Coś mu się chyba udzieliło :o))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka