Gość: yobit IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 14:26 Mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie za niedużą kasę można założyć i korzystać z internetu na KSM.Nie chcę Vectry i TP.Poradźcie ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj