Dodaj do ulubionych

Sensacja w Ostrowcu: KSZO - Pogoń Szczecin 3:1

IP: *.ozarow.net / 192.168.1.* 26.10.03, 14:22
No i proszę, nawet pana red.S. stać na jakąś obiektywną i
rzetelną relację. Zresztą innego wyjścia nie miał, mecz jaki był
wszyscy widzieli.
P.S Kto z Was widział jakąś kwestę na stadionie ? Przyszykowałem
trochę kasy, a tu nic...
Obserwuj wątek
    • Gość: olo Re: Sensacja w Ostrowcu: KSZO - Pogoń Szczecin 3: IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 26.10.03, 15:14
      widzialem salve po meczu. byl wsciekly. czy kiedys korona bedzie
      grala tak pieknie? watpie...
      TYLKO KSZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
    • Gość: zico Re: Sensacja w Ostrowcu: KSZO - Pogoń Szczecin 3: IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 26.10.03, 15:18
      ale sedzia walki odpierdalal!!! zalezalo mu bardziej niz
      pilkarza na zwyciestwie pogoni.
    • Gość: KSZOO Re: Sensacja w Ostrowcu: KSZO - Pogoń Szczecin 3: IP: *.siec.sandomierz.gdc.pl / 10.0.0.* 26.10.03, 18:23
      WSPANIALY MECZ PIEKNE AKCJE GIERMASINSKIEGO BYLY BY NAWET
      OZDOBA PIERWSZEJ LIGI !! KSZO ROZEGRAL FENOMENALNY MECZ!!
    • Gość: DMB, Re: Sensacja w Ostrowcu: KSZO - Pogoń Szczecin 3: IP: 212.21.230.* 26.10.03, 18:30
      Chociaz jestem kibicem Korony to zycze KSZO kolejnych dobrych meczow! Mam
      nadzieje ze spotkamy sie za rok w drugiej lidze i rozegramy kolejne
      szlagierowe derby!!!
      Zycze aby klopoty finansowe wreszcie sie Wam skonczyly! Zaslugujecie na to
      wasza ambicja! Taki stadion nie moze byc w trzecie lidze!
      Pozdrawiam
      • Gość: jac Re: Sensacja w Ostrowcu: KSZO - Pogoń Szczecin 3: IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 26.10.03, 21:46
        Mecz niesamowity.
        Wsyt się przyznać ale nie wierzyłem w KSZO przed tym
        meczem.
        Spodziewałem się porażki 0d 5 w zwyż. A tu taka
        niespodzianka.

        Sędzia przeginał pałe!!!! Ale mu się nie udało wypaczyć
        wyniku.

        To miłe że kibic Korony potrafi kulturalnie zachować
        się w stosunku do KSZO. Ja też mam nadzieję ,że w
        przyszłym roku będziemy oglądać derby świętokrzyskiego.
        Pozdrawiam!
        • Gość: CRACUS Re: Sensacja w Ostrowcu: KSZO - Pogoń Szczecin 3: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 23:46
          GRATULACJE DLA KSZO I TRENERA PALIKA !!!
          ORAZ PODZIĘKOWANIA OD CRACOVII.
      • Gość: kielcok Re: Sensacja w Ostrowcu: KSZO - Pogoń Szczecin 3: IP: *.complex.com.pl 27.10.03, 12:47
        Gość portalu: DMB, napisał(a):

        > Chociaz jestem kibicem Korony to zycze KSZO kolejnych dobrych
        meczow! Mam
        > nadzieje ze spotkamy sie za rok w drugiej lidze i rozegramy
        kolejne
        > szlagierowe derby!!!
        > Zycze aby klopoty finansowe wreszcie sie Wam skonczyly!
        Zaslugujecie na to
        > wasza ambicja! Taki stadion nie moze byc w trzecie lidze!
        > Pozdrawiam


        "DMB" Jesteś chyba jedynym normalnym gościem w Kielcach.
        Szacunek dla Ciebie!Szkoda,że wyjątki potwierdzają zasadę!
        JECZSZE KSZO NIE UMARŁO!!!! I Niech nie będzie to odstępstwo od
        zasady ( ten dobry mecz KSZO )Wierzę , że za rok zagramy z
        KORONĄ w II lidze a kto lepszy niech pokaże boisko a nie
        pozaboiskowe machloiki.Kto wygra mecz?! KSZO!!! Kto?! KSZO!!!
        Kto?! KSZO!KSzo!KSZO!!!! Jeszcze raz "DMB" wielkie "W porzo" dla
        Ciebie.
        • Gość: DMB Re: Sensacja w Ostrowcu: KSZO - Pogoń Szczecin 3: IP: *.cti.unav.es / *.cti.unav.es 27.10.03, 18:00
          Spoksik, ja mam nadzieje ze sie spotkamy na derbach! to ze was prezesi
          ugotowali to nie wasza wina, utrzymajcie sie a na obydwu meczach bedzie
          komplet!! My zrobimy wszystko zeby awansowac!
          ciesze sie ze machloiki nie odebraly wam zwyciestwa, nam to caly czas
          zarzucaja, wscipskosc polska nie zna granic! np w tej Stalowej!! zenada!
          innych w oczy kole ze drugiemu zaczelo lepiej isc i ze ma troche wiecej w
          portfelu, no coz w takim kraju zyjemy,
          Kto wygra mecz?? Korona Korona Korona!!!
          Pozdro dla wszystkich!
          DMB,
          • Gość: korona!! Re: Sensacja w Ostrowcu: KSZO - Pogoń Szczecin 3: IP: *.klc.vectranet.pl / 10.9.2.* 28.10.03, 19:21
            moj poprzednik stwierdzil ze gratuluje kszo!musze przyznac ze
            mecz wam wyszedł i te derby to dobry pomysł ale to przesada-w
            tym sezonie to w Ostrowcu zaczeli pierwsi spiewac na korone! I
            wyzywacie nas na kazdym kroku pokazujac wyzszosc !to ze gracie
            wyzej nic nie znaczy ,czasy sie zmieniaja i teraz my bedziemy
            wyzej.ps wyzywanie was nie sprawia mi zadnej
            przyjemnosci.wolalbym zeby wam korona wjebala na boisku!to by
            było piekne i niedługo bedzie realne z czego sie ciesze.
            • Gość: jac KSZO KORONA IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 28.10.03, 21:20
              Ludzie ! O co się kłócimy? Kto kogo pierwszy wyzwał od chujów??
              A może by tak zapytać kto to wogóle wyzywa, z KSZO i z Korony.

              Przecież w Kielcach i Ostrowcu są normalni ludzie, którzy kochają
              piłkę i emocje z nią związane.
              To że jakiś debil coś tam krzyknie nie może zaraz znaczyć że
              wszyscy są jebnięci.
              Ja Korony nie lubie i nie ukrywam tego. Ale jestem ostatnim
              człowiekiem który by pomstował i złorzeczył klubowi z Kielc!!!
              My kibice KSZO i Korony nie musimy się kochać, nie musimy się
              lubić, ale możemy i powinniśmy się szanować. Tyle . Kropka.
              • Gość: do jaca Re: KSZO KORONA IP: *.klc.vectranet.pl / 10.9.2.* 29.10.03, 15:50
                OK!ZOSTANMY PRZY TYM ROZWIAZANIU.ja nie naleze do szalikowcow i
                nie chce byc z nimi kojarzony!pozdrawiam wszystkich prawdziwych
                kibicow kochajacych piłkę!!z Kielc i Ostrowca!!
                • Gość: DMB Re: KSZO KORONA IP: 212.21.230.* 29.10.03, 18:42
                  jasne nie musimy sie kochac i lubic ale przynajmniej sie nie wyzywajmy,
                  mieszkamy w jednym wojewodztwie, najmniejszym i z wielkimi problemami, mamy
                  dwa kluby ktore maja i beda miec dwa piekne stadiony, mam nadzieje ze kiedys
                  razem zagramy w pierwszej lidze, budujmy to wszystko razem w spokoju i bez
                  nienawisci, zapraszam wszystkich na przyszloroczne derby woj. swietokrzyskiego
                  pod nazwa Derby Prawdziwej Pilki!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka