Gość: Jakub IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 11.09.03, 21:10 Czy Jaskiernia Jerzy zawiesił już członkostwo w SLD? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jac SLD? A gdzie oni siedzą? IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 12.09.03, 00:18 Ludzie! Kto to jest SLD? Wiecie czy nie? Uczyliście się histori Polski czy nie? Ludzie z Ostrowca ! Czemu wybieracie od prawie 10 lat SLD - ludzi którzy doprowadzili państwo polskie do ruiny? Czy nie wiesz Polaku że w 1945 roku komuniści sfałszowali wybory utwprzyli zbrodniczą PZPR a ludzie z tej organizacji tworzą SLD? Czy nie wiesz Polaku że gdyby w 1945 roku Polska dostała się do zachodniej strefy , dziś bylibyśmy Francją Niemcami Holandią???? To za sprawą pzpr i ich złodzijskich bandyckich rządów dziś jesteśmu biedni , bezrobotni!!!!! Potraficie to pojąć????????/ Użyj mózgownicy Polaku, bo jak nie to zawsze będziesz bity po dupie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jac SZOSTAK!!!!! IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 12.09.03, 00:28 SZostak to jst arcy bandyta. Kto neguje to stwierdzenie jest w katastrofalnym błędzie. Niszczyłeś komuniustyczny bydlaku ostrowieckie firmy!!!! Przetargi wygrywali ludzie z kielc ale roboty za pół darmo robiliśmy my Ostrowczanie!!!!! Będziesz kiedyś za to to odpowiadał draniu!!!!! Za złodziejskie przetargi za hutę i za to że zniszczyłeś KSZO . Zrozum bydlaku , sprawiedliwość cię dopadnie. pewnie nie za szybbko bo rządzą w kraju bandyci i zbrodniarze , ale kiedyś odpowiesz za swoje zbrodnie! Z pewnością!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edee Re: SLD? A gdzie oni siedzą? IP: *.srkch.pl 12.09.03, 08:12 To ty urzyj muzgowicy a nie wciskaj ludziom ciemnote..owszem ludzie z PZPR w wiekszosci sa czlonkami SLD ale co do faktow historycznych ..no to kolego zle uczyles sie historii...-mowisz tak jak Steinbah w Niemczech - falszujesz historie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: SLD? A gdzie oni siedzą? IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 12.09.03, 10:08 Oto bydle żydowsko - komunistyczne, jakiś edee, jeszcze raz próbuje zamącić ludziom w głowie i odwrócić kota ogonem. Zbydlęcony fałszerz historii ze zbrodniczej PZPR. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jac Re: SLD? A gdzie oni siedzą? IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 12.09.03, 21:40 Gość portalu: edee napisał(a): > To ty urzyj muzgowicy a nie wciskaj ludziom ciemnote..owszem > ludzie z PZPR w wiekszosci sa czlonkami SLD ale co do faktow > historycznych ..no to kolego zle uczyles sie historii...- mowisz > tak jak Steinbah w Niemczech - falszujesz historie Nie znasz historii i ortografi! Nie mamy oczy rozmawiać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ABC Re: SLD? A gdzie oni siedzą? IP: 80.48.255.* 28.09.03, 00:28 > Ludzie z Ostrowca ! Czemu wybieracie od prawie 10 lat > SLD - ludzi którzy doprowadzili państwo polskie do ruiny? Nie wiesz dlaczego? Bo lud Ostrowca kocha lewice. A ze milosc jest slepa, to nie zauwazyl, ze SLD to zadna lewica, bo gnebi najbiedniejszych coraz to nowymi restrykcjami. Nie widzi, ze czerwoni ksiazeta caly kapital panstwa przejeli w swoje lapy najpierw w czasie premierowania Rakowskiego /w Ostrowcu Bobkiewicz/, a pozniej prywatyzujac po zlodziejsku i rozkradajac jak sie tylko da reszte majatku narodowego. W Ostrowcu zawsze bedzie komuna, taka tradycja /czytaj ciemnota/. W najblizszym czasie zamienia sobie stronnictwo pana Szostaka z SLD na frakcje pana Palucha i Kalamagi, tez z SLD. A za kilka lat wroci pan Szostak, albo SLDowiec z innej frakcji. Taki ping-pong ;) Lud Ostrowca lubi igrzyska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ggg Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo IP: *.acn.pl 12.09.03, 01:38 jac, chłopie, o czym Ty piszesz? Ja też jestem członkiem SLD, mam 34 lata i nie czuję się winny, że Polska nie jest drugą Francją. Nie każdy członek SLD jest przestępcą. Co, wychodzą jakieś kompleksiki, tak? Jakieś przegrane wybory? A zastanowiłeś się przez chwilę dlaczego ludzie głosują na SLD? Może właśnie dlatego, że jedyną alternatywą dla nich są tacy oszołomi jak Ty, którzy potrafią tylko generalizować i wołać KGB=SLD? A potem jadą i demolują siedzibę SLD w Wwie. Super. Tak trzymajcie. To nawet przy tak nieudolnych rządach nie uda się Wam wygrać wyborów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mint Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.03, 07:24 Gość portalu: ggg napisał(a): > jac, chłopie, o czym Ty piszesz? Ja też jestem członkiem SLD, > mam 34 lata i nie czuję się winny, że Polska nie jest drugą > Francją. Nie każdy członek SLD jest przestępcą. Co, wychodzą > jakieś kompleksiki, tak? Jakieś przegrane wybory? A > zastanowiłeś się przez chwilę dlaczego ludzie głosują na SLD? > Może właśnie dlatego, że jedyną alternatywą dla nich są tacy > oszołomi jak Ty, którzy potrafią tylko generalizować i wołać > KGB=SLD? A potem jadą i demolują siedzibę SLD w Wwie. Super. > Tak trzymajcie. To nawet przy tak nieudolnych rządach nie uda > się Wam wygrać wyborów. Przyjacielu drogi ggg nie wątpię w Twoją obywatelsko - partyjną lojalność wobec partii i narodu ( w takiej kolejność ),uczciwość honor,dumę narodową itd. Ale uzmysłów sobie, że być może - nie - na pewno twoi "Starsi Bracia i Siostry" od jakichś 60 już lat systematycznie i z premedytacją niszczą kraj nad Wisłą. A ty... cóż skoro jesteś takim przyzwoitym i uczciwym "członkiem SLD" co uczyniłeś, aby Twoi Współplemieńcy już więcej nie gnębili reszty Polaków ? Zeby nie być gołosłownym to Obecny Złodziejsko-Oszukańczy Rząd prawdopodobnie oszukiwał i okradał od samego początku tj od tzw bilansu otwarcia-Nik się już tym zajmuje ( wiedziałeś o tym ggg ? Jeśli nie wiedziałeś to wiedz jakich masz "Starszych Kolegów", a jeśli wiedziałś to kiepsko wygląda twoja uczciwość),dla marnych 800 tyś PLN w budzecie państwa zabranie nawet porodowego dla kobiet - tego nawet nie zrobił rząd znienawidzonego przez Was Buzka, itp itd dochodząc do afery Tych "Trzymających Władzę", po dzisiejszy dzień - wystarczy posłuchać jakiejś niezależnej stacji radiowej lub telewizyjnej. Co do "arcy bandyty" imć Pana Szostaka to nie znam Gościa - pewnie jest chłop w porzo - jak każdy , ale widzisz wystarczy wpisać w wyszukiwarce na stronie gazetyW np: Jan Szostak, huta ostrowiec lub coś w tym stylu,aby sobie wyrobić o tym osobniku zdanie. Abyś nie posądził mnie o stronniczość w tym względzie polecam Tobie również archiwa "Rzeczpospolitej" czy "Pulsu Biznesu". Czytając te artykuły prasowe można sobie pewne zdanie o powyższym wyrobić, chciałoby się rzec do jaca :"Nie tak ostro, ale ogólnie masz chłopie rację". ggg jeśli to Twoja rodzina to coż trudno - rodziny się nie wybiera - naucz się z tym żyć i nie przejmuj się tym grunt, że ty jesteś uczciwym Polakiem i nie masz sobie nic do zarzucenia, jeśli jesteś ideowcem to szczerze gratuluję, takich jak ty ze świecą szukać i takich nam trzeba, ale jeśli... no właśnie jeśli Prezydent JSz pomógł Ci załatwić np: ciepłą posadkę w UM to... sam sobie dopowiedz... resztę... Pozdrawiam mint Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo IP: 200.0.0.* 12.09.03, 08:20 Wyjątkowo perfidny drań.ABW powinna zbadać ile wziął łapuwki od Hiszpanów za Hutę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hutnik Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo IP: 200.0.0.* 12.09.03, 08:33 Jan Szostak ,Tomasz Cwierz i Henryk Szymczyk przygotowali przejęcie Huty. Plan częściowo się udał .Szostak i Syndyk wzięli dużą kasę pod stołem od hiszpanów . Szostak proponował korupcję również Amerykanom .Nie ma inwestycji w Ostrowcu od której nie czerpie korzyści a głównie ze stadionu. Jego prywatnym kasjerem jest Bobkiewicz.SLD szybko powinna pozbyć się takiego działacza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 12.09.03, 10:14 Dlaczego doradzasz SLD? Znasz fakty ich zbrodni i złodziejstwa, a nadal masz ciemno przed oczami. Czy ty też jesteś członkiem tej zbrodniczej i antypolskiej złodziejskiej formacji? Czy ty też na nich głosujesz? Na takich zwyrodnialców i zdrajców narodu polskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lika Re: Prezy dent(k)a Ostrowca Szos TAK a przekreTY IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 12.09.03, 16:00 dlaczego ludzie uwielbiaja generalizowac wszystko, jesli jeden lub kilku przedstawicieli danej partii jest hohsztaplerami, czy zlodziejami, czy jak ich tam nazwac... to od razu fala ogromnej agresji, nietolerancji i wyzwisk pod adresem innych uczciwych ludzi sypia sie epitety i wulgaryzmy. Dlaczego?? chyba jakies kompleksy . podobnie slyszy sie, ze Polacy to tacy a tacy, KADZA generalizacja sprawy jest beznadziejna i krzywdzaca, bo jesli Polak mowi, ze Polacy to dranie, pijacy itd, to mowi sam o sobie samym, a czy tak sie czuje ten co krytykuje!? W kazdej nacji w kazdej parti sa ludzie o zlych i dobrych predyspozycjach i nie mozna wyzywac kogos kto ma inne zdanie, ze ze swojego punktu widzenia,swojego zycia. W dalszym ciagu odreagowuja na sam znak socjalizmu ludzie bardzo ostro i wcale niepotrzebnie.Prawica tez zrobila wiele zlego i wiele przekretow, a jakos nie slychac tak wulgarnej krytyki.Mozna zrozumiec ,ze kros jest bardzo zbulwersowany tym co sie dzieje i zna fakty, ale tego Szostak nie czyta, a wypowiedzi ludzi na laczach sa ich odczuciami, wiec dlaczego ich za to wyzywac, bo maja inne zdanie niz Ty, czy ktos inny.JEDNOMYSLNOSC JUZ PRZERABIALI POPRZEDNICY. Uwazam, ze Szostak i jego swita powinna wczesniej byc "odstawiona" od wladzy jesli tylko chodzily pogloski, ze cos kombinuje natychmiast powinna byc kontorla, czy to partyjna, czy samych wladz i nie dopuscic do takiej sytuacji. Dlaczego mogl decydowac o przetargach (chyba nie sam??), dlaczego sprzedal hute (chyba nie sam?) gdzie byly zwiazki ktore zawsze uczestnicza w takich opcjach??. wiele mozna zadawac pytan , jedno jest najgorsze, ze taki Szostak jest nietykalny, nieomylny , nawet prokuratura nie ma nic do powiedzenia. Czyzby nikt w Ostrowcu nie wiedzial co robi, a moze jednak za cichym przyzwoleniem, moze wspolracowal takze z prawica dajac jakies apanaze i tym samym "zamykajc usta" a moze wspolnie "wypracowywali" plan wlasnosci dla siebie. Moc pytan jest bez odpowiedzi-. Trzeba sprawie przyjrzec sie od wielu stron a nie tylko jednostronnie i tendencyjnie, bo jest to bardzo skomplikowane i wyzwiska tu naprawde nie pomoga, a do internetu dostep ma caly swiat i kiedy czyta takie odpowiedzi jednego internauty do drugiego napewno ma swoisty obraz sytuacji, atmosfery jaka panuje w kraju. pozdrawiam serdecznie wszystkich ziomkow\ ostrowianka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Prezy dent(k)a Ostrowca Szos TAK a przekreTY IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 13.09.03, 08:49 Tu nie ma żadnego generalizowania, a tylko fakty i historia. W ruchu komunistycznym nigdy nie było ani jednego uczciwego człowieka, bo bandyta nie może być uczciwy, bo złodziej nie może być uczciwy, bo zdrajca narodu nie może być uczciwy, bo zwyrodnialec, renegat nie może być uczciwy. Wszyscy członkowie SLD są zbrodniarzami. Nie napiszę tego o wszystkich członkach PZPR, ale już partia PZPR była organizacją zbrodniczą i antypolską. Różnica bierze się stąd, że część członków PZPR została groźbami, nawet utraty życia swojego lub swojej rodziny, zmuszona do zapisania się do tej "partii". Prześladowani patrioci polscy, ażeby UB i SB dało im spokojnie żyć, ulegali namowom i zapisywali się. Ale byli biernymi, nieaktywnymi członkami, z przymusu, z prześladowań, a nie antypolskimi zbrodniarzami, jak komuniści, właściciele PZPR. Inaczej jest z SLD. Tu nie ma przymusu. Członkowie SLD należą do tej partii antypolskich złodziei, zdrajców i zbrodniarzy, bo sami chcą, bo tam widzą swoje miejsce życiowe, bo są antypolskimi zbrodniarzami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Pan Prezydent powinien również zawiesić.. IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 12.09.03, 08:59 swoje czynności jako pracownik Urzędu Miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piter Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo IP: 80.48.255.* 12.09.03, 09:02 Niech spierdala Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kat Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo IP: 200.0.0.* 12.09.03, 10:37 Jako przewodniczacy Rady Nadzorczej Huty jest opowiedzialny za jej dziwną upadłość , był ostrzegany przed poczynaniami Cwierza ale oni działali razem.Wziął z Syndykiem ogromne pieniądze od hiszpanów .Rozbić bandę ostrowiecką ,zniszczyli KSZO ,Hutę , miasto opuszczają młodzi wykształceni ludzie nie mając perspektyw , Szostak - mały stalin , Bobkiewicz - krecik - fałyszywy kolega. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AR Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo IP: proxy:* / 10.100.5.* 12.09.03, 10:50 niech się zawiesi na haku złodziej jeden. a obok niego niech się zawiesi z połowę polityków zarówno z SLD jak i tzw. prawicy. może wtedy będzie trochę uczciwiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 14.09.03, 22:13 Czyżby Jaskiernia nie miał juz wolnego terminu, w którym mógłby go przesłuchać pan prokurator w SLD-owskiej sprawie przywłaszczenia sobie Huty Ostrowiec? Odpowiedz Link Zgłoś
rafost1 Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo 25.09.03, 11:37 zapraszam na forum Ostrowiec Św.: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=15066 Odpowiedz Link Zgłoś