Gość: ks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.07, 14:41 Witam. Od pazdziernika rozpoczynam studia w Kielcach. Jak wygląda sprawa zalozenia internetu w Kielcach? Polecacie jakieś firmy? Dla jasnosci: mieszkal bede na ul. Sienkiewicza Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj