Dodaj do ulubionych

Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo w...

IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 11.09.03, 21:10
Czy Jaskiernia Jerzy zawiesił już członkostwo w SLD?
Obserwuj wątek
    • Gość: jac SLD? A gdzie oni siedzą? IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 12.09.03, 00:18
      Ludzie! Kto to jest SLD? Wiecie czy nie? Uczyliście
      się histori Polski czy nie?
      Ludzie z Ostrowca ! Czemu wybieracie od prawie 10 lat
      SLD - ludzi którzy doprowadzili państwo polskie do ruiny?
      Czy nie wiesz Polaku że w 1945 roku komuniści
      sfałszowali wybory utwprzyli zbrodniczą PZPR a ludzie z
      tej organizacji tworzą SLD? Czy nie wiesz Polaku że
      gdyby w 1945 roku Polska dostała się do zachodniej
      strefy , dziś bylibyśmy Francją Niemcami Holandią????
      To za sprawą pzpr i ich złodzijskich bandyckich rządów
      dziś jesteśmu biedni , bezrobotni!!!!!
      Potraficie to pojąć????????/
      Użyj mózgownicy Polaku, bo jak nie to zawsze
      będziesz bity po dupie.
      • Gość: jac SZOSTAK!!!!! IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 12.09.03, 00:28
        SZostak to jst arcy bandyta. Kto neguje to
        stwierdzenie jest w katastrofalnym błędzie.
        Niszczyłeś komuniustyczny bydlaku ostrowieckie firmy!!!!
        Przetargi wygrywali ludzie z kielc ale roboty za pół
        darmo robiliśmy my Ostrowczanie!!!!! Będziesz kiedyś za
        to to odpowiadał draniu!!!!! Za złodziejskie przetargi za
        hutę i za to że zniszczyłeś KSZO . Zrozum bydlaku ,
        sprawiedliwość cię dopadnie. pewnie nie za szybbko bo
        rządzą w kraju bandyci i zbrodniarze , ale kiedyś
        odpowiesz za swoje zbrodnie! Z pewnością!!!!!!!
      • Gość: edee Re: SLD? A gdzie oni siedzą? IP: *.srkch.pl 12.09.03, 08:12
        To ty urzyj muzgowicy a nie wciskaj ludziom ciemnote..owszem
        ludzie z PZPR w wiekszosci sa czlonkami SLD ale co do faktow
        historycznych ..no to kolego zle uczyles sie historii...-mowisz
        tak jak Steinbah w Niemczech - falszujesz historie
        • Gość: Jakub Re: SLD? A gdzie oni siedzą? IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 12.09.03, 10:08
          Oto bydle żydowsko - komunistyczne, jakiś edee, jeszcze raz próbuje zamącić
          ludziom w głowie i odwrócić kota ogonem. Zbydlęcony fałszerz historii ze
          zbrodniczej PZPR.
        • Gość: jac Re: SLD? A gdzie oni siedzą? IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 12.09.03, 21:40
          Gość portalu: edee napisał(a):

          > To ty urzyj muzgowicy a nie wciskaj ludziom ciemnote..owszem
          > ludzie z PZPR w wiekszosci sa czlonkami SLD ale co do faktow
          > historycznych ..no to kolego zle uczyles sie historii...-
          mowisz
          > tak jak Steinbah w Niemczech - falszujesz historie


          Nie znasz historii i ortografi! Nie mamy oczy rozmawiać!
      • Gość: ABC Re: SLD? A gdzie oni siedzą? IP: 80.48.255.* 28.09.03, 00:28
        > Ludzie z Ostrowca ! Czemu wybieracie od prawie 10 lat
        > SLD - ludzi którzy doprowadzili państwo polskie do ruiny?

        Nie wiesz dlaczego? Bo lud Ostrowca kocha lewice. A ze milosc jest slepa, to
        nie zauwazyl, ze SLD to zadna lewica, bo gnebi najbiedniejszych coraz to nowymi
        restrykcjami. Nie widzi, ze czerwoni ksiazeta caly kapital panstwa przejeli w
        swoje lapy najpierw w czasie premierowania Rakowskiego /w Ostrowcu Bobkiewicz/,
        a pozniej prywatyzujac po zlodziejsku i rozkradajac jak sie tylko da reszte
        majatku narodowego. W Ostrowcu zawsze bedzie komuna, taka tradycja /czytaj
        ciemnota/.
        W najblizszym czasie zamienia sobie stronnictwo pana Szostaka z SLD na frakcje
        pana Palucha i Kalamagi, tez z SLD. A za kilka lat wroci pan Szostak, albo
        SLDowiec z innej frakcji. Taki ping-pong ;) Lud Ostrowca lubi igrzyska.
    • Gość: ggg Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo IP: *.acn.pl 12.09.03, 01:38
      jac, chłopie, o czym Ty piszesz? Ja też jestem członkiem SLD,
      mam 34 lata i nie czuję się winny, że Polska nie jest drugą
      Francją. Nie każdy członek SLD jest przestępcą. Co, wychodzą
      jakieś kompleksiki, tak? Jakieś przegrane wybory? A
      zastanowiłeś się przez chwilę dlaczego ludzie głosują na SLD?
      Może właśnie dlatego, że jedyną alternatywą dla nich są tacy
      oszołomi jak Ty, którzy potrafią tylko generalizować i wołać
      KGB=SLD? A potem jadą i demolują siedzibę SLD w Wwie. Super.
      Tak trzymajcie. To nawet przy tak nieudolnych rządach nie uda
      się Wam wygrać wyborów.
      • Gość: mint Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 12.09.03, 07:24
        Gość portalu: ggg napisał(a):

        > jac, chłopie, o czym Ty piszesz? Ja też jestem członkiem SLD,
        > mam 34 lata i nie czuję się winny, że Polska nie jest drugą
        > Francją. Nie każdy członek SLD jest przestępcą. Co, wychodzą
        > jakieś kompleksiki, tak? Jakieś przegrane wybory? A
        > zastanowiłeś się przez chwilę dlaczego ludzie głosują na SLD?
        > Może właśnie dlatego, że jedyną alternatywą dla nich są tacy
        > oszołomi jak Ty, którzy potrafią tylko generalizować i wołać
        > KGB=SLD? A potem jadą i demolują siedzibę SLD w Wwie. Super.
        > Tak trzymajcie. To nawet przy tak nieudolnych rządach nie uda
        > się Wam wygrać wyborów.

        Przyjacielu drogi ggg nie wątpię w Twoją obywatelsko - partyjną
        lojalność wobec partii i narodu ( w takiej kolejność ),uczciwość
        honor,dumę narodową itd. Ale uzmysłów sobie, że być może - nie -
        na pewno twoi "Starsi Bracia i Siostry" od jakichś 60 już lat
        systematycznie i z premedytacją niszczą kraj nad Wisłą. A ty...
        cóż skoro jesteś takim przyzwoitym i uczciwym "członkiem SLD" co
        uczyniłeś, aby Twoi Współplemieńcy już więcej nie gnębili reszty
        Polaków ?
        Zeby nie być gołosłownym to Obecny Złodziejsko-Oszukańczy Rząd
        prawdopodobnie oszukiwał i okradał od samego początku tj od tzw
        bilansu otwarcia-Nik się już tym zajmuje ( wiedziałeś o tym
        ggg ? Jeśli nie wiedziałeś to wiedz jakich masz "Starszych
        Kolegów", a jeśli wiedziałś to kiepsko wygląda twoja
        uczciwość),dla marnych 800 tyś PLN w budzecie państwa zabranie
        nawet porodowego dla kobiet - tego nawet nie zrobił rząd
        znienawidzonego przez Was Buzka, itp itd dochodząc do afery
        Tych "Trzymających Władzę", po dzisiejszy dzień - wystarczy
        posłuchać jakiejś niezależnej stacji radiowej lub telewizyjnej.
        Co do "arcy bandyty" imć Pana Szostaka to nie znam Gościa -
        pewnie jest chłop w porzo - jak każdy , ale widzisz wystarczy
        wpisać w wyszukiwarce na stronie gazetyW np: Jan Szostak, huta
        ostrowiec lub coś w tym stylu,aby sobie wyrobić o tym osobniku
        zdanie. Abyś nie posądził mnie o stronniczość w tym względzie
        polecam Tobie również archiwa "Rzeczpospolitej" czy "Pulsu
        Biznesu".
        Czytając te artykuły prasowe można sobie pewne zdanie o
        powyższym wyrobić, chciałoby się rzec do jaca :"Nie tak ostro,
        ale ogólnie masz chłopie rację". ggg jeśli to Twoja rodzina to
        coż trudno - rodziny się nie wybiera - naucz się z tym żyć i nie
        przejmuj się tym grunt, że ty jesteś uczciwym Polakiem i nie
        masz sobie nic do zarzucenia, jeśli jesteś ideowcem to szczerze
        gratuluję, takich jak ty ze świecą szukać i takich nam trzeba,
        ale jeśli... no właśnie jeśli Prezydent JSz pomógł Ci załatwić
        np: ciepłą posadkę w UM to... sam sobie dopowiedz... resztę...
        Pozdrawiam mint
    • Gość: Adam Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo IP: 200.0.0.* 12.09.03, 08:20
      Wyjątkowo perfidny drań.ABW powinna zbadać ile wziął łapuwki od
      Hiszpanów za Hutę.
    • Gość: Hutnik Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo IP: 200.0.0.* 12.09.03, 08:33
      Jan Szostak ,Tomasz Cwierz i Henryk Szymczyk przygotowali
      przejęcie Huty. Plan częściowo się udał .Szostak i Syndyk wzięli
      dużą kasę pod stołem od hiszpanów . Szostak proponował korupcję
      również Amerykanom .Nie ma inwestycji w Ostrowcu od której nie
      czerpie korzyści a głównie ze stadionu. Jego prywatnym kasjerem
      jest Bobkiewicz.SLD szybko powinna pozbyć się takiego działacza.
      • Gość: Jakub Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 12.09.03, 10:14
        Dlaczego doradzasz SLD? Znasz fakty ich zbrodni i złodziejstwa, a nadal masz
        ciemno przed oczami. Czy ty też jesteś członkiem tej zbrodniczej i antypolskiej
        złodziejskiej formacji? Czy ty też na nich głosujesz? Na takich zwyrodnialców i
        zdrajców narodu polskiego?
        • Gość: lika Re: Prezy dent(k)a Ostrowca Szos TAK a przekreTY IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 12.09.03, 16:00
          dlaczego ludzie uwielbiaja generalizowac wszystko, jesli jeden
          lub kilku przedstawicieli danej partii jest hohsztaplerami, czy
          zlodziejami, czy jak ich tam nazwac... to od razu fala ogromnej
          agresji, nietolerancji i wyzwisk pod adresem innych uczciwych
          ludzi sypia sie epitety i wulgaryzmy. Dlaczego?? chyba jakies
          kompleksy .
          podobnie slyszy sie, ze Polacy to tacy a tacy, KADZA
          generalizacja sprawy jest beznadziejna i krzywdzaca, bo jesli
          Polak mowi, ze Polacy to dranie, pijacy itd, to mowi sam o sobie
          samym, a czy tak sie czuje ten co krytykuje!?
          W kazdej nacji w kazdej parti sa ludzie o zlych i dobrych
          predyspozycjach i nie mozna wyzywac kogos kto ma inne zdanie, ze
          ze swojego punktu widzenia,swojego zycia. W dalszym ciagu
          odreagowuja na sam znak socjalizmu ludzie bardzo ostro i wcale
          niepotrzebnie.Prawica tez zrobila wiele zlego i wiele
          przekretow, a jakos nie slychac tak wulgarnej krytyki.Mozna
          zrozumiec ,ze kros jest bardzo zbulwersowany tym co sie dzieje i
          zna fakty, ale tego Szostak nie czyta, a wypowiedzi ludzi na
          laczach sa ich odczuciami, wiec dlaczego ich za to wyzywac, bo
          maja inne zdanie niz Ty, czy ktos inny.JEDNOMYSLNOSC JUZ
          PRZERABIALI POPRZEDNICY.
          Uwazam, ze Szostak i jego swita powinna wczesniej
          byc "odstawiona" od wladzy jesli tylko chodzily pogloski, ze cos
          kombinuje natychmiast powinna byc kontorla, czy to partyjna, czy
          samych wladz i nie dopuscic do takiej sytuacji. Dlaczego mogl
          decydowac o przetargach (chyba nie sam??), dlaczego sprzedal
          hute (chyba nie sam?) gdzie byly zwiazki ktore zawsze
          uczestnicza w takich opcjach??. wiele mozna zadawac pytan ,
          jedno jest najgorsze, ze taki Szostak jest nietykalny,
          nieomylny , nawet prokuratura nie ma nic do powiedzenia. Czyzby
          nikt w Ostrowcu nie wiedzial co robi, a moze jednak za cichym
          przyzwoleniem, moze wspolracowal takze z prawica dajac jakies
          apanaze i tym samym "zamykajc usta" a moze
          wspolnie "wypracowywali" plan wlasnosci dla siebie. Moc pytan
          jest bez odpowiedzi-.
          Trzeba sprawie przyjrzec sie od wielu stron a nie tylko
          jednostronnie i tendencyjnie, bo jest to bardzo skomplikowane i
          wyzwiska tu naprawde nie pomoga, a do internetu dostep ma caly
          swiat i kiedy czyta takie odpowiedzi jednego internauty do
          drugiego napewno ma swoisty obraz sytuacji, atmosfery jaka
          panuje w kraju.
          pozdrawiam serdecznie wszystkich ziomkow\
          ostrowianka
          • Gość: Jakub Re: Prezy dent(k)a Ostrowca Szos TAK a przekreTY IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 13.09.03, 08:49
            Tu nie ma żadnego generalizowania, a tylko fakty i historia.
            W ruchu komunistycznym nigdy nie było ani jednego uczciwego człowieka, bo
            bandyta nie może być uczciwy, bo złodziej nie może być uczciwy, bo zdrajca
            narodu nie może być uczciwy, bo zwyrodnialec, renegat nie może być uczciwy.
            Wszyscy członkowie SLD są zbrodniarzami. Nie napiszę tego o wszystkich
            członkach PZPR, ale już partia PZPR była organizacją zbrodniczą i antypolską.
            Różnica bierze się stąd, że część członków PZPR została groźbami, nawet utraty
            życia swojego lub swojej rodziny, zmuszona do zapisania się do tej "partii".
            Prześladowani patrioci polscy, ażeby UB i SB dało im spokojnie żyć, ulegali
            namowom i zapisywali się. Ale byli biernymi, nieaktywnymi członkami, z
            przymusu, z prześladowań, a nie antypolskimi zbrodniarzami, jak komuniści,
            właściciele PZPR.
            Inaczej jest z SLD. Tu nie ma przymusu. Członkowie SLD należą do tej partii
            antypolskich złodziei, zdrajców i zbrodniarzy, bo sami chcą, bo tam widzą swoje
            miejsce życiowe, bo są antypolskimi zbrodniarzami.
    • Gość: max Pan Prezydent powinien również zawiesić.. IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 12.09.03, 08:59
      swoje czynności jako pracownik Urzędu Miasta.
    • Gość: Piter Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo IP: 80.48.255.* 12.09.03, 09:02
      Niech spierdala
    • Gość: kat Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo IP: 200.0.0.* 12.09.03, 10:37
      Jako przewodniczacy Rady Nadzorczej Huty jest opowiedzialny za
      jej dziwną upadłość , był ostrzegany przed poczynaniami Cwierza
      ale oni działali razem.Wziął z Syndykiem ogromne pieniądze od
      hiszpanów .Rozbić bandę ostrowiecką ,zniszczyli KSZO ,Hutę ,
      miasto opuszczają młodzi wykształceni ludzie nie mając
      perspektyw , Szostak - mały stalin , Bobkiewicz - krecik -
      fałyszywy kolega.
    • Gość: AR Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo IP: proxy:* / 10.100.5.* 12.09.03, 10:50
      niech się zawiesi na haku złodziej jeden. a obok niego niech się
      zawiesi z połowę polityków zarówno z SLD jak i tzw. prawicy.
      może wtedy będzie trochę uczciwiej.
    • Gość: Jakub Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 14.09.03, 22:13
      Czyżby Jaskiernia nie miał juz wolnego terminu, w którym mógłby go przesłuchać
      pan prokurator w SLD-owskiej sprawie przywłaszczenia sobie Huty Ostrowiec?
    • rafost1 Re: Prezydent Ostrowca zawiesił swoje członkostwo 25.09.03, 11:37
      zapraszam na forum Ostrowiec Św.:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=15066
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka