Gość: Kamil
IP: *.ozarow.net / 192.168.1.*
26.10.03, 14:22
No i proszę, nawet pana red.S. stać na jakąś obiektywną i
rzetelną relację. Zresztą innego wyjścia nie miał, mecz jaki był
wszyscy widzieli.
P.S Kto z Was widział jakąś kwestę na stadionie ? Przyszykowałem
trochę kasy, a tu nic...